reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

brownagula spokojnie mdłości już na tym etapie co ty jesteś mogą minąc mi mniej więcej w tym okresie minęły nieraz mnie zemdli ale to już sporadycznie i zastanawiam się czy ok, ale przecież one cały czas nie będą;-)
 
reklama
Ale to takie jakby jednorazowe, niewielkie krwawienie. Już sie uspokoiło, wzięłam inwazyjnie 3x duphaston jak zwykle w takim wypadku i zobaczymy jak noc minie :p jutro nie wystawiam nawet nosa z sypialni :/
 
brownagula spokojnie mdłości już na tym etapie co ty jesteś mogą minąc mi mniej więcej w tym okresie minęły nieraz mnie zemdli ale to już sporadycznie i zastanawiam się czy ok, ale przecież one cały czas nie będą;-)
u mnie to każdy dzień to zagadka... jak dwa dni jest ok, to później tydzień fatalny i nieznośne mdłości i wymioty kilka razy dziennie to norma...:confused2:
czasem to już z bezsilności się śmieję z tego, że to moja dzidzia taka humorzasta, i nawet na szklankę wody reaguje i myśli sobie "co ty mi tu mama dajesz???" i dmucha w pępowinę i stąd te wymioty :-D wiem głupota, ale to takie "upominanie" dzidzi że wszystko ok :rofl2:

pat&mom dawaj znać nam na bieżąco co i jak :) i głowa do góry, i leż w łóżeczku niech się tam reguluje w środeczku ładnie :)
 
Ostatnia edycja:
aesthetea na czym ogladasz ta bitwe o dom.

Ja ogladam na IPLa "Nasz nowy dom" i zawsze rycze. jeszcze ogladam serial paradokumentalny "chlopaki do wziecia" polecam!!! i "salonowe rewolucje z Leszkiem Czajka
no "bitwa o dom" to właśnie na tvnplayerze jest :p a "nasz nowy dom" mi się nie podoba... za to amerykańską wersję uwielbiam i nie ma co porównywać do naszej polskiej :p


aesthete,
z tymi płynami do płukania jest tak, że te wszystkie detergenty i zapachy w ich składzie bardziej nam szkodzą ale reklama robi swoje. zresztą jak wszystkie piękne zapachy w naszych domach. staram sie z tego wycofywac, nie kupować pachnacych patyczków, sprayów itd. tylko że ciagle zapominam na allegro kupić nauralne olejki. tego przepisu Bosackiej nie moge znaleźć
kurczę, to u mnie w domu w wc jest ten zapach :p te patyczki bambusowe zanurzone w mango :p a w salonie kwiatowy :D my lubimy takie zapachy :p
poszukam na necie jakieś przepisu na płyn do płukania :) spróbować można, bo ja jednak lubię takie wypachnione rzeczy :-D

kurcze jestem zachwycona tym mydełkiem pachnie mi nim w całej łazience przedtem myłam się takim aleppo a on śmierdział ble ale był rewelacyjny na skórę teraz myję nim tylko buzie jest idealny mam taka gładką cerę jak po peelingu:-D
ahh! nie wolno używać mydła do mycia twarzy! :> żel do mycia twarzy :D :D

Wiecie co? Zadzwoniła dzisiaj do mnie położna... nieznajoma... dostała numer w klinice, w której byłam na samym początku ciąży i zaproponowała, żebym ją wybrała jako położną - niedługo zaczyna kolejną bezpłatną szkołę rodzenia w mojej miejscowości, mogę tez wybrać zajęcia u mnie w domu, też bezpłatnie. Jutro mamy się zdzwonić i porozmawiać jak to miałoby wyglądać. Na jej stronie wyczytałam, że jest też doulą i że zajmuje się też bezpłatną opieką poporodową - 6 spotkań do 2 mca życia dziecka.

Powiem szczerze, że w szoku jestem i to pozytywnym, bo trochę sie martwiłam, że rodzić będę w innej miejscowości i położna którą chciałabym mieć przy porodzie, na pewno do mnie do domu przyjeżdżać specjalnie nie będzie... zobaczymy co z tego wyjdzie...
o kurczę, to super :) nic tylko pozazdrościć... do mnie na bank nikt nie zadzwoni, bo chodzę do prywatnego gabinetu gina, a on tam sam siedzi :p

Czy będąc u ginekologa prywatnie mogę upominać się o usg?Są jakieś ograniczenia?
nie no, musisz się upominać o usg? przecież za to płacisz :eek: dla mojego gina to normalne że przychodzę głównie dla tego usg, bo te 3 tyg czekam w niecierpliwości :p i ja tam o nic upominać się nie muszę ;)



a ja zasnęłam przed tv. obudziłam się i już mi się spać nie chce :p
ale mogę was powitać w moim drugim trymestrze :-D ale zleciało :)
 
Aesthete rozwalasz mnie godzinowo:p Gratuluje 2 trymestru coraz blizej porodu hahah;D


Struss skonsultuj z endo i nie wiem czy sens czekania czy nie lepiej umowic sie wczesniej prv??? moja gon mowi ze powyzej 2,5 i nie leczone moze zle wplynac na dzieciaka endo to samo dzis mam wizyte wiec sama jestem ciekawa co powie mi o moich wynikach, Gin powidziala ze mam sie nie martwic jesli biore eutyrox ...

zapachy uwielbiam swieczki zapachowe plynu uzywam ale tylko do kolorow nie zawsze, wiec nie popadam w paranaoje w gruncie rzeczy wszysko nam szkodzi wiec z naszego zycia trzeba ylo by 3/4 rzeczy eliminowac;-) Ale oczywiscie innym nie zabraniam kazdy ma prawo do wlasnej przestrzeni zycia;D

Kotka jak samopoczucie??

Pat&Mom lez odpoczywaj na pewno bedzie dobrze musi byc!;-)

Futurystka gratuluje synka, i Ty rowniez tam odpoczywaj...
 
Hej Kochane!

Nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze juz piatek. Wczoraj sie troche schizowalam naczytalam sie glupot, jeszcze mi kolezanka z pracy opowiedziala historie o swojej kolezance jak to ta stracila dziecko.. Ale nie bede Wam pisac bo jeszcze sie wszystkie zestresujemy. Teraz staram sie o tym nie myslec, tylko myslec pozytywnie i czekac na usg w czwartek a przede wszystkim sie nie stresowac.

Mnie lekko mdlilo rano jak wstalam, ale juz jest ok. W sumie to spalam twardo jak kamien nawet na siku nie wstawalam. I piersi mnie nie bola juz nie sa takie nabrzmiale tylko sutki dalej sa wrazliwe ale tez jakby mniej. Jest to moj 11tydz i nie chce sie stresowac, ze wszystko przechodzi i wymyslac czarnych scenariuszy...

Ja dzis w pracy do pierwszej, pozniej sie pewnie zdrzemne, na obiad nalesniki :-) i pozniej zobaczymy czy bede miala sile cos dalej robic czy po prostu pojde spac.

A Wy jakie plany na dzis?
 
Hello

a ja już dzisiaj wizyta

tez już schizuje czy wszystko ok najchętniej bym zadzwonila czy mogę przyjść wcześniej ale obiecałam maji mam nadzieje ze lekarz pozwoli jej wejść
tak sobie mysle ze kobietom w ciąży nie powinno się opowiadac o innych przypadkach poronienia mi tez w srode taka babka zaczela opowiadac jak to jej znajoma stracila dziecko
 
Dzień dobry dziewczynki:)

Iwona
na pewno wszystko będzie dobrze, usg będzie przez brzuch więc Majka będzie mogła wejść. Ja myślę, że powinien być prawny zakaz opowiadania jakiś dziwnych historii ciężarówkom.
aesthete gratuluję drugie trymestru

do reszty odniosę się później jak nadrobię:)
 
reklama
Kotka jak samopoczucie??

psychicznie źle. mam schizy, że już jest źle..że we wtorek na wizycie dowiem się, że już po wszystkim:(
fizycznie- rano ok a po południu i wieczorem mnie pobolewa...
cały czas plamienia- no może bardziej brudzenie brunatne nawet niż plamienie. ale cały czas.
 
Do góry