reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Oj mnie też takie zadyszki łapią szczególnie jak wchodzę po schodach...
Muszę się zatrzymać, i parę głębokich wdechów i mi lepiej...
A u mnie dziś się robi ładna pogoda bo słoneczko niemrawo zaczyna świecić :)
Małż dziś idzie do pracy na noc, więc muszę na zakupy go wyciągnąć :)
Jakiegoś kalafiora bym zjadła...:rofl2:

Wracając do inhalatorów
zastanawiałam się ostatnio nad inhalacją solankową :
ZABŁOCKA MGIEŁKA SOLANKOWA solanka do inhalacji (3650859078) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
tylko ciekawe czy dla ciężarówek jest wskazane... ale niby to sama natura...
Przydałoby się, jakby znowu się jakaś infekcja zimowa przyplątała...

a ja chałwy nie lubię ;/ małż sobie kupił, to na sam widok mnie zmuliło i miałam odruch wymiotny...:(
Mówiłam ja to jedynie ze słodkości snikersa(jestem na etapie poszukiwania snikersa do chlebka... pamiętacie???wiecie gdzie można dostać???) :D
 
Ostatnia edycja:
HEllo

u mnie dzisiaj lepiej jak na razie brzuch nie boli i oby tak zostało

zadyszki tez dostaje najgorzej jak po schodach musze wejść a wchodzę na 3 pietro i to kilka razy do dnia bo z psem musze wychodzić

jak na razie od tygodnia nie przytylam tzn tak mi się wydaje bo wazylam się wczoraj na wadze u tesciow takiej zwyklej może jednak nie będzie tak zle z ta moja waga
przed ciaza prowadziłam aktywny tryb zycia chodziłam na fitness czasami to nawet 5 razyw tygodniu a od miesiąca siedze w domu bo mam lezec no i nie pracuje wiec pewnie dlatego tak ta waga poszla w gore jak tylko w domu zostałam
 
Hej a ja dzis wstalam o 5 bo na 6 do pracy. Dalej mi sie kreci w glowie, czasem do tego stopnia, ze mam ciemno przed oczami :-( i mam takie dziwne uczucie w dole brzucha jak na okres cos takiego :-( mam nadzieje, ze to tylko ciazowe hormony a nic innego.. No nic nie zameczam i nie zamartwiam, oby do jutra jutro w koncu mam USG i oby wszystko bylo ok. Milego dnia
 
uwielbiam takie placuszki z gulaszem a mój M to po prostu szaleje jak mu powiem że dziś placek po węgiersku;-)

brownagula solankę zabłocką bardzo polecam mieszkałam kiedyś niedaleko Zabłocia i jeździłam na taka specjalna fontannę obok był plac zabaw więc dzieci też sobie wdychały fajny pomysł:-)

odkryłam że bardzo fajnie mnie relaksuje i działa na układ trawienny (wzdęcia) wypicie wieczorem mięty naprawde spróbujcie jest polecana w ciąży wiec bez obaw:-)

muszę się wybrać do Rossmanna uzupełnić balsamy i oliwki mam nadzieję że mają jakieś promocje;-)
 
wichurka jestem 7 dzień po odstawieniu duphastonu. W pierwszy dzień czułam bardziej jajniki, oprócz tego nic się nie działo.

pat&mom leż i odpoczywaj.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:) jak ja się cieszę, że już nie mam odruchu wymiotnego na zapach płynu do płukania i perfum moich i M.
 
A mi sie zapachy jeszcze gorzej nasilaja. Zreszta na to akurat bede cierpiec cala ciaze, bo ja tak mam. Mezowi zakazalam sie perfumowac, psiuka sie jedenym psiukiem poza domem. Ja moje perfumy w ogole odstawilam i staram sie wszystko bezzapachowe miec. Matteo musze kupic jakis inny plyn to mycia, bo tego nie jestem w stanie zniesc.
gwiazdeczka gdzie pracujesz, ze tak wczesnie zaczynasz prace?
 
Widze, ze dyskutujecie na temat zapachow:p ja przezywam katusze mdli mnie prawie od wszystkiego;/ a najbardziej to od zapachu prania swierzego i jak moj M wyjdzie zaraz po kapieli taki wypachniony to musi sie z daleka trzymac.., nawet po 10h od uzycia perfumow ja Go dalej czuje i mi sie podnosi heh..

Ostatnio mialam maly wypadek- bo bylam z M na basenie i zarobilam kopniaka w brzuch - troche bolalo i sie martwilam ale dzis juz przeszlo w Piatek mam miec USG - mam nadzieje, ze nic zlego sie dzieje- nie krwawie , bolu nie ma wiec chyba okej jest ., ale stresa mam nie powiem..,
 
reklama
Stazi biedna, musisz na siebie uważać! Pewnie nic takiego się nie stało, ale dobrze, że będziesz mogła sprawdzić na usg.
Powiem Wam, że mój niepokój się nasila. Do usg mam jeszcze 2 tygodnie, nie chcę przyspieszać, bo idę prywatnie na prenatalne i nie chcę iść za wcześnie, żeby dobrze było widać. Ale boję się okropnie, bo mdłości ucichły, tyle różnych historii się naczytalam, a przecież jak nie zajrzymy to nie wiem czy jest dobrze...
 
Do góry