reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Co do snow,to tez miewam jakies glupie...a najgorszy to jest taki, ze mam lek,ze zostane sama bez meza. Nigdy nie widzialam obok niego we snie kobiety,tylko taki lek dziwny:( Jak sie obudze to odrazu sie do niego przytulam i to tak mocno:) Dzisiaj natomiast snilo mi sie,ze zdradzilam meza z kolega z podstawowki.Oczywiscie musialam zaraz opowiedziec rano ten sen mezowi:D Stuknal mnie w glowe:D Najwyrazniej nasza ciazowa psychika zmienna/inna jest:D

Asku, to dalej przeprowadzcie sie do Berlina. Polece Ci szpital i bedziemy rodzic razem:) jeju ale fajowo:)

a co ja mam powiedzieć jak mi się śniła zdrada z ... ginekologiem :-D
i to w gabinecie, na samolocie ginekologicznym, miłością francuską...:zawstydzona/y:
nawet lekarz skomentował, że w życiu takiej słodyczy nie czuł :confused:

oczywiście wstałam to tak mi się chciało śmiać, że aż opowiedziałam mężowi mój sen...
Skomentował tylko "oj kotek, kotek...te twoje sny...co jeden to głupszy" :D
 
reklama
Bozszeee dobrze zaczelyscie pisac o tych snach. Bo na na poczatku tez mialam sny, typu, ze zdradzilam meza. I tez ciagle mi sie jakies glupoty snia. W pierwszej ciazy pamietam, ze tez snilam non stop. sebata gdzie Twoj m jest w Norwegii? Co robi? Moj m 2 lata temu przez 9 miesiecy non stop kursowal Norwegia-Polska-Wlochy.
 
Po ostatnich prenatalnych sie ugięłam i właśnie dostałam paczke ze smyka, aż sie poryczałam jak głupia jak ją otworzyłam. :D
tołpa krem przeciw rozstępom z serii dermo body mum
książka w oczekiwaniu na dziecko
i te cudeńka :
body.jpgpajac.jpg

P.S: przepraszam moderatora, że pochrzaniłam wątki, ale jestem w amoku :D
 

Załączniki

  • body.jpg
    body.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 66
  • pajac.jpg
    pajac.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 75
No i tak o to do mojej długiej listy dolegliwości mogę jeszcze dopisać zapalenie pęcherza:no:.. eh no cały czas coś.
Co do zaparć to ja bardzo długo się męczyłam, a pomogła mi Activia z suszonymi śliwkami:tak: Polecam!

Zdrówka oby zapalenie pęcherza szybko przeszło, bo nie jest to przyjemne. A Activi będę musiała spróbować.

Witajcie moje kochane Majoweczki,

wpadłam się pochwalić:

Zobacz załącznik 591099

Gratuluję!!! Spokojnej i nudenj ciąży ;-)

hej, hej :-)

dziewczyny, czy apap direct można brać? niby w składzie paracetamol, ale jakieś tam dodatki jeszcze ma :dry: i nie wiem czy można :sorry2:

Mi kiedyś lekarz powiedział, że można tylko zwykły Apap :zawstydzona/y:

A jeszcze dziś w nocy Amelka zaczęła kaszleć.. masakra całe 5 dni po chorowaniu chodziła do przedszkola...może się nic nie rozwinie- obyy:confused:

Zdrówka dla Amelki
I czekamy na smska od Straciatelli.

a co ja mam powiedzieć jak mi się śniła zdrada z ... ginekologiem :-D
i to w gabinecie, na samolocie ginekologicznym, miłością francuską...:zawstydzona/y:

Ja miałam takie sny w pierwszej ciąży, też zdradzałam M ze swoim lekarzem

Po ostatnich prenatalnych sie ugięłam i właśnie dostałam paczke ze smyka, aż sie poryczałam jak głupia jak ją otworzyłam. :D
tołpa krem przeciw rozstępom z serii dermo body mum
książka w oczekiwaniu na dziecko
i te cudeńka :
Zobacz załącznik 591230Zobacz załącznik 591231

P.S: przepraszam moderatora, że pochrzaniłam wątki, ale jestem w amoku :D

Przesłodkie te ciuszki ;-)
 
MIA mimo ogromnej miłości do Berlina, Zielona Góra wygrywa ;-)
ale z wielką przyjemnością przyjeżdżamy do tego miasta :tak: w czerwcu byliśmy z okazji urodzin Mrówka :tak: spełnialiśmy jego marzenie, czyli wyjazd do innego państwa :-D kilka dni zwiedzania, Mrówek zakochany w Berlinie tak samo jak i my ;-) super miasto :tak:
 
witaj Crystal :) pat&mom super ciuszki :))

bąbelek.. zdrówka dla Amelki.... niestety teraz cza taki ze jesien zimno i dzieciaki chorują... raz więcej raz mniej.. chore dzieci przychodzą do przedszkola i reszte zarazają..ale to już temet rzeka... i pewnie wszędzie...
 
a co ja mam powiedzieć jak mi się śniła zdrada z ... ginekologiem :-D
i to w gabinecie, na samolocie ginekologicznym, miłością francuską...:zawstydzona/y:
nawet lekarz skomentował, że w życiu takiej słodyczy nie czuł :confused:


No dobra, wygrałaś :-D :-D :-D

Witajcie;)Ja o swojej kruszynce dowiedziałam się we wrześniu.Termin mamy na 14 maja 2014r.Chciałabym przyłączyć się do waszej grupy.Pozdrawiam.

Witamy :tak:
 
reklama
Witajcie przy kawce :-)

Witajcie moje kochane Majoweczki,

wpadłam się pochwalić:

Zobacz załącznik 591099

Jest Was już tak dużo, że większości nie kojarze.
We wrześniu opuściłam majówki ale wskakuje na lipiec, dokładnie 7 mi wychodzi z owulki.
Jak obiecałam podczytywałam ale obiecałam też sobie, że odezwe się jak będę miała się czym pochwalić :)
Piękne macie brzuszki i suwaczki już tak wysoko..
Myślę o Was i życzę spokojnej drugiej połowy ciąży :)
Ściskam!!

Kochana serdecznie gratuluję!! Spokojnej ciąży i byle do lipca :*

nadzieja- z teściowymi tak jest ;/ chcesz dobrze ale one zawsze mają sie do czego doczepić.
Makao- no własnie tez myśle o brakujących majówkach ;/ przydałoby sie mieć do siebie nawzajem numerki to byłoby nam lepiej sie skontaktować.
karmelowa- czuję sie wyróżniona :D heh Z teściami u mnie dosłownie tak samo! A wiedzą o ciąży?
pat- tez tak mam przy kichaniu ;/
Ptysia- ja tez z 21.06 jeszcze bliźniak :)

Ale się uśmiałam przy czytaniu waszych snów :) miewam podobne wiec pewnie tak ma być.

A ja odwiedziłam second hand i złowiłam kilka tuniczek ciążowych i jedną super sukienkę będzie prawie na Boże Narodzenie :tak:
 
Do góry