reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej dziewczynki, czytałam nie pisałam. Ale produkujecie:) U mnie weekend minął bez większych komplikacji. Trochę przetrollowany, przeczytałam kilka książek, głównie w wannie.

polecam: Kalendarzyk Niemałżeński D.Wellman i P. Młynarska
Jak wytrzymać ze sobą nawzajem Chmielewska, moja ukochana

Temu tak rano bo odwoziłam M. do pracy. Jakaś niepisana umowa między nami powstała. Ja wstaję o tej 5, robię kanapki i odwożę go do pracy. Samochodem 4 minuty więc żadne poświęcenie. M. zawsze czekał na mnie z kawą i wysprzątanym mieszkaniem kiedy ja wracałam z pracy. Teraz do pracy nie chodzę ale i tak Misiek sprząta. I ogarnia Janka wieczorem kiedy ja jestem już nieżywa. No teraz jedyna komplikacja jest taka, że jak tylko podnoszę się z łóżka to muszę ugryźć kawałek chleba bo inaczej bleee. I tak prowadzę to auto z chlebem w jednej łapce ale nic to. Jeszce tylko kilka tygodni.

Kurcze dziewczyny, tak mi się głupio zrobiło. Najpierw namawiałam M. na perfumy Hypnose, a teraz nie jestem w stanie go przytulić, kiedy się nimi popryska. Normalnie mnie odrzuca:/

A, i nie mogłam się powstrzymać i kupiłam takie małe spodenki bawełniane w różowo-fioletowe serduszka (dla Hani), więc Misiek kupił maleńką koszulkę z napisem "I'm handsome like my daddy":) (dla Lutka) W Pepco, jakieś promocje są. I byłam w H&M po spodnie ciążowe. Zmierzyłam trzy pary i zmęczyłam się, jakbym weszła na Mount Everest. Ostatecznie nie kupiłam żadnych, czego żałuję bo czarne rurki były super i za 79 zeta. Kupiłam za to 2 pary rajstop ciążowych. Czekam na przesyłkę z allegro z jeansami i spódnicą ciążową. Oby były dobre. Ale się rozpisałam.. Ściskam Was serdecznie wszystkie. I witam nowe mamusie.

a mój mail do wysłania agendy warsztatów: sawickarolina@gmail.com.
 
reklama
Witam :p
Znów trzeba było wcześnie wstać, ale czekają mnie tylko 3 dni pracy i moi rodzice przylatują :)
W końcu będe musiała oznajmić im, że jestem w ciąży. Mam nadzieję, że choć trochę się ucieszą.
Zaraz muszę do pracy wychodzić :p Mam nadzieję, że jakoś przeżyje do 16..
 
applecrumble - Ja bylam na USG w 9 tygodniu i 1 dzien i dziecko mialao 17,6 mm - lekarz powidzial ,ze dziecko jest mlodsze niz wynia z OM - bo widocznie sie cos tam opoznilo i tyle niczym mnie nie straszyl- co za ludzie w tych szpitalach pracuja - trzeba bylo Jej odpowiedziec ,ze moze i Ty darmowa wizyte sobie urzadzilas ale Ona na tym zarabia spora kase!!- lekarz za dyzur taki w week np potrafi miec stawke 100 za h - tak wiec niech sie ugryzie w dupe!! ja tez nie raz trafilam na konowalow na roznego rodzaju dyzurach ale nauczona latami jezdzeni apo takich dyurach wiem ,ze nie mozna soba dac pomiatac- czasem warto ryknac i dopominac sie o swoje ot co! A Ty sie nie mart i faktycznie warto miec lekarza, ktory pracuje rowniez w szpitalu;) Powodzenia:))
 
Hej,
Dzięki za odpowiedzi na temat seksu :-D Widzę, że różnie u Was z tym jest :-D

Piszecie pamiętnik ciazowy? Ja jeszcze w pierwszej ciąży kupiłam, ale sie nie przydał... Teraz z niego korzystam, ale pisze w zwykłym zeszycie w kratkę taki jakby pamiętnik dla mojego Malenstwa. Nie codziennie, ale tak co parę dni podsumowuje co sie u nas dzieje. Chciałabym kiedyś, może na 18nastke wraz z nagraniami i zdjeciami z pierwszych tyg których nie będziemy mieć w domowym archiwum tylko schowane jako niespodziankę.

Ja nie piszę - w pierwszej ciąży też nie pisałam. Pamiętaj, że jak w pierwszej będziesz pisać, to potem w każdej kolejnej też musisz, a przy większej liczbie dzieci to będzie coraz trudniejsze :rofl2:

Czy przyjmiecie mnie do swojego grona????

Witaj!

Nadzieja dziennika ciążowego nie, ale taką księgę bobasa z pamiątkami i wspomnieniami od urodzenia to mam zamiar prowadzić :-)

Prowadziłam pamiętnik pisany z perspektywy córki przez jej pierwszy rok życia - wiem, że dla drugiego dziecka też będę musiała coś takiego robić... Czasem mi się nie chciało, ale mimo wszystko uważam, że warto zapisywać różne ważne i mniej ważne chwile :tak:

Cześć Dziewczyny
Nie było mnie kilka dni, bo troszkę się u nas działo. W piątek po południu miałam ciemne plamienie i bolał mnie brzuch. Pojechaliśmy na SOR ginekologiczny, żeby sprawdzić, czy wszystko ok. Wchodzimy do budynku a tam pustki.

Współczuję :no: W ciąży, którą poroniłam, też byłam na IP, tylko, że u mnie były straszne kolejki i czekałam ze 3h aż mnie łaskawie przyjmą... Lekarze byli generalnie mili, ale kręcili się tam praktykanci i jak mieli mi pobierać krew, to pielęgniarka chciała żeby jakiś NIEDOŚWIADCZONY chłopak mi pobrał!!!! Przygotowała mi rękę i powiedziała do niego, żeby on wziął strzykawkę, a on na to, że jest leworęczny (czyli złą rękę przygotowała), a ja powiedziałam, że ja wolę żeby ona mi pobrała, bo już miałam wystarczająco dużo stresów z powodu tego, co usłyszałam od p. doktor (no powiedzcie mi jak można robić coś takiego kobiecie, która mocno krwawi i właśnie roni swoje długo wyczekiwane dziecko??????)

Zapomniałam się pochwalić, że wczoraj powiedziałam rodzicom, a mój mąż swojej mamie. Moja mama najpierw dziwnie zareagowała, to ja w płacz bo emocje puściły:-p ale później okazało się, że nie to miała na myśli i że bardzo się cieszy. Dziś do mnie od rana dzwoni i pyta, jak się czuję, przyniosła mi rosołek i czuję, że tak będzie do końca;-)mama męża chora, więc nie chodziliśmy tylko powiedział jej przez telefon, to też się popłakała z radości. Oby tylko z naszą Kruszynką było wszystko dobrze teraz:tak:

Gratuluję pozytywnych reakcji :tak: My jeszcze czekamy - przynajmniej I trymestr chcę mieć za sobą. A potem i tak nie będę się specjalnie śpieszyć - rodzina nie będzie zachwycona informacją o drugim dziecku.

Hej Dziewczyny witam majowe mamy. Jestem nowa na babyboom i w tym wątku mam nadzieje, że przyjmiecie mnie :zawstydzona/y: pozdroweinia kobitki

Witaj!

Perelka, generalnie CMV, TOXO i Rózyczkę, powinno zbadać się przed zajściem w ciążę.

Powinno się, ale jak się idzie do lekarza, to lekarz często mówi: "badania? przed ciążą? pani najpierw zajdzie w ciąże, to potem porozmawiamy - no chyba, że mam pani powiedzieć jak się dzieci robi?" :baffled::baffled::baffled:
 
hej!!! ale produkujecie.. 1 dzień mnie nie było i nie wiem od czego zacząć czytac :))

a pytanie: czy pracujecie jeszcze?? od kiedy planujecie isc na zwolnienie?? :-):-) ja pracuje.. prace mam w urzędzie wiec się ie przemęczam.. jedyne co to poranne wstawanie mnie mecyz..i później to ze niemoge się połozyc spac jak mam wielka ochote..i czasami z trudem wytrzymuje te 8 godzin....

miłego dnia zycze wszystkim mamusiom :)
 
sebata ja pracuję w banku i na zwolnieniu jestem praktycznie od kiedy dowiedziałam się o ciąży. zwolnienie z powodu złamanej miednicy i jednego poronienia. gdybym tylko mogła chętnie bym pracowała.

z drugiej strony nie wyobrażam sobie pracy przy moich mdłościach i bólu podbrzusza:/ i roszczeniowych klientów przy takiej huśtawce hormonalnej://
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny w ten piękny poniedziałkowy dzień :-) u nas dzień się zaczął słonecznie ale troche mglisto :-) K. w pracy a ja własnie zaczynam 1,5 tygodnia urlopu :-D tylko te piersi są coraz bardziej dokuczliwe :wściekła/y: i coś czuje że za chwilę będę musiała zmieniać stanik na wiekszy :szok:
 
jak ja Ciebie rozumiem skorupka. u mnie przed ciążą to piersi w zasadzie brak. nosiłam takie mocno push-upowe do sukienek i do pracy. takie 75A. Kopiłam 75B, bawełniany bo moje sprzed ciąży mnie strasznie ściskały. I teraz ten B jest też za mały :baffled:

lena
dobrze, że możesz w pracy pisać, może łatwiej i szybciej dzień zleci:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja

od dzisiaj oficjalnie mam L4 majka już w przedszkolu a ja po sniadaniu

sebata ja chciałam pracować jak najdłużej w pracy bardzo dobrze przyjęli moja ciaze tzn przelozeni gorzej z koleżankami które mnie obgadywaly za plecami ze za wolno pracuje i tylko ciagle na mnie głupio patrzyly i nie wytrzymałam z nerwow rozbolał mnie brzuch wybrałam się do lekarza i dal mi L4 nie będę na sile się pchala tam gdzie mnie nie chcą jak wroce za dwa lata to może cos się zmieni

dzisiaj wstałam w trochę lepszym samopoczuciu nie było zawrotow glowy i mdlosci
 
Do góry