reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja podobne mam zlecone badania no oprócz tokso ale ja przechodziłam badałam w poprzedniej ciąży jedynie z tego to HIV nie miałam zleconego no i różyczki.
 
reklama
No ale według mnie np. jeśli zorbie różyczke tydzień później czy dwa zrobi to różnice chyba nie...w sumie i tak ona nic nie wniesie bo tego się nie leczy
 
Perelka, generalnie CMV, TOXO i Rózyczkę, powinno zbadać się przed zajściem w ciążę.
A w ciąży sprawdza się ewentualnie, czy organizm wytworzył przeciwciała (jeśli się chorobę przeszło kiedyś).
Ale jeśli wyjdzie, że zakażenie jest świeże, to podaje się leki.
 
lawendowy sen tylko chyba wiekszośc kobiet nie robi tych badań przed ciążą...hm ale jakie tabl na różyczke to chyba nie ma nic takiego mogę się mylic. Ja powtórzyłam cmv bo rok temu miałam obydwa ujemne, ale tokso jedno dodatnie drugie ujemne czyli przechodziłam
 
reklama
Do góry