reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

nadzieja, a ja trzecie dziecko chciałabym mieć chłopca, bo mam dwie córy. Ale jak urodzi się dziewczynka, to też będę szczęśliwa. Oby zdrowe :) A poza tym u Ciebie w rodzinie chłopaków dużo, a u mnie dziewczynek.
 
reklama
mum_to_be - witaj i trzymam kciuki :)
straciatella - a co na te kapustę i odnaty Twój żołądek? :-p
nadzieja -
mieszkam na granicy moskiewskiej i twierskiej oblasti (jakieś 130 km od Moskwy na północ)
gratuluje wizyty :)
Mum i niuniaa przykro mi z powodu Waszych Mężów :(
madziulek20 - ja jestem z Poznania ;) (rodzinne miasto- ok 3 lata temu się wyprowadziłam do RU)
planowałam przylecieć do Poznania w październiku ale jak na razie lekarka mi zabrania ze względu na plamienia :(
kaśkakasiunia- trzymaj się Kochana, ja dostałam takie same zalecenia do lekarza co TY. będzie dobrze
Aśku - trzymaj się, nie daj się tym mdłością. a co do chińczyków to powodzie tam mają od połowy sierpnia, może im zalało plantacje herbaty :-(

zakładam kalosze, biore parasol i ide na zakupy bo mi coś lodówka opustoszała :)
 
nadzieja, a ja trzecie dziecko chciałabym mieć chłopca, bo mam dwie córy. Ale jak urodzi się dziewczynka, to też będę szczęśliwa. Oby zdrowe :) A poza tym u Ciebie w rodzinie chłopaków dużo, a u mnie dziewczynek.

Dokładnie, najwazniejsze żeby było zdrowe. Tylko u nas jest tak ze taka płeć jakie sie pierwsze dziecko urodzi takie następne wychodzą ;-) u brata dwie córki, u teściów 3 synów itd...

Tak sie pysznie najadlam od rana ze znowu bym sie spać położyła ;-)
 
Witam majóweczki :)
Nie było mnie od piątku i tyle stron napisałyście ze szok :D Jakoś to sobie poczytałam ale nie dam rade sie odnieść wybaczcie.
Dopisałam tylko nowe majóweczki do naszej listy które serdecznie witam :tak:
Jeśli kogoś jeszcze niema na liscie to dajcie znac pw, lub jak chcecie uzupełnić swoje dane to tez dajcie znać :)

Z wszystkimi chorującymi łącze sie w bólu:wściekła/y: Też mnie rozkładna, katar i gardło:no: M tez chory na zwolnieniu i sie kurujemy. Jedynie mały sie jeszcze dzielnie trzyma.

Jeśli chodzi o cycki to mnie tez okropnie bolą, powiększone i ciężkie:no:
 
Ostatnia edycja:
A ja bym chciala chlopca ale jak bedzie dziewczynka to tez sie uciesze aby zdrowe bylo:) Ja zjadlam platki z mlekiem i najchetniej poszla bym spac i chyba tak zrobie. Mieszkanko ogarnelam,pranie sie pieze jeszcze tylko gary wlacze i wolne:) A najbardziej sie ciesze ze juz minol 8 tydzien. Tylko dalej mi smutno ze nie widzialam dzidzi:(
 
reklama
Do góry