reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ja na obiad mam kupioną paprykę pieczarki cebulę i przecier pomidorowy dynie tez mam i kiełbase bedzie leczo tylko kto je zrobi:-):-):-) pewno ja a mam takiego lenia a tu domek jakby meserszmit przeleciał młoda juz w domu dziś bardzo zadowolonaciekawe jak jutro
Moje drogie wzieło mnie na krówki pochłonełam prawie 6 na raz A potem zajadałam sie wczorajszym białym barszczu ale kwaśny dobry :-p
 
reklama
a ja dziś chyba spaghetti... naszło mnie :) koniecznie z serem!!!
ale w ogóle doła mam... może dlatego, że dziś spędziłam pierwszą samotną noc w ciąży - mój D. w delegacji...
no i boję się tego, czy podołam z aż dwójką dzieci... czy ogarnę to wszystko :(
 
a ja dziś chyba spaghetti... naszło mnie :) koniecznie z serem!!!
ale w ogóle doła mam... może dlatego, że dziś spędziłam pierwszą samotną noc w ciąży - mój D. w delegacji...
no i boję się tego, czy podołam z aż dwójką dzieci... czy ogarnę to wszystko :(
Dasz rade kobiety same nie wiedzą ile potrafią jak zajdzie taka potrzeba
 
U mnie na obiad chyba żurek jak sie do biedronki dowleke...

Byłam po L4, wymaz okazał sie ok, pojedyncze bakterie oznaczają skażenie próbki. Powiedziałam ze nie mam prawie objawów wiec mnie szybko przez brzuszek zbadał i jest ok, serduszko bije i juz przez brzuszek widać ;-)
 
malusiolka, Asku dzieki dziewczyny za wyprowadzenie mnie z bledu:tak:
martynia zdrowiej i kuruj sie kochana :*
straciatella ja tez jeszcze w pracy nie powiedzialam
nana7ma dasza rade z dwojka dzieci. Ja tez bede miala teraz drugie i tak samo jak Ty mam obawy, ale my kobiety jestesmy do tego stworzone :)
 
Czesc dziewczynki:-) czytam was caly czas,ale jakos nie mam o czym pisac..jutro mam pierwsza wizyte,juz nie moge sie doczekac ale troche sie boje,czy wszystko o.k..ja dzis caly dzien w lozku,nie mam sily wstac,za oknem caly czas pada..EWELINKA-ja tez mam tylozgiecie i w pierwszej ciazy wszystko bylo o.k.:-) ...Ktoras z was pytala o cos na przeziebienie,ja polecam syrop z cebuli:-)
 
hej majoweczki :*

nie dam rady was doczytac, bo dzisiaj od rana bylam z malym na spacerze a pozniej pranie gotowanie I sprzatanie :D zaraz go klade spac I dalej ide cos ograniac jak mam takie checi to musze korzystac bo czasem jest dzien ze nic mi sie nie chce ;)

zobaczylam tylko ze nana obawia sie ze nie da rady z dwojka dzieci, u mnie tez dwojka I synek bedzie mial dopiero dwa lata jak sie nastepne urodzi I bede musiala z dwojka caly czas w domu siedziec wiem ze bedzie ciezko ale dam rade bo musze ;) nie ma wyjscia, wszystkie damy rade bo jestesmy kobietami :D

pozdrawiam I moze pozniej uda mi sie jeszcze na chwile wpasc do WAs, a jak nie to do jutra :*
 
reklama
Czesc dziewczynki. Dawno się nie odzywałam, ale czytam was caly czas :) Staram sie nadrobić straty, ale się nie da, w takim szybkim tempie rozwija sie to forum:) witam nowe ciężarówki. Nie dam rady się odniesc do wszystkich dziewczyn, b za wami nie nadążam :-) Ostatni tydzien bardzo zle sie czulam, dzisiaj poszlam na wizyte do szpitala i okazalao sie ze wszystko w porzadku i ze beda BLIŹNIAKI :szok: szok :-D to bylo dopiero moje pierwsze USG i pierwsza wizyta u lekarza :) serduszka bija i narazie wszystko jest w porzadku :) postaram sie czesciej odpisywac :) pozdrawiam wszystkie Majówki :happy:
 
Do góry