reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
aesthete udanego wypoczynku :):)

Nanncy współczuje Ci z tym pulsem sama sobie z nim nie radziłam ale pamiętaj w ciązy może być wyżej własnie nawet do 100 dochodzić.

ania-aneczka o tak wreszcie słońce wczoraj to masakra była...

ewelinka gratuluje udanej wizyty wązne, że dzidzia jest teraz tylko uważac :)
Moja kolezanka ma i urodziła zdrowego synka teraz w maju :) to chyba oto chodzi ze ciezej zajsc przy tym ale czy coś innego to nie mam pojęcia :)

Martynia czonsek mleko miód herbatka z cytryna i chyab ten syrop *spam* czy jak to sie zwie :)
Kurcze wy tu o obiadach a ja dosłownie nie mam na nic ochoty :( co mnie martwi bo nie wiem co jesc maz dzisiaj zrobic sobie grila skrzydełka i kielbaske ja nie wiem co robic zebym ja zjadla miesa mi sie nie chce nic :(

nana7ma będzie dobrze zobaczysz z początku będziesz się uczyła z maleństwami ale potem pójdzie jak z procy :):)
O gołąbki mogę zjeśc może podrzucisz listownie poleconym :-)

paulina gratki :):)
 
... jak skoncze prace to bede sie juz trzasc z glodu:-p
ja się trząsłam :-D dzięki bogu za podwieczorek Mrówka (który zawsze jest na wynos) :tak: dzisiaj były winogronka i z przyjemnością wyrwałam woreczek Mrówkowi :tak:

już w domku :tak: obiadek zjedzony :tak:
do 17:30 laba :cool2: później szykowanko do pracy/przedszkola ;-) a wieczorem siateczka :cool2: muszę wykorzystać póki grać mogę ;-) tak planuję do końca października chociaż ... z Mrówkiem przestałam jakoś w tym samym czasie ;-) wszystko będzie zależeć od samopoczucia i wielkości brzucha :-D
 
ja juz po zrobieniu obiadku jest leczo samo zdrówko bo dynia papryczka cbula i dołożyłam sobie kiełki z rzodkiewki i troche kiełbasy mniam z makaronem

​GRATULUJĘ KOLEJNYCH BLIŻNIAKÓW
 
aesthete udanego wypoczynku :):)

nanncy współczuje ci z tym pulsem sama sobie z nim nie radziłam ale pamiętaj w ciązy może być wyżej własnie nawet do 100 dochodzić.

ania-aneczka o tak wreszcie słońce wczoraj to masakra była...

ewelinka gratuluje udanej wizyty wązne, że dzidzia jest teraz tylko uważac :)
moja kolezanka ma i urodziła zdrowego synka teraz w maju :) to chyba oto chodzi ze ciezej zajsc przy tym ale czy coś innego to nie mam pojęcia :)

martynia czonsek mleko miód herbatka z cytryna i chyab ten syrop *spam* czy jak to sie zwie :)
kurcze wy tu o obiadach a ja dosłownie nie mam na nic ochoty :( co mnie martwi bo nie wiem co jesc maz dzisiaj zrobic sobie grila skrzydełka i kielbaske ja nie wiem co robic zebym ja zjadla miesa mi sie nie chce nic :(

nana7ma będzie dobrze zobaczysz z początku będziesz się uczyła z maleństwami ale potem pójdzie jak z procy :):)
o gołąbki mogę zjeśc może podrzucisz listownie poleconym :-)

paulina gratki :):)

martynia ja mam prenatal 15 kapsułek z czosnkiem dla kobiet w ciąży super sprawa

ja się trząsłam :-d dzięki bogu za podwieczorek mrówka (który zawsze jest na wynos) :tak: Dzisiaj były winogronka i z przyjemnością wyrwałam woreczek mrówkowi :tak:

Już w domku :tak: Obiadek zjedzony :tak:
Do 17:30 laba :cool2: Później szykowanko do pracy/przedszkola ;-) a wieczorem siateczka :cool2: Muszę wykorzystać póki grać mogę ;-) tak planuję do końca października chociaż ... Z mrówkiem przestałam jakoś w tym samym czasie ;-) wszystko będzie zależeć od samopoczucia i wielkości brzucha :-d

podziwiam w siatkę grasz ??? Bo tak to odebrałam
 
Witam

już po pracy dyrektor mi pogratulowal i zapytal jakie mam plany ja mu ze chce pracować wiec sobie chodze i ceny zmieniam

zaraz z majka na trening u nas jak pada to maja treningi na sali wiec nam nie odpadają

paulina gratuluje blizniat:-)
 
Jezu. ale wy mnie tu kusicie tymi obiadami:-) A ja taka gloda. Dzisiaj stwierdzilismy z mezem, ze idziemy zaraz po mojej pracy do wloskiej knajpki, bo nie mam sily nic ugotowac:-p

nana7ma
golabki:rofl2: Ale mi smaka narobilas! Wieki nie jadlam! Ale zaniedlugo wybieram sie do Polski i babcia juz sie zapowiedziala, ze zrobi specjalnie dla mnie :D
 
reklama
Do góry