reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majówki 2014

reklama
Cześć Dziewczyny :)
serdecznie gratuluję nowym Majówkom :-D
mnie niestety rozłożyło... :crazy: siedzę w łóżku i nie mam na nic siły... może znacie jakieś domowe sposoby na przeziębienie... bo nie chcę brać żadnych lekarstw...
 
Malusiolka dzięki! wczoraj wieczorem jadłam już czosnek i popijałam ciepłą wodą (sposób mojej babci) bo niestety mleko jest dla mnie nie do przejścia :) a wodę z solą wypróbuję :tak:
 
BubblesGirl skoro jest to 26 dc to spróbuj zatestować :tak: przy dobrych wiatrach powinno już coś wyjść ;-)


Ciąza potwierdzona. Według USG jestem jeden dzien do przodu. A moje maleństwo jest wielkości "tic taka" :D Dosłownie tak mi lekarz powiedział, dokładnie ile ma mm nie powiedział :(
wiesz ile mm :-D tyle co tic tak :tak: :-D gratki udanej wizyty!!!



BubblesGirl beta wychodzi jeszcze przed pozytywnym testem wiec jesli bardzo sie niecierpliwisz to idz :) Przynajmniej bedziesz wiedziec.
Malusiolka mnie wyprzedziła ;-) nie zawsze beta wychodzi szybko :tak: zależy kiedy doszło do zapłodnienia ;-)


mnie niestety rozłożyło... :crazy: siedzę w łóżku i nie mam na nic siły... może znacie jakieś domowe sposoby na przeziębienie... bo nie chcę brać żadnych lekarstw...
naturalne specyfiki ;-) herbata z miodem i cytryną ;-) na kaszel miód i mleko raczej niewskazane (może powodować podrażnienia) ;-) i czosnek, dużo razy czosnek ;-)
 
Ewelinko ja mam tyłozgięcie. W pierwszej ciąży zero powikłań. Tzn pod koniec miałam pesar zakładany i musiałam leżeć od 30 tygodnia, ale to dlatego , że szyjka sie skróciła więc to nic wspólnego nie miało. Lekarz tylko kazał spać na brzuchu na początku ciąży do 12 tygodnia chyba i po tym mi się zrobiło przodozgięcie. Po porodzie wróciła do tyłozgięcia;) Takie to zagmtwane
 
Cześć laseczki,

Podczytuje was na bieżąco - to, że nie pisze nie znaczy że mnie tutaj nie ma :)
Po tym teracanie strasznie chce mi się spać, więc odstawiłam. Ale mdłości póki co nie ma :tak:
Na tą biopsje na razie nie ide, ale za 2 miesiace kontrolne USG piersi ;-)

Trzymam kciuki za wszystkie testujące &&&&&&&&&&& i witam nowe Majówki :-)



Co dzisiaj gotujemy? Jak samopoczucie?


Któraś ostatnio pisała, że zazdrości wszystkim tym, które mają już za sobą powiedzenie o ciąży przełożonym.
Ja nadal mam to przed sobą i strasznie się boję :no: nie wiem jak szef zareaguje... a jak mnie zwolni po macierzyńskim?
Eh.. niby wszyscy są zupełnie ok w stosunku to ciąży, firma prorodzinna.. ale w sumie nigdy nie można być pewnym.

:happy:
 
Straciatella wydaje mi się, że dobra decyzja z tą biopsją :)
A jeżeli chodzi o poinformowanie przełożonych o ciąży, to łatwiej mi o tym mówić, bo już to mam za sobą, ale wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach coraz mniej jest ludzi, którzy z tego powodu mają jakieś "ale" do kobiety... trzymam kciuki! ale będzie dobrze :tak:
 
reklama
Na pewno będę próbować jeszcze testować:tak:

A nie wiecie czy te objawy mogą zwiastować jakąś chorobę? Bo jak to nie ciąża to się boję, że może coś mi jest skoro wystąpiło to krwawienie i dolegliwości jajnikowe:-(

Krwawienie mogło być wynikiem zagnieżdzania sie jajeczka w macicy moze to też skutkowac bólem ja o ile mnie nie myli moja kobieca intuicja to właśnie mogło sie zagnierzdzać jak miałam te bóle"pleców" bo bolało mnie wszysko nawet podbrzusze
 
Do góry