reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

właśnie wybierałam się wczoraj do biblioteki ale w przedszkolu był dzień otwarty o którym zapomniałam:eek: i zostałam na zajęciach z dzieciakami fajne to było:-D dziś już muszę się wybrać mam ochotę na coś Mastertona :-D
 
reklama
lena ja bym chciała urodzić naturalnie, ale to już nie moja wola, wiadomo wiele czynników się na to składa, boję się bo mam bardzo wąskie biodra... każdy znajomy mi mówił odkąd pamiętam, że mnie cesarka czeka, ale zapytam gina przy wizycie jak on to widzi ;-) może coś pocieszy :D
Jak będzie potrzeba cesarki to będzie tyle kobiet jest po cesarce i żyją :-)
Bo wiadomo, są różne sytuacje i jedna co nosi spodnie xs urodzi SN dzieciaka 4,300, a druga co nosi xxl nie da rady urodzić 2,800...
Moja mama też zawsze była taka szczupła, to mojego brata urodziła siłami natury,a przy mnie już miała cesarkę w 35tc bo dostała krwotoku i odkleiło jej się łożysko i musieli bo to już było zagrożenie życia...

Co do spania, to mnie się najlepiej śpi w pozycji bocznej ustalonej na lewym boku :D
Zawsze uwielbiałam spać na brzuchu, inaczej nie zasnęłam ;|
Jak leżę na plecach, to dokuczają mi kości i się nie mogę ruszyć...

Ayran moja koleżanka jak była w ciąży to mówiła że czasem,tak raz na dwa miechy ją wzięła ochota na piwo, ale wypiła dwa łyki i miała dość...:-D
Mnie tam nie ciągnie i pić nie mam zamiaru... Kiedyś usłyszałam od jednej osoby "Ty poważnie? kawy nie pijesz, nie palisz e-fajki, nawet na piwo nie masz smaka?" A co to takie dziwne? skoro na sam widok puszki piwa, na sam zapach kawy mnie mdli, to co mam się na siłę zmuszać, tylko po to żeby zaraz(przepraszam za stwierdzenie) się porzygać?
Co nie zmienia faktu że żal mi tych dzieciaczków które nie są winne niczemu, a mamusie chodzą po klubach, pija piwska, palą i uważają że wszystko ok :(
 
Witajcie majóweczki,

readerle ja pochodzę z Nysy ale od 4lat z mężem mieszkamy w kotlinie, bo to męża strony:)
Makao gratulacje pozytywnej decyzji, wiesz mnie wczoraj też strasznie bolało podbrzusze nie mogłam się wyprostować, po jakimś czasie przeszło ale myślałam, że się przekręce jeszcze tak nie miałam:(
Lena ja to bym tylko na pleckach spała bo inaczej na boku mnie ugniata strasznie

w ogóle to od paru dni rzadko czuję ruchy nie wiem czy mam się martwić?jak czuję to najczęściej w nocy ale to chwilka tylko:(
 
Dziewczyny tak produkujecie, że aż sprawdziłam jak inne cieżaróweczki na takim wątku i tak:
listopadówki mają o 400 stron więcej
grudniówki o 200 stron mniej
styczniówki o 50 więcej
lutóweczki mają o 200 stron mniej
marcówki o 300 stron więcej
kwietniówki 400 stron mniej

Wychodzi na to, że będziemy jakimiś forumowymi rekordzistkami:DDD

Rekord gwarantowany :-)

Hej!

Readerle - Gratuluję własnego M ;-)
Anetkaaa - przyjdzie i czas na Ciebie z ruchami ;-)

Co do słodyczy to mój M też nie lubi, ja normalnie też nie lubię. U nas nigdy nie ma nic słodkiego. W ciąży tej i poprzedniej czasami mnie na coś najdzie, ale też rzadko ;-)

Dziecko uśpione, dzisiaj nie było drzemki :-(. Usnęła po 15 minutach marudzenia, ale była już taka zmęczona.

Ja też się chciałam pochwalić, że M w końcu dostał etat. Po 11 latach pracy, na początku wiele lat miał swoją firmę, ale potem przestało się nam to opłacać więc ok 3 lata pracował na umowę śmieciową i w końcu wywalczył sobie etat ;-).

Dobranoc

Gratulacje dla męża:-)

Mamy już chyba więcej dziewczynek:-) Jeśli znacie płeć to dajcie znać to dopiszę do listy:-)

Czuję się przez was jakoś "olewana". Już nie pamiętam kiedy ktoś się odniósł do mojego jakiegokolwiek posta. Chyba przestanę się udzielać na głównym.
 
ciężko jest odnosić się do każdego:zawstydzona/y: takie z nas drukarki że masakra;-)

zrobiłam sobie spa dla włosów mmmm lubię to ale muszę sie wybrać na podcięcie końcówek

jakie plany obiadowe na dziś macie?? ja robie fasolkę szparagową polaną bułeczką z masełkiem ziemniaki jajo sadzone:-D
 
ciężko jest odnosić się do każdego:zawstydzona/y: takie z nas drukarki że masakra;-)

zrobiłam sobie spa dla włosów mmmm lubię to ale muszę sie wybrać na podcięcie końcówek

jakie plany obiadowe na dziś macie?? ja robie fasolkę szparagową polaną bułeczką z masełkiem ziemniaki jajo sadzone:-D

no to przeklajam Ci z fb bo od rana tylko o tym:p

· J.S. mam ten sam problem... zupa jarzynowa na drugie coś z mielonego...ale co ?;)

około godziny temu · Lubię to!

·

A.S. u mnie chińskie danie ale mam smaka sos słodko-kwaśny
około godziny temu · Lubię to!
·
J.S. to może jakiś gotowy sos słodko-kwaśny ?
około godziny temu · Lubię to!
·

A.S. nie dziś sama pichcę nie bardzo lubię korzystać z gotowców wolę się przemęczyć wczoraj całe popołudnie robiłam pyzy z mięsem z zasmażaną kapustą kiszoną od Siostry Anieli polecam, pychota !
około godziny temu · Lubię to!
·

J.S. Od czasu do czasu można iść na łatwiznę Ale jeśli masz ochotę zrobić sama to pewnie
około godziny temu · Lubię to!
·

A.S. no tak czasami dopada człowiek ta niemoc:)
około godziny temu · Lubię to!
·

J.S. ja kombinuję co z tymi mielonymi , chyba zrobie jakieś nadziewane może z warzywkami i żołtym serem ... achh nie mogę się zdecydować
około godziny temu · Lubię to!
·
A.S. może naleśniki po meksykańsku ?
około godziny temu · Lubię to!
·

J.S. naleśniki były niedawno, wprawdzie na słodko ale były:) Takich po meksykańsku jeszcze nie robiłam, ale trzeba będzie spróbować:)
około godziny temu · Lubię to!
·

K.S. hmmm. z mielonym mówicie.. no to tak. wielkie placki ziemniaczane. ale naprawdę duże trzeba osmażyć. usmażyć mięso mielone z dodatkiem fasoli czerwonej z puszki lub kukurydzy. oczywiście doprawione. np. kebab-gyros lub czymkolwiek co lubicie. i kładzie się na talerz placek, na to mięsko, na to placek a na górę polecamy sosem tzatziki. pychota.
około godziny temu · Lubię to!
·

K.S. u mnie przedwczoraj był sos gotowy-4 sery dodany do szpinaku (ja lubię liściasty hortexu, robię tak jak w opakowaniu). do sosu pod koniec gęstnienia dodałam tuńczyka w kawałkach osączonego z zalewy i to z makaronem. aaaaa. z makaronem mieszam już na patelni
około godziny temu · Lubię to!
·
I.G. u mnie zupa buraczkowa mniam mniam uwielbiam buraczki a z mielonego mozna zrobic szybkie golabki. kapuste zetrzec na tarce jak mezczyzna jest w doku albo jak nie ma to przepuscic przez maszynke. wymiszac rasem z mielonym i smazyc pulpety z sosem pomidorowym pycha
około godziny temu przez: telefon komórkowy · Lubię to!
·

I.G. przepraszam za bledy ale pisze z telefonu
około godziny temu przez: telefon komórkowy · Lubię to!
·

K.S. hmmm, wiesz co I.G. jak nie ma chłopa w domu to można poszatkować pekińską i dodać do mięska. gołąbki będą delikatniejsze a przygotowanie szybsze:D
około godziny temu · Lubię to!
·

I.G tez prawda
około godziny temu przez: telefon komórkowy · Lubię to!
·

A.S. · Lubię to!
·

P.S. Aż sie boje zacząć czytać komentarze, bo zaraz M będzie leciał do sklepu :d
około godziny temu przez: telefon komórkowy · Lubię to!
·
M.S. Asia jak robisz nadziewane mielone?
59 minut(y) temu · Lubię to!
·

M.S Karolina, Twoje tez brzmi nieźle, chyba zrobię coś ala kebab, może z tortillą z biedronki, w środku farsz filet z przyprawami kebabowymi i papryką, kukurydza, sałata świeża, sos czosnkowy
58 minut(y) temu · Nie lubię · 1
·

P.S. To ja tortille ze szpinakiem kurczakiem jakieś suszone pomidorki do tego
58 minut(y) temu przez: telefon komórkowy · Nie lubię · 1
·
K.S. M.S., też tak lubie w tortilli. mniam mniam.
44 minut(y) temu · Lubię to!
·

K.C. U mnie łazanki z kapustą (a raczej z bigosem, bo takowy mam w słoiku od mamy;). Ciasto już wyrobione, odpoczywa... nie mogę się doczekać
31 minut(y) temu · Lubię to!
·
E.R. u mnie kotleciki z piersi z wczoraj:) ziemniaki i jakas surówka, może z marchewki?
6 minut(y) temu · Lubię to!
·
J.O. ja robię fasolkę szparagową z bułeczka i masełkiem ziemniaki i jajo sadzone:)
około minuty temu · Lubię to!
 
reklama
Do góry