reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny, podzielcie się tytułami e-booków które czytacie?
mam troszkę kryminałów (szwecja/finlandia), kilka erotyków (greya, crossa i coś polskiego), coś luźnego (polskiego typu grochola) ;-)

Aśku, mam nadzijeje ze i ja pokocham swoj czytnik miłością prawdziwą:) Jakiego Ty używasz? moj dopiero przyjdzie, i tak na prawdę bede miala doczynienia pierwszy raz z takim sprzetem. Mialam jakis progrma w telefonie do czytania ebokoow, ale tak maly wyswietlacz ze mi się po 10000 stron robilo do czytania:) i nie moglam się skupic na czytaniu tylko myslalam o ciągłym przekładaniu stron:)
mam kindla :tak: zamówiłam sobie kilka lat temu na urodziny ;-) i od tamtego czasu kocham go, kocham ;-)
 
reklama
zobaczcie co przywiozłam dzisiaj od mojej mamy jeszcze po majce
Zdjęcie0332[1].jpgZdjęcie0333[1].jpgZdjęcie0334[1].jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0332[1].jpg
    Zdjęcie0332[1].jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 61
  • Zdjęcie0333[1].jpg
    Zdjęcie0333[1].jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 64
  • Zdjęcie0334[1].jpg
    Zdjęcie0334[1].jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 55
kurde, babki kiedys nie wiedziały co to zbilansowana dieta, kwas foliowy, DHA, luteina i inne. nie wiem , pocieszam sie, bo czytanie, że powinnam brać kwas 3 miesiące przed, w niczym mi nie pomaga. :-(

o wycieraniu, masowaniu cycków ręcznikiem to moge tylko pomarzyć , bo ciagle bolą i są wrażliwe.
 
struss - te masaże ręcznikiem i prysznicem mają chyba pomóc w tym, żeby było mleko i żeby sutki nie były za bardzo płytkie i maluszek mógł je dobrze złapać przy karmieniu. Mówił mi coś jeszcze o jakiś nakładkach czy coś, ale zapomniałam, będę musiała o tym poczytać. A te majóweczki, które już są mamami mogłyby powiedzieć o co chodzi? Jak się do tego przygotować? Ja myślę, że moje brodawki nie cą wklęsłe, ale ja się nie znam....
aesthete - to 3maj za mnie kciuki bo już się denerwuja, a ja będę 3mać za Ciebie :) apropo biurka to mój mąż ma biuro w domu i raczej go nie przeniesie, coś trzeba będzie wymyśleć.
Dziewczyny cz wy też macie czasem takie bóle brzucha, że już nie wiecie w którym miejscu? Jakieś 3 godziny temu mnie złapały i teraz już przestały, ale wydaje mi się, że to zwykła niestrawność. Bolało mnie jakoś tak wyżej, pod biustem, potem po bokach i już sama nie wiedziałam o co chodzi, może to ze względu na połączenie marchewki z groszkiem, a po godzinie zjedzenie jabłka? Dzwoniłam do mojego gin, ale nieodebrał telefonu....
 
bajka mnie meczyly takie bole brzucha w niedziele i to caly dzień masakra jakas w pierwszej ciąży tak nie miałam

odebrałam dzisiaj wyniki moczu i chyba ok bo wszystko w normie lub na granicy tylko dziwne dla mnie bo przy sluzie pisze obfity musze na necie sprawdzić co to znaczy bo jak pytałam gina bo wlasnie miałam mocne upławy to powiedział ze to normalne a ostatnio się tez pytal o te upławy
 
też mam mocne myślę że to norma w ciąży. Co do masowania sutków nie mam pojęcia o co biega pierwszy raz słyszę ale jak już będę pakowała torbę porodową do szpitala to nie mogę zapomnieć maści na sutki bo już w szpitalu tak mi popękały że bardzo cierpiałam przy karmieniu:crazy:

bierze któraś z was Prenatal? ja teraz biorę complex czy w 2trymestrze zmieniacie na classic???
 
Ja biorę prenatal classic z jodem od początku ciąży, w grudniu kończę opakowanie bo było w nim 90 tabletek i chce kupic już vitaminki z DHA:-)
 
reklama
iwonaimaja ufff ulżyło mi... dziękuję za info :)
dziewczyny ja jestem tylko na luteinie, biorę kwas foliowy i rutinoscorbin, ale powiem Wam, że nie wiem czy jeszcze coś brać, czy już nie... moj gin nic na ten temat nie mówił... a takie nowości o tych sutkach powiedział :)
 
Do góry