reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Na razie nie mogę przekonać męża żeby wynieść jego biurko z komputerem do salonu, bo u nas w sypialni nie może być biura i klikania ciągle w tę klawiaturę, ale nie chce mnie posłuchać. W sumie niedługo nie będzie tam pustej sciany. Trochę ma racji, żeby tam został, bo do salonu mamy kupić jeszcze meble. Jakoś się tak złożyło, że mamy w nim tylko dużą szafę i starą półkę pod telewizor a brakuje jakiejś witryny na szkło i komody. Jak już je zakupimy to będę mogła tam przenieść nawet swoje rzeczy ze swojej komody z sypialni a tam umieścić rzeczy dziecka.
Jest jednak problem - gdzie wziąć komputer? przecież dzidzia nie może spać z nami w sypialni i z komputerem i papierami firmy M... Pomocy!!! :-(
ja też mam póki co biurko z częścią dokumentów w sypialni, ale biurka się pozbędę... ja jeszcze wynajmuję biuro, więc wszystkie papierki raczej tam przerzucę :) tylko mam biuro w innym mieście, więc w razie czego będę musiała dojechać :/ no ale trudno... na miejscu biurka będzie stało łóżeczko :)


Dziewczyny , a czy macie problem z opryszczką ?
ja na szczęście nigdy opryszczki nie miałam :sorry:

ja mam badanie prenatalne 13.11, mam nadzieję, że będzie to szczęśliwy dzień.
powodzenia życzę :)

A mówił Wam już lekarz o brodawkach? żeby masować piersi ręcznikiem frotte i najpier puscić zimną wodę a potem ciepłą??
ja bylam wczoraj w szoku jak mi się zapytał, czy nie są wklęsłę
to ja mam wizytę u gina 13.11 :D więc obie w napięciu na ten dzień czekamy :p
a co do brodawek to nic mi nie mówił, ale badał mi piersi, więc chyba jakby coś nie tak było to by chyba powiedział?

Bo opryszczka w strefie intymnej to już w ogóle nie żarty.
o tak! tak jak na ustach nigdy nie miałam opryszczki (mogę się z M całować jak ma opryszczkę i nic), to kiedyś M mnie zaraził opryszczką tam na dole... :zawstydzona/y: ból niesamowity, nawet nie wiedziałam że tam może się zrobić opryszczka :no: dlatego jak on ma opryszczkę to zero oralnych pieszczot :p


matko, dziewczyny, ja dzisiaj cały czas głodna jestem, a na nic ochoty nie mam :no:
 
reklama
Hmm co do Straciatelli może ona w szpitalu lezy i przez to? Wiem tylko tyle, że pisała że bardzo dużo pracy maja teraz
 
czytalam o oprysczce dla świętego spokoju. jesli kobieta już ja przechodziła to nie ma obaw o płód. gorzej jeśli w ciązy łapie wirusa pierwszy raz.
czuję , że jestem osłabiona. ciągle spię, ale zanim zasnę, nie mogę wygrzać stop i aż mnie telepie z zimna.

poza tym mam ciągle schizę, że na poczatku ciązy nie brałam kwasu foliowego. dobiła mnie ulotka , na której było napisane , że 4 pierwsze tygodnie są kluczowe.
 
poza tym mam ciągle schizę, że na poczatku ciązy nie brałam kwasu foliowego. dobiła mnie ulotka , na której było napisane , że 4 pierwsze tygodnie są kluczowe.
a czemu nie brałaś? to była wpadka czy planowane? bo jeśli planowałaś to już na 3 miesiące przed planowaną ciążą powinnaś brać kwas foliowy...
 
no kwas foliowy to podstawa:tak:
ja na szczęście nie mam problemu z opryszczkami nigdy nie miałam imogę się całować z kimś kto ma i nic:-)

mam za niedługo urodziny i mój kochany M obiecał mi wypad do SPA juhuuuuuuu:-D
 
jesteśmy rok po slubie i rozmowy o dziecku zaczęły dopiero kiełkować. ja od lipca nie pracuję . jestesmy w trakcie budowy domu.a tu nagle dwie kreski na teście.
 
no tak bywa :) wiele kobiet wpada i nie bierze kwasu foliowego i nic się nie dzieje, więc pewnie i u Ciebie tak będzie :)
ja odstawiłam tabletki w maju i od maja biorę kwas foliowy :)
 
czytalam o oprysczce dla świętego spokoju. jesli kobieta już ja przechodziła to nie ma obaw o płód. gorzej jeśli w ciązy łapie wirusa pierwszy raz.
czuję , że jestem osłabiona. ciągle spię, ale zanim zasnę, nie mogę wygrzać stop i aż mnie telepie z zimna.

poza tym mam ciągle schizę, że na poczatku ciązy nie brałam kwasu foliowego. dobiła mnie ulotka , na której było napisane , że 4 pierwsze tygodnie są kluczowe.

No ja mam serdecznie dośc opryszczek!!! 14 lat temu wywaliła mnie na dolnej wardze tak, że do dziś mam bordową bliznę i będę musiała ją usunąć. Zawsze wywala mnie przy zmianach temperatur, np w aucie ciepło na dworze zimno itp, 2 tyg mnie wywaliło pierwszy raz tak mocno, że aż na "ciało" pod dolną wargą-opatrunki z Vratazolinu robiłam na noc,walczyłamz nią jak mogłam ale jeszcze dziś są po niej ślady :-( masakra!
O tych brodawkach nie słyszałam by masować frotowym ręcznikiem? a lekarz powiedział po co? Czy dlatego by szybciej złuszczać z nich naskórek-bo nie powiem, ale od początku ciąży i pewnie też po luteinie łuszczą mi się sutki-wiem że to dziwnie brzmi, ale tak jest:eek:
Powiem jeszcze, że moja znajoma wogóle nie brała kwasu foliowego, same vitaminki i jej bobasek jest zdrowy;-)
Byłam teraz w super pharm i kupiłam smoczka NUK- jest promocja na nie z kartą 30% taniej. Dorwałam ostatni 0-3 mies i zapłaciłam aż 6,49zł :-)
 
reklama
miałam trochę do nadrobienia a tylko mnie od południa na forum nie ma

ja tez nie brałam kwasu foliowego ale jak bylam na pierwszej wizycie lekarz kazal mi brac po 2 tabletki na dzień a bylam w 4 tygodniu ciazy
 
Do góry