reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Iza, ale się rozbrykałaś:-D:-D:-D Nie jest powiedziane że w następnej ciąży będziesz miała takie problemy więc głowa do góry.
Z tym zus-em to nie wiem, ale wydaje mi się że jest to taka urocza instytucja że się tak nie da. Musisz się dowiedzieć u jakiejś miłej pani w zusie ;-)
 
reklama
MARTYYYYNA a ty z moich okolic ;-) i mamy ten sam termin :-D

Aśku ano tak :tak: Tylko dwadzieścia parę km nas dzieli. Bardzo często jestem w Zielonej Górze :-) Teraz oczywiście nie bo muszę leżeć :-( Ale wszystko dla malutkiej :-) Też masz termin na 21 maja? No proszę :-D

Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam 3 pączki ale mogę sobie pozwolić bo mój cukier po teście obciążenia 75g glukozy to tylko 86 :szok: No i przybrałam dotychczas tylko 3 kg ;-)

Też chciałabym chodzić do szkoły rodzenia ale mam zakaz. Mogę liczyć tylko na prasę i internet (dzięki Ci technologio za niego) :-D
 
Zapomnialam Wam napisac, ze na sen to ja pije od tygodnia melisse. Wczesniej cala ciaze nie spalam i moze wlasnie dlatego mam energie, bo wreszcie sie wysypiam :).
 
Aśku ano tak :tak: Tylko dwadzieścia parę km nas dzieli. Bardzo często jestem w Zielonej Górze :-) Teraz oczywiście nie bo muszę leżeć :-( Ale wszystko dla malutkiej :-) Też masz termin na 21 maja? No proszę :-D
współczuję leżenia ;-) 21 maj to i mój termin :tak:

katar mnie dopadł :dry: kurczę kurczę :dry:
 
Na katar herbatka z miodem, syrop z cebuli, tabletki do ssania z propolisem - ja tak się kurowałam w zeszłym tygodniu. Po katarze dopadł mnie jeszcze straszny kaszel i właśnie syrop z cebuli świetnie pomógł :-) Spróbuj :tak:
 
Natuszka żebyś wiedziała że praca nie idzie :) ale jest komu zanieść kawę , do kogo się uśmiechnąć :)

iza_marta no to super :) U mnie jest odwrotnie...3 trymestr idzie we znaki ...

wichurka hahaha jakbym czytała o sobie :p ja też mam mega lenia, normalnie nic mi się nie chce...masakra jakaś...totalna porażka :) ciągnie mnie brzuch a o sikaniu już nie wspomnę bo zanim wyjdę na zewnątrz to zdążę ze 3 razy zaliczyć kibelek i ledwo wyjdę za zakręt znowu... :/

martyyyyna witaj :) gratuluje dziewczynki :))))) tutaj ich mało :)

Ewstra ojjj ja już od dawna wiem co to znaczy bezsenna nocka :) Dzisiaj ledwo zasnęłam przed 24 by się obudzić po 2 i dopiero około 5 zasnęłam...porażka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od rana przepięknie świeci słoneczko ale z samopoczuciem kiepsko...dopiero się zmobilizowałam ok 14 wyjść na krótki spacer...kupiłam chlebek i 3 pączki...2 zjadłam po drodze (nie było szału i to mnie rozczarowało, bo się naoglądałam obrazków w necie :( a te były do dupy...obyłoby się bez ...) Jeden przyniosłam do domu i luby wtrynił...aż jestem w szoku bo on nie je słodkiego
Cały dzień się zbieram do odkurzania ale ciągnie mnie bardziej do leżenia i chyba tak zrobię...
Jutro na 10 jadę autobusikiem do szkoły rodzenia więc się zregeneruje 3 godzinna wizytą i wyjściem na dłużej z domu
Oooo i tyle nowości :) robak się rusza więc daje mi czasem popalić...zgagę mam cholerną znowu i się męczę, najczęściej wieczorami...ucisk po prawej stronie jak na razie odpuścił ale pewnie nie na długo...za to ciągnie mnie na dole brzuch...nie wiem od czego. Wczoraj musiałam wziąć tabletkę na głowę...ooo pomarudziłam :)
 
Zazdroszczę Wam tych spacerów. Ja od 6 miesiąca mam tyle energii, cały czas mam ochotę coś robić, gdzieś pójść. A ciało niestety nie pozwala, jak na chwilę wstanę do toalety czy zrobić sobie kanapkę to brzuch tak ciągnie i pobolewa po bokach, że zaraz wracam do łóżka ze strachu :(

Ja chciałam mieć chłopaka ;) Wszyscy mi mówili, że będzie syn, nawet zawsze mi się śnił chłopczyk. Byłam zafiksowana na imieniu Michał :D Ale los chciał inaczej. Już się oswoiłam z tą sytuacją bo powiem szczerze, że na początku byłam w wielkim szoku. Jak to dziewczynka? Miał być Michał! :p
 
Martyyyyna ja tez bylam pewna, ze chlopak. Wszyscy mowil, ze bedzie dziewczynka a ja sie tak wkurzalam!!!!!!! Mial byc Wiktor a jest Emilia ;).
 
reklama
Anetkaaa w trzy tygodnie przybyło mi prawie 2 kg. 6.8 kg jest od początku ciąży :tak:
iza_marta ja zaś miałam przeczucie że będzie chłopczyk, a teściowa mówiła że dziewczynka, wtedy się bardzo wkurzałam. No a lekarz sam twierdzi, że chyba jednak dziewczynka.
 
Do góry