reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

nana, możliwe że to miało wpływ :) Ale fajnie.. ja pamiętam jak przy drugiej ciąży lekarz powiedział, że będę mieć bliźniaki, to myślałam, że świat mi się zawali. Później okazało się, że pępowina tak się ułożyła. Jak zaszłam w 2 ciąże to miałam zaledwie 22 lata i o 3 dzieciach nie myślałam, a teraz się mi zmieniło i chce 3 :)
 
reklama
No ja jestem w 1 ciazy i mam 22 lata :) i taka niespodzianka... masakra :D
mam nadzieje, ze bedzie dobrze z maluszkami... dzis slyszalam serduszka - bija mocno i rowno, dzieciatka zdrowe <3
 
nana pieknie tak to mozliwe ze z Twojej strony wiecej " jaj" wyprodukowalas chyba:D
Gratuluje;-)zmien suwaczek na "WAS"
PIEKNE FOTO:D
 
Ostatnia edycja:
nana gratulujeee!!!!!
its_twins_boy_girl_greeting_cards-re467097692fd4cce8edf71daf0646a69_xvuak_8byvr_512.jpg
 
Nanncy, Ty teraz nie myśl o pracy, tylko o sobie i dzieciaczku... bo to jest najważniejsze. Jak nie mają rąk do pracy, to niech wezmą kogoś na zastępstwo. A nie takie szantażowanie pracownika i wzbudzanie poczucia winy :baffled:

Nana, gratuluję! :-) ależ ja bym chciała bliźniaki :happy2: ale u nas nawet w odległej rodzinie żadnych bliźniaków nie ma i szanse znikome :no:
 
Martuśka witaj :) i gratuluje :)

Nancy nie patrz na to!! nikt Ci za poświęcenie nie podziękuje, a wręcz przeciwnie! i tak zawsze będzie źle.. na l4 jak najprędzej marz!! zwłaszcza, że to praca po 12h..masakra!:dry:

Aesthete żeś mi dziś diable narobiła smaka na ogórki :-) ale nie kiszone ani nie sok tylko uwaga uwaga na mizerie :D ale i tak winię Ciebie za tą zachciankę :-p
 
Nancy - dziewczyny mają rację, że powinnaś myśleć o sobie i dzidzi, ale też rozumiem, że nie chcesz iść na L4 przed usg. Jeżeli zdecydujesz się czekać do badania to mam nadzieję, że w pracy jednak wezmą pod uwagę, że jesteś w ciąży i dasz radę jakoś wytrzymać do wizyty.

U nas dzień marudera przez katar :zawstydzona/y:. Mała usnęła o 19 30 bo była zmęczona, ale już o 20 30 wstała z płaczem i godzinę zajęło mi usypianie jej na nowo. Mam nadzieję, że teraz usnęła na noc już porządnie.
Mnie brzusio pobolewa i na wieczór wróciły takie brunatne upławy, aż się boję chodzić do łazienki bo nie wiem co zobaczę :-(.

Miłej nocki dziewczynki i odpoczywajcie ;-)

Dobranoc
 
witam mamuśki:)

Z racji tego, że prawie piersi nie czułam od jakiegoś czasu a dzisiaj dodatkowo strasznie mnie ciągło wystraszyłam sie i poszłam na usg do innego ginekologa bo mój nie przyjmował dzisiaj. Ten gin postawił mnie do pionu mówił,żebym nie zwracała na swoje ciało tak uwagi itp Na szczęście kruszynka żyje i urosła 3 mm od poniedziałku :)

martuskubus gratulacje serduszka :)

aesthete już bedziesz miala spokój z badaniami i fajnie że ze znizka :)

karmelowa kominek marzenie może kiedyś sie spełni :)spokojnie ja poza podstawowymi też jeszcze nie mam zrobionych ;)

Lena_no zdróweczka oby Ci szybko przeszło :)
Bedzie dobrze spokojnie.
Ja myślałam, że wyższy cukier oznacza cukrzyce hmm

crystalEye podobnie sie czułam więc cie rozumiem.

marteczka w prezentach byłam zawsze licha więc nie pomogę :(

Nanncy wiesz, że te same objawy mama dosłownie identyczne dzisiaj pół dnia płakałam czułam się jakbym miała gorączke...

wichurka raczej normalnie mnie też ci ta ciągnie kuje w lewym...gratulacje serduszka

matuska witamy :)

nana7ma gratulacje bliżniat :D:D
 
reklama
Nanncy - Pod zadnym pozorem nie przejmuj sie praca!! Teraz jestes najwazniejsza Ty I dzidzia!!!!! A jak oni maja jakies waty, to prosze do mnie przyslac!!!Ja juz sobie z nimi pogadam!!!!:angry::wściekła/y::angry: A tak serio, to nie mozna sie przejmowac tym,co mysla I zrobia inni. Odpowiedz sobie na pytanie - kto jest w tym momencie najwazniejszy dla Ciebie? Praca I ludzie z pracy czy Twoje dziecko! Nie przejmuj sie - bedzie dobrze! Trzymam kciuki za pojednanie!!:tak:


Nana - ale SUPER GRATULUJE PODWOJNIE!!!! Ciaze mnogie sa w genach. U mojego meza w rodzinie sa 3 pary blizniat I trojaczki :-) Wszystkie dzieciaczki poczete naturalnie.

Perelka - ale Twoje bobo zasuwa! 3mm w ciagu 3 dni :-):-) SUPER!!

Ale mi zrobilyscie smaka na ogorka kiszonego...no to moze jutro, bo dzis nie mam! A teraz sobie zjem.....hmmmm...mmmmm....nie wiem, ale cos wymysle, bo po przeczytaniu Waszych zachcianek slinka mi leci!!!!!!!!!!!!!:tak::-D:tak:
 
Do góry