reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

ja na obiad pyszna ogórkowa :-D wieczorem robiłam ;-) wyszła mi rewelacyjna :tak: nie chwaląc się ;-)
na drugie danie nic nie mam i robić nie będę ;-) zupa ekstra gęsta, więc idzie się nią najeść ;-) no i my są jednodaniowi ;-)

po zupie idę z Mrówkiem do mej synowej, a Ślubny na mecz Zastalu ;-) luzik guzik :-D będzie spokojny wieczór ;-)
 
reklama
Hejka!

Sroda dzis a caly czas mysle, ze wtorek :-)

Iza_Marta moj maz czyta bajeczki do brzuszka co wieczor :-)
Funia super, ze wszytsko OK
Jaranti nie przemeczaj sie tylko!
 
Jaranti - ale mi narobiłaś smaka! :-) Ja żeby spędzać jak najmniej czasu w pozycji pionowej, od niepamiętnych czasów na obiad w porze obiadowej jem tosty :cool: Bede gruba jak świnka!

Mmmm, ale takie pyzy... sosik :-D podziel się!


Dużo masz już ubranek? W jakim rozmiarze?
Zastanawiam sie czy jest sens kupować 56, czy może zacząć od 58?
 
Helołłł :) Nawalczyłam się dzisiaj z obiadem, a Bartolini i tak nie chce jeść. Masakra, coś mi się dziecię zbuntowało i nie chce w ogóle jeść. Dzisiaj mu pochowałam wszystkie łakocie, nawet serki bo się tylko tym żywi.
Aśku u nas dzisiaj też ogórkowa- pyszna, ale zgagę po niej mam taką że szok.
Dla Bartka zrobiłam jeszcze racuchy z twarogu no i pewnie zeżrę je sama bo on nawet na nie nie spojrzał. W przedszkolu ponoć zjada wszystko. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, albo ja jestem tak uzdolniona:confused: Co prawda ma katar ale bez przesady od samego rana jeden serek.
Straciatella kochana witaj z powrotem :)
Jaranti podeślij tych pyz trochę bo bym zjadła :)
 
A więc zapraszam wszystkie na pyzy :biggrin2::-):-)



Dziewczyny odpuściłam sobie podłogę i zaczęłam robić obiadek i dobrze zrobiłam, bo padłam i zdrzemnęłam się 20 minut, takie spanko mnie dopadło :tak::zawstydzona/y: Czekam na mężulka a pózniej prasowanko :-)




Straciatella
a ja nigdzie nie znajduję ubrane w rozmiarze 58, jak już to 56 albo 62. Zresztą ja dużo na 56 nie kupowałam bo podostawałam. Ale tak sobie myślę, że będzie więcej ciuszkow w większym rozmiarze to i tak na co dzień małej założę, podwinie się najwyżej rękawek i już :-)
 
To moj M ostatnio jest aniolem.Przez to ze musze lezec sam robi zakupy i gotuje dla mnie obiady! Przypomnialo mu sie po 4 latach ze tez umie gotowac :) a mi ze na poczatku tez sie tak staral.

Jezeli chodzi o ubranka to ja kupuje na 62.Mam dostac sporo ciuszkow od swojej siostry wiec mniejsze tam beda-nawet calkiem nowe-bo jej kluska po urodzeniu sie w nie nie zmiescila ;)
 
Aśku o ogórkowa mniam :tak: Ja dziś na obiad kotlety i ziemniaczki :tak: Taki obiad na szybko.
Jutro robię gołąbki - w końcu :-D Remont idzie pełną parą i przez to nie mam czasu nawet usiąść bo latam ze szmatą i podłogi wycieram :-D Mąż zrywa kafelki ze ścian i ma całe ręce pokaleczone, aż mi go szkoda :-( Chciałam im pomóc ale mnie wygonili, nawet nie pozwolili mi kafelek pozamiatać :-D Dzisiaj naszła mnie ochota na jakieś ciasto więc się wzięłam do roboty i zrobiłam z kaszy mannej i kokosu, mam nadzieje, że będzie dobre :-D

Co do ubranek to mam kilka na 56 a kilka na 62, jeżeli jakieś mi się spodoba to kupuję na 62 :tak: Lepiej większe niż za małe ;-)
 
Ostatnia edycja:
mallaika ja mam w domu dwie sunie west highland white terrierki;-) Jedną mamy od szczeniaczka czyli już 5 latek i jest na maxa rozpieszczona natomiast drugą przygarnęliśmy w tym roku tuż przed Bożym Narodzeniem. Zabraliśmy ją z punktu przetrzymań. Nie wiedzieliśmy o niej kompletnie nic oprócz tego że miała problemy z słuchem i ogólnie była niesamowicie zaniedbana:-( Na szczęście sunia jest już zdrowa. Wiek ustalony ma na około 6 latek więc piesek nie młody. W tym momencie psinka jest u nas całkowicie zadomowiona i okazała się być kolejnym pieszczoszkiem i widać wdzięczność za dom w jej zachowaniu. Nie mam w tym momencie żadnych obaw w związku z tym że w maju pojawi się dzidziuśi że będzie jakiś problem z psiskami;-) Zresztą naszym pierwotnym zamiarem było to aby nasza pierwsza sunia miała towarzystwo kiedy my będziemy musieli poświęcić więcej czasu dla dzieciaków:tak: Wydaje mi się że pomysł trafiony;-)
 
Paula bardzo Ci dziękuję za wypowiedź :) Twoje terrierki są niewielkie w porównaniu z moją labką i potencjalną nowa lokatorką goldenką (obie ok 35 kg żywej wagi :))
Mieszkamy w bloku, i chociaż często jeździmy za miasto, żeby zwierza wybiegać i chodzimy na spacery a goldenka też trzymana jest w podobnych warunkach jak nasza, to obawiam się czy nie będzie im zbyt ciasno (mamy trzy pokoje) :confused:
 
reklama
hej
ja dzis bylam u internisty i mam zapalenie oskrzeli i antybiotyk jesli antybiotyk nie zadziala to musze polozyc sie na patologii ciazy i podadza mi leki rozkurczowe na oskrzela pod kontrola lekarzy ginekologow.
Mi_lva nie mam pojecia na temat wczesniactwa a synek tez byl wczesniakiem? niezly zakup
mallaika hmm ciekawe o co chodzilo synkowi ?? :confused: ja mam 2 koty ;-)
straciatella ubranka sa 56 a potem 62 idzie co 6 cm ;-)
 
Do góry