reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

MonikaZgierz: On jest ogólnie uprzedzony do kobiet. Nie wspominając o kobietach w ciąży. Ma małe dziecko i żonę, jest młody a mówił, że kobiety oszukują, bo się puszczają a potem nie wiadomo czyje to dziecko i że powinny być obowiązkowe testy na ojcostwo i ogólnie pierd... takie głupoty! Nikt go nie lubi i ma opinię chama i aroganta.
 
reklama
IZA oby, oby ;-) ale na następnej wizycie porozmawiaj z lekarzem :tak:
ja mam już ponad 10 na plusie :wściekła/y: i mnie oglądała czy nie mam opuchnięcia ;-) szczególnie kazała pilnować nóg i kostek ;-)
 
Aśku: nie mogę się doczekać aż dzidzia się urodzi i będę chodzić na 2godz. spacerki plus dieta matki karmiącej ;) Przeraża mnie to, że jeszcze tyle czasu do porodu co się równa więcej kg :(.
 
Aśku pozdrowię ale też zapraszam kochana do nas :) gratki udanej wizyty :-)

Witam Was z rana kobietki :-) Ja za chwilkę mykam do szkoły rodzenia, ciekawe co dzisiaj będzie...jak się ubierałam to mało nie zwariowałam wszystko takie opiętę :confused: masakra...U nas od rana słoneczko więc może bedzie ładnie.
Wczoraj byliśmy u mamy i wujaszek zrobił tatara ale mi jęzor latał :szok::szok::szok: nie mogłam patrzeć tak mi się chciało a tutaj dupa :-(No nic miłego dnia
 
Diabliczka szkola trwa 3 semestry, czyli 1,5 roku :tak: Mąż bardzo mnie w tym popiera, że mimo dziecka chce się dalej kształcić
Gwiazdeczka już miałam dość siedzenia w domu i co chwile coś wymyślalam to się wzięłam za naukę :-D
 
hej dziewuszki,

witam weekendowo już, dziś mąż ma wolne więc może w kocu wybierzemy się na zakupki!
wczoraj po wizycie jestem zadowolona i szczęśliwa zobaczyłam niunie choć lekarz nie potwierdził płci bo się wierciła jak szalona ale mam nadzieję że jajca jej nie urosły!!!waży 1386g i wszystko inne jest w porządku:)buziaki
 
hej
Emilka dzis nocowala u mojej Tesciowej ;-) wiec wyspana jestem jak nigdy :-D zaraz biore sie za sprzatanie mysle ze pojdzie sprawnie bo jestem sama w domu :tak:
iza_marta szok z tą uczelnia :angry: ja w poprzedniej ciazy chodzilam do samego konca i 2 tyg. po porodzie wrocilam ale nie mialam takich jazd wspolczuje Ci bardzo :sorry2:
brownagula ja tez chetniej zjem gołąbki niz ciasto ;-)
 
reklama
Wow :szok:
Ale ruch na forum :-)
Ja dzisiaj pędzę na wizytę do gina :tak:
A ten tydzień mi zleciał niesamowicie szybciutko:-) W poniedziałek zakupy, wtorek wypoczywałam, w środę spotkałam się z moimi przyjaciółkami z którym w takim gronie nie widziałyśmy się z 2 lata :-pAle powspominałyśmy nasze czasy imprezowe i brzuch bolał pózniej od śmiechu... I nocka nieprzespana przez herbatkę i pęcherz. Ale nie żałuję...
Wczoraj u kuzynki fryzjerki się ufarbowałam, mąż mi depilacje zrobił i czuję się jak po jakimś SPA :-)
 
Do góry