reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

zadzwoniła moja kumpela :-D że w pracy jest do 14 i czy moge do niej podjechać, bo ma prezent dla Mrówka :szok: no to szybko do biedry leciałam, dwa pieski chi chi love monster wizięłam :-D ślubny jest chrzestnym młodszej córy tej kumpeli ;-) każdego roku kupujemy im prezenty, ale w tym roku ślubny stwierdził, ze po nowym roku może, bo nie będzie jak podrzucić im prezentów ;-) że też posłuchałam Ślubnego :wściekła/y:
Ślubny pracuje do 12, koło 13 będzie w domku ;-) więc jeszcze uda mi się do kumpeli podjechać ;-)


Mrówkowi daliśmy atlas świata, niby od nas pod choinkę ;-) przy okazji od chrzestnych dałam prezent ;-) i siedzi teraz i studiuje :-D najlepsze, że jak dałam mu dwa prezenty z zaznaczeniem ten od nas, ten od chrzestnych, to spojrzał na nasz i tak jakoś z niechęcią, że niby książka od nas?? ale jak rozpakował i pokazałam mu, że tutaj dziecko są mapy całego świata, to usiadł i studiuje :-D :-D i mam go z głowy ;-) oooo Finlandia, ooooo Szwecja, ooooo Chiny, oooo Maroko .... :-D podnietę ma moje dziecko :tak:


sernik zaraz będzie upieczony ;-) poprasuję rzeczy na wieczór ;-) Mrówek dzisiaj w krawacie idzie ;-) ja chciałam kupić mu muszkę, ale on wolał krawat ;-) od rana mi przypomina - Żabeczko, pamiętaj o moim krawacie :-D


a ja uwielbiam brodaczy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: zboczenie ;-) od małego tak mam :-D jak tata jeździł w kilkumiesięczne trasy, prosiłam by wracał z brodą :zawstydzona/y: tak się cieszyłam na jego brodę ;-) Ślubny też brodacz :-D promotor mój też był brodacz ;-) nooo, ciągnie mnie do brody :zawstydzona/y:
 
reklama
Aśku żabeczko hihi :-D zawsze się uśmieję jak czytam co naskrobałaś o Mrówku :-) a właśnie czemu akurat mrówek-od mrówki ??? :p

ja tam wole facetów takich łysolków na buzi i głowie jak z reklamy maszynek do golenia niach niach :-D
nie wiem czemu :D
Dziś się uśmiałam tak bo wyszedł z łazienki, wąsa zostawił, włosy zostawił i wyglądał jak... Adolf z tym wąsem :zawstydzona/y:
i w śmiech czy może być... aż nas brzuchy bolały tak się śmialiśmy :zawstydzona/y:
w końcu mówię dobra wynocha do łazienki i zrób porządek z tym wąsem :zawstydzona/y:

Kuba się obudził i już kopie mamusie :tak:
na dodatek coś się nie mogę wysiusiać :zawstydzona/y: rano myślałam że do łazienki nie zdążę, a jak co do czego to troszkę mi poleci i koniec :zawstydzona/y: chyba się małe dziwnie ułożyło i mi uciska pęcherz :zawstydzona/y:

a co do robienia zakupów, ja to wiecie jak idę do sklepu to tak staram się max 3-4kg i to nie daleko, a chłop do mnie żebym sobie taki wózeczek kupiła na zakupy:
wozek zakupy.jpega ja do niego na to, że chyba na głowę upadł że ja będę z takim czymś jak stare baby chodzić :-p już wolę chodzić na raty do sklepu 5 razy niż z takim czymś :D a poza tym, to jak z tym po schodach wejdę xD
 

Załączniki

  • wozek zakupy.jpeg
    wozek zakupy.jpeg
    47,9 KB · Wyświetleń: 30
Ostatnia edycja:
Dzis na szybko bo lepie uszka z Babcia :-)

Nie poszlam do pracy, w nocy wichury, deszcze, wiatry, normalnie masakra :/ jedna droge przez wioski zalalo- nie przejezdna, druga droga glowna- zamknieta- kable zerwalo I leza na jezdni.. Inaczej do pracy mojej sie nie da dojechac wiec swietuje :-)

ZDROWYCH, WESOLYCH, POGODNYCH SWIAT! SMACZNYCH PIEROZKOW, BARSZCZOW, USZEK, KARPIA :-) WSANIALEGO CZASU Z RODZINA I UDANYCH PREZENTOW!!! DLA WAS I WASZYCH MALUSZKOW, MEZOW, RODZIN :*

a ja ponownie zagladne juz pewnie po swietach :* buziaki :*
 
Witam wigilijnie;-)Ja dzis wstałam o 11 tej,wykąpałam się ,umyłam łeb i leże;-)wczoraj już wszystko pogotowałam razem z moją córeczką..kochane mam to dziecko, pomaga mi we wszystkim,sprząta, gotuje, pierze i wcale nie muszę jej o to prosić..kochana dziewczyna, a teraz jak jestem w ciąży to już w ogóle wszystko chce robić..tak mnie wczoraj naszło na gotowanie, że zrobiłam to co miałam zaplanowane na wczoraj i na dzis;-)nawet torta zrobiłam, pierwszy raz w życiu..mam nadzieję, że będzie pyszny.. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM SPOKOJNYCH śWIĄT W MIŁEJ I RODZINNEJ ATMOSFERZE..
 
Witam Was serdecznie. Nie było mnie wczoraj i tyle naskrobałyście, że ho ho. Ale nadrobiłam.
Życzę wszystkim wesołych, spokojnych i radosnych Świąt. Aby maluszki zdrowo rosły i szczęśliwie przyszły na świat w odpowiednim czasie.
Uciekam, bo u mnie dużo się dzieje, ale opiszę jak znajdę chwilę.
 
BROWNAGULA Antek w skrócie Ant ;-) Ant z englisz na polisz to Mrówka ;-) mówiliśmy do niego (jak była taki tyci tyci malusi) Mrówka Ant tudzież Ant Mrówka ;-) i został Mrówką :-D

GWIAZDECZKA :szok: byle prądu nie zabrakło przy ostatnich przygotowaniach ;-)

FUTURYSKA suuuuper! spokojnych świąt :tak:

KPE taka pomocna cora to marzenie :tak:



powolutku tak świątecznie ;-) Mrówek odlicza godziny do pierwszej gwiazdki :tak: nie może doczekać się już barszczyku i karpia ;-) i oczywiście odwiedzin gwiazdrowego Mikołaja ;-)

nie wiem czy jeszcze zajrzę ;-) bo cały czas na Ślubnego czekam :dry::dry: i pewnie na styk będę do kumpeli jechać ;-)




boze_narodzenie_bb.jpg
 

Załączniki

  • boze_narodzenie_bb.jpg
    boze_narodzenie_bb.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 39
reklama
Do góry