reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No ja dziś dostałam zawału, poszlam kupic puszkę mleka modyfikowanego, bo za pierwszym razem wyszlam ze szpitala w niedziele i wszystko pozamykane bylo meczylismy się z placzącym dzieckiem bez jedzenia cala noc bo z piersi tyle co kot naplakal lecialo, dopiero pokarm przyszedł na 4 dobe. Więc teraz postanowiłam ze kupie wcześniej opakowanie mleka w razie co.
Przy pierwszym dziecku mialam mleko Beba to odpowiednik polskiego Nan , ale ostanio obiło mi się o uszy, ze Nestle jakieś partie wycofały bo było coś nie tak . Więc myslalam o Hip, ale tam zaś tyle olei różnych w składzie. Więc już dawno się nastawiam ze kupie Aptamil profutura to polski Bebilon porofutura, ale cena mnie powaliła, oczywiście dla dziecka wzięłam opakowanie, zeby cos bylo w domu w razie co , ale 22euro za 800g to przeginka i pytanie czy w Polsce jest też taki drogi ten Bebilon bo u nas to wychodzi 90 zł za opakowanie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Aż z ciekawości sprawdziłam. Wychodzi około 50 zł za 80 g w Polsce o ile to jest ten sam produkt.
Screenshot_20200422-133157_Chrome.jpg
 
reklama
Ale ja to mam przeboje...
wyobraźcie sobie, ze dostałam, narazie nieoficjalna informację (jestem na etapie PRÓBY OD RANA kontaktu ze szpitalem, tel. wyłączony, na maila nie odpowiadają), ze szpital w którym zamierzam rodzic (bo mój przekształcony) został zamknięty [emoji85] teraz nie mam gdzie rodzic [emoji23] tzn. mogę w Legnicy, ale tam mam kawalek. Czy któraś tam zamierza i ma jakieś opinie?
Jesteśmy na etapie szukania i ogarniania porodu prywatnego w Goerlitz. No normalnie cyrk!
Ja będe mieć cc w Legnicy.
 
No ja dziś dostałam zawału, poszlam kupic puszkę mleka modyfikowanego, bo za pierwszym razem wyszlam ze szpitala w niedziele i wszystko pozamykane bylo meczylismy się z placzącym dzieckiem bez jedzenia cala noc bo z piersi tyle co kot naplakal lecialo, dopiero pokarm przyszedł na 4 dobe. Więc teraz postanowiłam ze kupie wcześniej opakowanie mleka w razie co.
Przy pierwszym dziecku mialam mleko Beba to odpowiednik polskiego Nan , ale ostanio obiło mi się o uszy, ze Nestle jakieś partie wycofały bo było coś nie tak . Więc myslalam o Hip, ale tam zaś tyle olei różnych w składzie. Więc już dawno się nastawiam ze kupie Aptamil profutura to polski Bebilon porofutura, ale cena mnie powaliła, oczywiście dla dziecka wzięłam opakowanie, zeby cos bylo w domu w razie co , ale 22euro za 800g to przeginka i pytanie czy w Polsce jest też taki drogi ten Bebilon bo u nas to wychodzi 90 zł za opakowanie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Mąż kupował w Carrefour i jakoś ok 80 zapłacił. Ale to jakiś ponad miesiąc temu. W rossmannie z karta rossnet jest za 70 jakoś. Ale kiedyś ono i tak było droższe. I pamietam, ze przy drugim dziecku, to spłonęła fabryka koło Wro i nie było dostępne. Ale miałam zapas [emoji28] ale mleko jest naprawdę godne polecenia! Nie używałam innego, bo to było idealne. Dla Nas.
 
Oj tak. Cieszę się strasznie ! 🤭[emoji847] coś tam może salonowego by się znalazło ale z tego co czytałam to tak ma ten antybiotyk bo działa na kilka bakterii i skutki uboczne są spore, bo przenika przez układ pokarmowy.

Nade mną w mieszkaniu znowu remont...[emoji849][emoji849] kilka ściany że głowa boli. A że to blok z dużej płyty to wiertło łatwo nie przechodzi...wiem że ludzie korzystają jak mogą z wolnego. Wiem. Ale to takie głośne!!!
A ostatnio przez 2 tygodnie dzień w dzień po kilka godzin dziennie kluli coś. Już nawet ktoś chyba poszedł do nich [emoji2][emoji1]że za wolno dzialaja.


Normalnie cuda na kiju ! Na pewno coś wymyslicie. Ale przy tym stresu co niemiara.[emoji51] nie chciałabym być w takiej sytuacji. Oj nie...
Dobrze że teraz się dowiedziałaś A nie jak jechałaś na poród!

Normalnie nie wiem co byśmy zrobili! Lepszy już poród w domu niż w aucie [emoji23]
 
To dziewczyny polecacie ten Bebilon proFutura? W sumie to nie zaopatrzylam się w mleko. A powinnam. Tak na wszelki wypadek. Nie wiadomo jak wyjdzie z kamieniem. Nie znam się zuoelnie na mlekach i wolę wasza opinie niż czytać Internet ;) jakie inne mleka też polecacie ?
 
reklama
To dziewczyny polecacie ten Bebilon proFutura? W sumie to nie zaopatrzylam się w mleko. A powinnam. Tak na wszelki wypadek. Nie wiadomo jak wyjdzie z kamieniem. Nie znam się zuoelnie na mlekach i wolę wasza opinie niż czytać Internet ;) jakie inne mleka też polecacie ?

Ja z całego serca polecam Bebilon profuture. U nas się sprawdziło i teraz na „wszelki wypadek” tez kupiliśmy opakowanie.
 
Do góry