reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Mi przeszła zgaga zaraz po porodzie i duszności też. Za to teraz mam zaparcia 😁
Przez które brzuch boli jeszcze bardziej. Czopki wczoraj poszły w ruch.


Planujemy dziś wyjść z domu na chwilę,
Zapakować się do auta i pojechać gdzieś do lasu ale mam mieszane uczucia.
Z 2 strony od ponad miesiąca nie wychodziłam w z domu nie licząc 2 wizyt u lekarza i pobytu w szpitalu 🤷‍♀️

@Karolina1988* trzymqm kciuki za wypis.
Mi jak w szpitalu podali obiad to się tylko zakurzyło 😂 taka głodna byłam.
[/QUOTE
Jem wszystko uszy mi się trzęsą 😅 ale za mało 🤭 naszczescue jest sklepik 😅
 
reklama
Tak teraz starają się trzymać krócej, ale NFZ wypłaca świadczenia za 3 doby, wiec 🤷🏼‍♀️
Zupełnie zapomniałam o tych procedurach 🙂

Mają mi jeszcze raz USG zrobić tak ordynator mówił i cały czas KTG robią...jeśli nic się nie wydarzy to pt wyjdę podejrzewam że trzymają 3 doby żeby kasę za mnie dostali ...😅 Nie mówili ale to sobie już z lekarzem swoim porozmawiam 🙂 i mam nadzieję że nic due nie zmieni i w pt wyjdę 🙏🙂
Ja pamiętam jakie miałam.takie dziwne uczucie, że będąc w szpitalu w 32tc i wokół kobiet które rodziły lub czekały na cc, też jakoś weszłam w fazę porodu i dziwnie mi było wrócić do domu i dalej czekać jeszcze 2 moesiace 😂🙂 takie to dziwne było.
U mnie dzisiaj wymarzone 38t0d i mam bóle kiesiaczkowe i straszne rozwolnienie. Wykończe się i zaczynam stresować.
Trzymam kciuki aby ktg było dobrze i czekajcie jak najdłużej w dwupaku;)

Ja na jedzenie w szpitalu nie narzekalam. Jadłam do było. Jak człowiek głodny to mu wszystko smakuje 😂 najgorsze jeat dla mnie to że kolacja jeat koło godziny 17.00 i nie bądź człowieku głodny!
 
Zupełnie zapomniałam o tych procedurach 🙂


Ja pamiętam jakie miałam.takie dziwne uczucie, że będąc w szpitalu w 32tc i wokół kobiet które rodziły lub czekały na cc, też jakoś weszłam w fazę porodu i dziwnie mi było wrócić do domu i dalej czekać jeszcze 2 moesiace 😂🙂 takie to dziwne było.
U mnie dzisiaj wymarzone 38t0d i mam bóle kiesiaczkowe i straszne rozwolnienie. Wykończe się i zaczynam stresować.
Trzymam kciuki aby ktg było dobrze i czekajcie jak najdłużej w dwupaku;)

Ja na jedzenie w szpitalu nie narzekalam. Jadłam do było. Jak człowiek głodny to mu wszystko smakuje 😂 najgorsze jeat dla mnie to że kolacja jeat koło godziny 17.00 i nie bądź człowieku głodny!
Jak narazie jest wszystko ok 🙂🙏 i oby tak zostało 🙂 bo poród wymarzyłam sobie w innym szpitalu 😅 aczkolwiek najważniejsze jest to żeby mały był zdrowy 🙂 29 idę do swojego lekarza to wszystko będę wiedzieć 🙂
 
Mi przeszła zgaga zaraz po porodzie i duszności też. Za to teraz mam zaparcia 😁
Przez które brzuch boli jeszcze bardziej. Czopki wczoraj poszły w ruch.


Planujemy dziś wyjść z domu na chwilę,
Zapakować się do auta i pojechać gdzieś do lasu ale mam mieszane uczucia.
Z 2 strony od ponad miesiąca nie wychodziłam w z domu nie licząc 2 wizyt u lekarza i pobytu w szpitalu 🤷‍♀️

@Karolina1988* trzymqm kciuki za wypis.
Mi jak w szpitalu podali obiad to się tylko zakurzyło 😂 taka głodna byłam.

Dusznosci miałaś do samego porodu?
Ja to czasami mam już tego dość... aż słabo mi się robi czasami...myślałam, że przed porodem przejdzie 🙈
Miałam kilka dni, kiedy wydawało mi się, że jest już lepiej... ale powróciło 🙈😨
 
Mi przeszła zgaga zaraz po porodzie i duszności też. Za to teraz mam zaparcia [emoji16]
Przez które brzuch boli jeszcze bardziej. Czopki wczoraj poszły w ruch.


Planujemy dziś wyjść z domu na chwilę,
Zapakować się do auta i pojechać gdzieś do lasu ale mam mieszane uczucia.
Z 2 strony od ponad miesiąca nie wychodziłam w z domu nie licząc 2 wizyt u lekarza i pobytu w szpitalu [emoji2368]

@Karolina1988* trzymqm kciuki za wypis.
Mi jak w szpitalu podali obiad to się tylko zakurzyło [emoji23] taka głodna byłam.
Myślę, że jak podjedziesz do lasu to nic się nie stanie [emoji57]
 
Dusznosci miałaś do samego porodu?
Ja to czasami mam już tego dość... aż słabo mi się robi czasami...myślałam, że przed porodem przejdzie 🙈
Miałam kilka dni, kiedy wydawało mi się, że jest już lepiej... ale powróciło 🙈😨
Tak w dodatku ja mam przewlekły kaszel.. Jak przyjechał na sor to jeszcze miałam gorączkę 38 😂 ale stwierdzili ze nie jestem podejrzana haha.
Odkąd urodziłam to nie mam kaszlu 🤔
 
Dziewczyny cz jest tu ktoś z Poznania? I mial cesarke na Polnej? Mnie czeka teraz 3 cc poprzednie byly na Raszeji wiec tak z ciekawosci pytam.....
 
reklama
Do góry