reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Powiem Wam, że miałabym ogromny problem z zakupem i wyborem wózka nowego. :) Ale mam problem z głowy bo kupuje uzywany od kuzynki. Ma Adamexa. Nie wiem jak się on ma do innych wózków ale ja się cieszę, że nie muszę przez to przechodzić.

@Karolina1988* Ja po zapoznaniu się z tematem proponuje kupić wózek 2w1 plus do tego fotelik lub wybierać już wózki które maja w zestawie 3w1 fotelik np CYBEXa. Najtańszy wózek jaki widziałam z fotelikiem, który ja prawdopodobnie będe kupować to:
Wózek 3w1 BEBETTO VULCANO + fotelik Cybex ATON 5
Mam nadzieję, że to jakoś pomoze :) Nie daj się nabrać na różne piedółki do wózka :D są filmiki na yt o tym jak nie kupować wózek :D bardzo mi się podobały. :) Ale fajnie, że masz taką możliwość akurat iść i pooglądać. Ja akurat nie zdecydowałam się na jeżdżenie z dzieckiem w nosidełku tylko zakupuje fotelik. :)
 
reklama
Dziewczyny, czy mam przywidzenia czy naprawdę widziałam śnieg za oknem? 😂 Normalnie pogoda powariowała...
U mnie USG 30 tc i mały 1524g - 74 centyl. Gin pytała czy nie mam cukrzycy bo jest duży...
Dzisiaj według usg 32t3d, zauważyłam też że w ostatnim czasie sporo z Was miało tendencję do płaczu, ja od 3 dni wyję a to ze strachu a to ze wzruszenia (hit- oglądanie na yt filmików z maluszkami wyciska mi łzy z oczu 😂😂😂).
Jak to jest z liczeniem terminu? Co USG mi się termin cofa, w szpitalu powiedzieli by się sugerować TYLKO terminem podanym na połówkowym... I trochę zgłupiałam 😅
 
Co do terminu porodu to też będę pytać lekarza własnie w czwartek bo też zgłupiałam. Z OMO mam na 6 maja a z USG z pierwszych prenatalnych mam wpisane 8 maja i nie wiem czy to jest skończony 40 tc czy rozpoczęty, czy może 39 tc. Ogłupiałam, a wolałabym wiedzieć na co się szykować :D
 
Pojechałam z różowością , ale cóż 🤷🏼‍♀️ moze pozniej córka będzie jakimś punkiem i na czarno bedzie się ubierać to chociaż teraz będę miała księżniczkę 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG-20200330-WA0047.jpg
    IMG-20200330-WA0047.jpg
    150,1 KB · Wyświetleń: 141
Co do terminu porodu to też będę pytać lekarza własnie w czwartek bo też zgłupiałam. Z OMO mam na 6 maja a z USG z pierwszych prenatalnych mam wpisane 8 maja i nie wiem czy to jest skończony 40 tc czy rozpoczęty, czy może 39 tc. Ogłupiałam, a wolałabym wiedzieć na co się szykować :D
Ja mam 3 wpisane, 23 maj z OM, 16 z USG, a 28 maja ciąża ma być zakończona 🤣🤷🏼‍♀️
 
Co do terminu porodu to też będę pytać lekarza własnie w czwartek bo też zgłupiałam. Z OMO mam na 6 maja a z USG z pierwszych prenatalnych mam wpisane 8 maja i nie wiem czy to jest skończony 40 tc czy rozpoczęty, czy może 39 tc. Ogłupiałam, a wolałabym wiedzieć na co się szykować :D

U mnie na odwrót, według OM- 1 czerwiec, według połówkowego- 27 maj, a według ostatniego usg (28-32 tc)- 22 maj...
Mam skróconą szyjkę (aktualnie z pessarem), sytuacja jest w kraju jaka jest przez co zamykają w moim mieście szpitale z oddziałem neonatologicznym dla osób zewnętrznych (nawet dla matek) więc maluszki są same tylko z personelem szpitala. Stąd schiza i modlitwy by wytrzymał jeszcze chociaż do tego 37 tc żeby mi go nie zamknęli :(
 
U mnie na odwrót, według OM- 1 czerwiec, według połówkowego- 27 maj, a według ostatniego usg (28-32 tc)- 22 maj...
Mam skróconą szyjkę (aktualnie z pessarem), sytuacja jest w kraju jaka jest przez co zamykają w moim mieście szpitale z oddziałem neonatologicznym dla osób zewnętrznych (nawet dla matek) więc maluszki są same tylko z personelem szpitala. Stąd schiza i modlitwy by wytrzymał jeszcze chociaż do tego 37 tc żeby mi go nie zamknęli :(
O matko!:o A karmienie mlekiem mamy?! Przecież dla wcześniaka nie ma nic cenniejszego! O kontakcie z mamą już nawet nie wspomne...
 
reklama
Śliczny kącik 🥰
W ogóle też ładny kolor łóżeczka :) u nas białe czeka na złożenie 😂
Ja mam białe, ale mnie zamkniecie granic zaskoczylo i nie zdazylam sprowadzić z Polski takze teraz mam dwa 🤦‍♀️ musialam na gwałt szukac zamiennika 🤣🤣🤣🤷🏼‍♀️ A że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda jak dają to trzeba brać jakie jest odczyscilam, natarlam czy trzeba i nawet wyszlo😁
 
Do góry