reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A jak z aktywnością?
jakieś ćwiczenia , basen? - ja basen na razie zaliczyłam 2 razy ale planuje częściej jak tylko się wykuruję.
 
reklama
A jak z aktywnością?
jakieś ćwiczenia , basen? - ja basen na razie zaliczyłam 2 razy ale planuje częściej jak tylko się wykuruję.

Moja kuzynka jest główna księgowa w Sanepidzie i jak mi opowiedziała jaki syf jest na basenach i jakie ekscesy się odprawiają żeby tylko nie zamykali obiektów to doszłam do wniosku, że w ciąży dam sobie spokój z basenem. Nie żebym była jakoś przesadnie przewrażliwiona na bakterie, ale wole dmuchać na zimne. :)
 
Ja na basen nie chodzę, ponieważ nie będąc w ciąży często po zimnej wodzie łapałam zapalenie przydatków, które mój organizm w większości przechodził bezobjawowo i tylko wizyta w tym czasie u ginekologa je wykryła.
Także wolę nie ryzykować.

A co do innej aktywności - spacery, ale nie długie, bo zaraz łapie mnie zadyszka i kolka😜 Więc toczę się, jak żółw po parku i udaje, że mam trochę ruchu 😂
 
U mnie 23+3 i 5kg. Ale chyba bylabym szczęśliwsza gdyby było jeszcze ze 2 na plusie, bo mam wrażenie, że wszysciutko poszlo w brzuch i cycki, nawet talie o dziwo jeszcze mam. Martwie się czasem, czy to nie za malo dla dzidziusiów.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Z tej strony Marta. Byłam już na forum , ale na jakiś czas chciałam się wyłączyć i skasowałam stare konto. Przyjmiecie mnie znów ?:) Wiem ,że jest to forum otwarte , jest mniej osób , ale chyba jeszcze żyje , co nie ?:)

Jestem mamą 16 miesięcznej córki . Obecnie 25+5. Pod serduszkiem nosze kolejną córkę. Od dziś zostało mi 100 dni do porodu. Termin na 1 mają. Najprawdopodobniej będzie cc.
Ja w tej ciąży póki co +4kg.
 
Do góry