reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
jakieś wskazania czy pierwsza to też była cesarka?
Pierwsze cc po 16 h sn .
Nawet jeśli każą mi rodzic to pewnie Skończy się CC.
Brak postępu porodu , problemy z szyjka , problem z kanałem rodnym. ( Niewspółmierność) no i prawdopodobnie kolejne dziecko będzie znów duże.
Jeśli pozwolą mi sn rodzic to spróbuję :)
 
Pierwsze cc po 16 h sn .
Nawet jeśli każą mi rodzic to pewnie Skończy się CC.
Brak postępu porodu , problemy z szyjka , problem z kanałem rodnym. ( Niewspółmierność) no i prawdopodobnie kolejne dziecko będzie znów duże.
Jeśli pozwolą mi sn rodzic to spróbuję :)
Co do problemów z kanałem rodnym , to wyszło to przy pierwszym porodzie. Niestety nie wiedziałam że powinnam sobie zrobić rentgen, bo tak to bym wiedziała na 100% czy faktycznie jest problem. Podczas porodu byłam badana przez kilka położnych i wszystkie stwierdziły że jest problem z miednicą. Ale ogólnie nie przeraża mnie ten fakt, ani poród :)
 
Cześć dziewczyny. Z tej strony Marta. Byłam już na forum , ale na jakiś czas chciałam się wyłączyć i skasowałam stare konto. Przyjmiecie mnie znów ?:) Wiem ,że jest to forum otwarte , jest mniej osób , ale chyba jeszcze żyje , co nie ?:)

Jestem mamą 16 miesięcznej córki . Obecnie 25+5. Pod serduszkiem nosze kolejną córkę. Od dziś zostało mi 100 dni do porodu. Termin na 1 mają. Najprawdopodobniej będzie cc.
Ja w tej ciąży póki co +4kg.

Ja ostatnio byłam tu w 2013 roku, a wczesniej w 2008. Teraz znowu zawitalam 🥰 tez z terminem na maj.
 
Dziewczyny jak tam w ogóle mija wam ciąża?

Jak pierwszej ciąży dużo leżałam, bardzo źle się czułam. Teraz mam małe biegające dziecko więc nie mogę sobie na to pozwolić, ale daję radę. Choć powoli już kręgosłup daje się we znaki z noszeniem 11 kg dziecka, do tego rwa kulszowa to moja zmora 🤦🏻‍♀️. W nocy się budzę czasem i od dwóch do czterech godzin nie śpię. dobrze że moje dziecko lubi pospać więc jak usnęłam dziś około 6:00 to wstałyśmy o 9:30.
 
reklama
Dziewczyny jak tam w ogóle mija wam ciąża?

Jak pierwszej ciąży dużo leżałam, bardzo źle się czułam. Teraz mam małe biegające dziecko więc nie mogę sobie na to pozwolić, ale daję radę. Choć powoli już kręgosłup daje się we znaki z noszeniem 11 kg dziecka, do tego rwa kulszowa to moja zmora 🤦🏻‍♀️. W nocy się budzę czasem i od dwóch do czterech godzin nie śpię. dobrze że moje dziecko lubi pospać więc jak usnęłam dziś około 6:00 to wstałyśmy o 9:30.

Ja w każdej z 3 ciąż (z aktualna) do 5 miesiąca czułam sie fatalnie. Noe funkcjonowalam. Maz robił praktycznie wszystko, łącznie z porządkami i obiadami. Czasem nie wierze, ze w początkowej ciąży mozna czuć sie dobrze, bo tego nie znam
 
Do góry