reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
A macie wrażenie, że serce Wam jakoś mega głośno bije? I do tego uczucie, jakbym czasem nie mogła całkiem płuc napełnić... I w tym tyg doszła mi zgaga😭
Mi się tak ciężko oddycha czasami, jakby powietrza brakowało w pokoju, nawet w tej chwili jak to piszę.
Zgaga na szczęście mnie nie dopadła..... jeszcze ;) ;)
 
A macie wrażenie, że serce Wam jakoś mega głośno bije? I do tego uczucie, jakbym czasem nie mogła całkiem płuc napełnić... I w tym tyg doszła mi zgaga😭
Ledwo wchodzę na pierwsze piętro do mieszkania, a to dopiero połowa ciąży 😲 Mi zmęczenie dokucza od początku ciąży, drzemka w ciągu dnia to u mnie must have. Teraz przed świętami czuję się podwójnie zmęczona przez przygotowania. Np właśnie zrobiłam 100 pierogów i biorę się za prasowanie i zmienianie pościeli. Bo jak nie ja to kto? 😂 Odpocznę przez święta, będę leżeć i pachnieć. I jeść.
 
obrzęków raczej nie mam...
ale co chodzi o zmęczenie to czuję się jak 80 letnia babcia... [emoji87]
Raczej?? :)
Norma.... Kochana, jeszcze trochę tak będzie [emoji12]
Dziewczyny ja już po połówkowych! Podczytuję Was czasami, ale nie zawsze jest czas coś napisać ;)

Super badanie, bardzo dokładne wszystkie pomiary. Trwało około 25 minut USG + badanie szyjki ;) u nas wszystko w porządku, waga to 280 g ;) Trzymam również za Was kciuki! [emoji123]
Cudownie, gratuluję [emoji3590]
A macie wrażenie, że serce Wam jakoś mega głośno bije? I do tego uczucie, jakbym czasem nie mogła całkiem płuc napełnić... I w tym tyg doszła mi zgaga[emoji24]
Tak, tak. Też tak mam... ;* da się jakoś z tym oswoić :*
 
reklama
Do góry