reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny jaka macie hemoglobine w ciazy? ja od ponad miesiąca przyjmuje żelazo i mam 11,8...
 
Ostatnia edycja:
Właśnie mnie też to zastanawia jestem w 15 tygodniu i wczoraj leżąc na boku poczułam takie smyranie poniżej pępka i trwało ok 1 min lub trochę dłużej i drugi raz też tak się zdążyło do południa. Czyżby to fasolka dała się odczuć już?
Pierwsze ruchy są odczuwalne bardzo nisko, ja je czulam na samym początku mniej więcej na wysokości Lini majtek :)
Dziewczyny jaka macie hemoglobine w ciazy? ja od ponad miesiąca przyjmuje żelazo i mam 11,8...
13,7 - 12,1 od początku Wrześni, ostatni wynik z połowy listopada, ale na razie profesor stwierdził że jest ok ale jak dalej będzie spadać to żelazo trzeba będzie włączyć. :)
 
jakby pękanie bombelków czuje.
dokładnie :)
jeszcze kilka tygodni temu pisałam, że nie czuję ruchów i byłam zestresowana a teraz 20 tydz i codziennie coś 😻 mam nadzieję, że to TO!

wczoraj obudziłam się z takim bólem jakby rozciągającym na dole że promieniowało aż na plecy i tak cały dzień chodziłam skulona... zazwyczaj pomagało jak się położyłam na 30 min a wczoraj nic.
dziś obudziłam się już bez tego bólu.
waga + 5 kg :cool2:
powodzenia na wizytach <3
 
Pierwsze ruchy są odczuwalne bardzo nisko, ja je czulam na samym początku mniej więcej na wysokości Lini majtek :) 13,7 - 12,1 od początku Wrześni, ostatni wynik z połowy listopada, ale na razie profesor stwierdził że jest ok ale jak dalej będzie spadać to żelazo trzeba będzie włączyć. :)
ojej... to Ty naturalnie masz lepsza niż ja podczas brania żelaza 🙊
 
reklama
Ja wczoraj też miała tak samo[emoji7]
Też mam 15 tydzień [emoji4][emoji847]
Właśnie mnie też to zastanawia jestem w 15 tygodniu i wczoraj leżąc na boku poczułam takie smyranie poniżej pępka i trwało ok 1 min lub trochę dłużej i drugi raz też tak się zdążyło do południa. Czyżby to fasolka dała się odczuć już?
 
Do góry