reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Trzymam.kciuki żeby wszystko było dobrze mogę wiedzieć czemu miałaś przesłanke ku amnipunkcji u mnie prenatalne też nie zawesolo powtórka w piątek dlatego pytam.
Ja dziś 18t4d. Na wadze +1 kg, brak wielkich zachcianek ciążowych, oprócz hamburgera z McDonalda o 22:00 [emoji23] za tydzień we środę powinny być wyniki amniopunkcji, im bliżej tego dnia tym większy stres.
 
Poszłam wydać kasę, w efekcie kupiłam legginsy dla dzieci. Jak zwykle [emoji23] sobie zaledwie puder i bronzer [emoji848] świąteczne ozdoby też jakieś bez szału, a chciałam coś do domu kupić. Tylko się nałaziłam [emoji2960]
 
Hej kochane. Ja jutro lece do Polski i mam wizyte u lekarza. Zobaczymy co mi powie na te wyniki pappa. Dzisiaj jeszcze mam polozna, ale Tu akurat jakis te wizyty to mnie nie przejmuja. Sprawdzi siuski, cisnienie i to tyle. Sprobuje szczegolowe wyniki testu pappa wyciagnac, czy to byly wyniki skorygowane czy podstawowe, bo to moze byc bardziej istotne dla jutrzejszej wizyty w Polsce.
 
Na wizycie wszystko ok. Będzie dziewczynka, potwierdzam że widziałam na własne oczy że żadnych siusiaków nie ma. Chciałabym kiedyś synka(tak egoistycznie, dla siebie) ale liczyłam na siostrzyczkę dla córki. No to jesteśmy na dobrej drodze😁
Pobrała cytologię więc teraz będę się stresować plamieniami. Wyniki pewnie w styczniu. Już mam przetrenowane z zeszłego roku że w grudniu nie robi się cytologii...
 
Pytałam o twardniejący brzuch. Ma twardnieć bo macica to mięsień który rośnie i pracuje. Mięsień potrzebuje magnezu. Magnezu mam sobie nie odmawiać, nospa nie zaszkodzi od czasu do czasu. Jak zamiast twardego brzucha będą skurcze niedajboże regularne to biegiem do lekarza
 
reklama
Do góry