reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Oj naprawde bys nie chciala to nic przyjemnego martwisz sie tylko czy tak ma byc bo cos zakluje cos rwie cos uciska to dziwne uczucie i ten kto tego nie czuje naprawdę powinien sie cieszyc..ja innych objawow tez nie mialam ani nudnosci ani wymiotow wiec chociaż te wiezadla niech rwa ..musi byc sprawiedliwość

Nie dogodzi nam-tak złe tak niedobrze :D
 
reklama
Oj naprawde bys nie chciala to nic przyjemnego martwisz sie tylko czy tak ma byc bo cos zakluje cos rwie cos uciska to dziwne uczucie i ten kto tego nie czuje naprawdę powinien sie cieszyc..ja innych objawow tez nie mialam ani nudnosci ani wymiotow wiec chociaż te wiezadla niech rwa ..musi byc sprawiedliwość
Mam podobnie - plecy, pachwiny plus zmęczenie i bóle głowy, ale na szczęście żadnych wymiotów. Moja mama mówi że jestem ewenementem w rodzinie.
 
reklama
Do góry