reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Właśnie szkoda ze Tak malo osob ostatnio sie udziela...teraz jak dzisn nie poczytasz to nadrobisz w minute a kiedys...godz to juz byla pozniej masakra hih dziewczyny rozkrecamy forum !!! JAK SIE DZIS CZUJEMY BRZUSZKI??

Fatalnie, drugi dzień strasznie boli mnie głowa i nic nie pomaga 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Właśnie szkoda ze Tak malo osob ostatnio sie udziela...teraz jak dzisn nie poczytasz to nadrobisz w minute a kiedys...godz to juz byla pozniej masakra hih dziewczyny rozkrecamy forum !!! JAK SIE DZIS CZUJEMY BRZUSZKI??
Mnie okropnie boli brzuch. Całą noc nie spałam. Może ze stresu, bo jutro wizyta w szpitalu...
U nas dziś 14+4, jak tam Wasze brzuchy?
Mój już baaaaardzo widoczny, może też wzrostem macicy spowodowany ten ból.
 
Dziękuję. Nam też się mega podoba :D


Widzę, że rozmawiałyście o chorobach wieku dziecięcego. Sprawdzałam kiedyś w mojej dokumentacji - przechodziłam chyba wszystko [emoji1787] Odrę świnkę różyczke ospe szkarlatyne itd.
Ja tylko ospa i świnka... Jakoś omijaly mnie te choroby...
Hej :) Zaliczylismy dzisiaj lekarza, podobno znowu gardło, tamten antybiok niby nie zadziałał i dzisiaj nowy. Bóle brzucha niewiadomo skąd.

Musze skoczyć do pepco młodej po rajtuzki, a jakoś się zebrać nie mogę [emoji848][emoji847]
Może brzuszek boli od antybiotyku??
Właśnie szkoda ze Tak malo osob ostatnio sie udziela...teraz jak dzisn nie poczytasz to nadrobisz w minute a kiedys...godz to juz byla pozniej masakra hih dziewczyny rozkrecamy forum !!! JAK SIE DZIS CZUJEMY BRZUSZKI??
A Ty Brzuszku, jak się czujesz? :)
Ja dzisiaj chyba z pogorszeniem pogody jakoś słabiej funkcjonuje. Długo spałam, kawkę powoli sączę i nie mam ochoty na nic. ;)
Fatalnie, drugi dzień strasznie boli mnie głowa i nic nie pomaga [emoji2374]
Jeśli bardzo Cię męczy to bierz śmiało paracetamol. Lepiej żeby przeszło niż męczyć się na darmo. Maluszkowi nie pomaga jak mamusia źle się czuje. :*
 
Ja tylko ospa i świnka... Jakoś omijaly mnie te choroby... Może brzuszek boli od antybiotyku?? A Ty Brzuszku, jak się czujesz? :)
Ja dzisiaj chyba z pogorszeniem pogody jakoś słabiej funkcjonuje. Długo spałam, kawkę powoli sączę i nie mam ochoty na nic. ;) Jeśli bardzo Cię męczy to bierz śmiało paracetamol. Lepiej żeby przeszło niż męczyć się na darmo. Maluszkowi nie pomaga jak mamusia źle się czuje. :*

Masz racje, dziękuje [emoji8]
 
Głowa ćmi, więc trochę kicha. Tesciu dzisiaj ma urodziny, znowu się najem jak chora [emoji23][emoji23] ale teściowa robi krokiety, mniam!
Właśnie szkoda ze Tak malo osob ostatnio sie udziela...teraz jak dzisn nie poczytasz to nadrobisz w minute a kiedys...godz to juz byla pozniej masakra hih dziewczyny rozkrecamy forum !!! JAK SIE DZIS CZUJEMY BRZUSZKI??
 
Właśnie szkoda ze Tak malo osob ostatnio sie udziela...teraz jak dzisn nie poczytasz to nadrobisz w minute a kiedys...godz to juz byla pozniej masakra hih dziewczyny rozkrecamy forum !!! JAK SIE DZIS CZUJEMY BRZUSZKI??
A dziś średnio, głowa boli, brzuch dokucza - mam wrażenie że się zaczyna powiększać, chociaż ja gruba jestem ;) to sama nie wiem.
 
Mnie okropnie boli brzuch. Całą noc nie spałam. Może ze stresu, bo jutro wizyta w szpitalu...
U nas dziś 14+4, jak tam Wasze brzuchy?
Mój już baaaaardzo widoczny, może też wzrostem macicy spowodowany ten ból.
U mnie 15+3 i brzuszek narazie ledwo widoczny.

Brzuch przestał boleć, za to wróciły mdłości.. :baffled: Podejrzewam, że to od żelaza, bo dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę. Także forma dziś nie najlepsza. Dla poprawy nastroju kupiłam pierwsze body dla maleństwa i skarpetki :):):) Kolory neutralne, bo nie wiem jeszcze kto się tam u mnie kryje.

Ubranka z Lindex
FB0860B1-C6FE-46E1-86E9-2605000AE7A9.jpeg
3592218D-2B34-4F66-96DE-5A64DA93F9D6.jpeg
526746F4-CA31-44DC-B7B0-F20C4AD02176.jpeg
 
reklama
U mnie 15+3 i brzuszek narazie ledwo widoczny.

Brzuch przestał boleć, za to wróciły mdłości.. :baffled: Podejrzewam, że to od żelaza, bo dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę. Także forma dziś nie najlepsza. Dla poprawy nastroju kupiłam pierwsze body dla maleństwa i skarpetki :):):) Kolory neutralne, bo nie wiem jeszcze kto się tam u mnie kryje.

Ubranka z Lindex
Zobacz załącznik 1047659Zobacz załącznik 1047660Zobacz załącznik 1047661

Śliczne [emoji173]️
 
Do góry