reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja mam ostatnio straszna ochotę na warkę zero cytrynową ale ciągle jakoś mam barierę, żeby kupić i wypić [emoji53]
No coś Ty nie bój się, sprawdź tylko czy to jest ta 0,0% i nic Ci się nie stanie :)
Ja też pije sporadycznie różne te piwa 0%, jak mnie najdzie ochota. A teraz robimy parapetowke na weekendzie, zamierzam poszukać wina bezalkoholowego :)
 
reklama
O taaaaaak!!!! Góry plus aktywność na śniegu, a później powroty, taki grzaniec i dobre jedzonko to ja jestem wtedy spełniona w milionach procent 😂 😍
Teraz niestety na dłuższy czas będę musia sobie góry odpuścić. Z małym dzieckiem też nie będę wchodzić , za bardzo bym się bała , chyba ,że tylko po dolinach. Wiem ,że są ludzie którzy chodzą z maluchami , ale ja się na to nie zdecyduje
 
Cześć. Powoli wracam do was. Mąż ostatni dzień w domu. Robi obiad [emoji854]. Uwielbiam , kiedy on gotuje [emoji854].
Byłam w ZUS założyć profil PUE.
 
O taaaaaak!!!! Góry plus aktywność na śniegu, a później powroty, taki grzaniec i dobre jedzonko to ja jestem wtedy spełniona w milionach procent [emoji23] [emoji7]
Byłam wiosną z 9 miesięczna córką w Zakopanem. Co prawda nie wspinaliśmy się , ale powędrowaliśmy gdzie nie gdzie. Wspominam miło [emoji172]
No coś Ty nie bój się, sprawdź tylko czy to jest ta 0,0% i nic Ci się nie stanie :)
Ja też pije sporadycznie różne te piwa 0%, jak mnie najdzie ochota. A teraz robimy parapetowke na weekendzie, zamierzam poszukać wina bezalkoholowego :)
W pierwszej ciąży , jak na ogół nie pijany alkoholu, latem piliśmy zeroweczki. Mniam [emoji39]
 
reklama
Czyli syn do przedszkola bez śniadania w domu. Nie fhce nic mówić ale pod kontem dietetyki i psychologi nauczy się że w domu śniadania nie musi jeść. A zle nawyki z dziecinstwa żywieniowe kończą się problemami metabolicznymi.




My mamy u mojego cco romu swiera liczne. Dzieci dostają glownie prezenty. I np my rodzicom i rodzenstwu babci. Kuzynostwo swoim rodzicom i babci itd. Nie każdy każdemu
Tak. Syn jest bez śniadania. O 7.40 jest w przedszkolu, o 8 jedzą. W domu wypija mleko.
Może jakoś to przeżyje;)
 
Do góry