reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Ja mam ostatnio straszna ochotę na warkę zero cytrynową ale ciągle jakoś mam barierę, żeby kupić i wypić [emoji53]
No coś Ty nie bój się, sprawdź tylko czy to jest ta 0,0% i nic Ci się nie stanie :)
Ja też pije sporadycznie różne te piwa 0%, jak mnie najdzie ochota. A teraz robimy parapetowke na weekendzie, zamierzam poszukać wina bezalkoholowego :)
 
reklama
O taaaaaak!!!! Góry plus aktywność na śniegu, a później powroty, taki grzaniec i dobre jedzonko to ja jestem wtedy spełniona w milionach procent 😂 😍
Teraz niestety na dłuższy czas będę musia sobie góry odpuścić. Z małym dzieckiem też nie będę wchodzić , za bardzo bym się bała , chyba ,że tylko po dolinach. Wiem ,że są ludzie którzy chodzą z maluchami , ale ja się na to nie zdecyduje
 
Cześć. Powoli wracam do was. Mąż ostatni dzień w domu. Robi obiad [emoji854]. Uwielbiam , kiedy on gotuje [emoji854].
Byłam w ZUS założyć profil PUE.
 
O taaaaaak!!!! Góry plus aktywność na śniegu, a później powroty, taki grzaniec i dobre jedzonko to ja jestem wtedy spełniona w milionach procent [emoji23] [emoji7]
Byłam wiosną z 9 miesięczna córką w Zakopanem. Co prawda nie wspinaliśmy się , ale powędrowaliśmy gdzie nie gdzie. Wspominam miło [emoji172]
No coś Ty nie bój się, sprawdź tylko czy to jest ta 0,0% i nic Ci się nie stanie :)
Ja też pije sporadycznie różne te piwa 0%, jak mnie najdzie ochota. A teraz robimy parapetowke na weekendzie, zamierzam poszukać wina bezalkoholowego :)
W pierwszej ciąży , jak na ogół nie pijany alkoholu, latem piliśmy zeroweczki. Mniam [emoji39]
 
reklama
Czyli syn do przedszkola bez śniadania w domu. Nie fhce nic mówić ale pod kontem dietetyki i psychologi nauczy się że w domu śniadania nie musi jeść. A zle nawyki z dziecinstwa żywieniowe kończą się problemami metabolicznymi.




My mamy u mojego cco romu swiera liczne. Dzieci dostają glownie prezenty. I np my rodzicom i rodzenstwu babci. Kuzynostwo swoim rodzicom i babci itd. Nie każdy każdemu
Tak. Syn jest bez śniadania. O 7.40 jest w przedszkolu, o 8 jedzą. W domu wypija mleko.
Może jakoś to przeżyje;)
 
Do góry