reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Haha no to przepadł w butach chłop, nie masz wyjścia musisz wytrzymać i zacisnąć nogi na po maratonie haha :)
Ostatni maraton łyknał w 3h10min, teraz ma marzenie poniżej 3h, stwierdził, że nawet jakby się zaczęły skurcze, to doleci na czas hahha
Dostał szmatką po głowie za pomysły [emoji14]
 
reklama
Super ! I udalo mu się zrzucic kilogramy ?
Ja bym chciała jakby moj tak, u nas w związku to raczej ja jestem ta aktywna moj mąż raczej z tych co woli zostać w domu i obejrzeć film [emoji14] no ale skubany bardzo szczupły jest
Tak schudl w rok ok 35 kg. I ciągle mu mało. Przelicza kilogramy na prędkości, i wkurza mnie bo twierdzi, że jeszcze z 5kg może 10kg mógłby zgubić.!! I wygląda super!
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj przyszła moja poducha do spania❤

Proszę, jak dasz radę wstaw zdjęcie jak wygląda na żywo!

Witajcie kochane ja od dzis jestem na L4 jutro ide do szpitala eh..maja dac mi pompe insulinowa bo mam cukrzycę i nie radze sobie z cukrami Masakra trzymajcie kciuki ale to jutro :)a dzis miłego dzionka

Trzymam mocno! Będzie dobrze.

Ja też mam od wczoraj poduchę, jest cudowna! Tylko mój niezadowolny bo zajmuje jego miejsce w okolicach pupci :)

A z jakiej firmy? Jest sztywna czy z tych miększych?

Naprawdę powiedzial ze za duzo??[emoji33]
Jestem przerażona a ktory masz dokładnie tydzień?
Przeciez i ćwiczysz i dbasz o siebie.. nie mozna popadac w skrajność.

Ja jutro mam wizyte zobaczymy co mi powie.
Choc startowalam z nadwaga wiec pewnie wg nie powinnam tyc w I trymestrze...[emoji15]

Ja też już 4 kg + i wiesz, nikt się nawet nie zająknął, że to za dużo??? Potem się tylko człowiek stresuje.
Ja to biorę trochę na czuja, bo miałam taki przemiał na początku, że co mi wpadło pod rękę to jadłam. Teraz to się zmniejszyło i waga od dłuższego czasu stoi. Jem tyle ile potrzebuję. Przy czym, teraz po tym uczuleniu niewiadomego pochodzenia, będę uważniejsza jeśli chodzi o zachcianki na rzeczy, których wcześniej nie jadałam (fast foody itp).
 
Dzień dobry [emoji8] Ja już też po kawie, ale w piżamie[emoji12]
Doczytałam, pozaznaczałam sobie posty do odpisania i... źle kliknęłam i wszystko zniknęło [emoji34]
Tak w skrócie gratuluję wszystkim udanych wizyt, mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące [emoji106][emoji110]
@majaperk podziwiam Cię za Twój spokój [emoji3590] Chciałabym tak [emoji6]
Ja dzisiaj mam wyniki pappy i konsultacje z genetykiem. Boję się jak cholera [emoji30]
Miłego dnia [emoji182]

Daj znak po wynikach, cały czas o Tobie myśle. Dodałabym jakąś emotikonkę podtrzymującą na duchu ale nigdy mi się właściwie nie dodają
 
Dziewczyny ja wczoraj miałam cudowny dzień. Nie dosc ze się uspokoiłam po usg to wieczorem urodziła moja kuzynka która jest mi bardzo bliska. Ślicznego chłopczyka ma:) dziś muszę jechac do pracy z poprawionym zwolnieniem bo mi lekarz nie wpisał kodu B i mi kasę zabrali. Dostarczę im kopie i mam nadzieje ze wyrównają mi pieniążki. Muszę tez przejść na dietę bo przytyłam 4 kg i lekarz powiedział ze za dużo a ja prawie nic nie jem. Na pewno nie jem więcej niż przed ciaza ale nie ukrywam ze czasem zgrzesze i zjem coś słodkiego czego wcześniej nie robiłam. Nie wiem czy do dietetyka się nie wybrać jak sobie nie poradzę sama. Miałam kupić wczoraj farbę ale strasznie zakręcony dzień był wiec muszę ogarnąć to dziś. Ostatnio dni są za krótkie i z niczym nie wyrabiam. Miłego dnia dziś wszystkim zycze i jeśli któraś wizytuje to trzymam kciuki.
Ja w pierwszej ciąży też szybko tyłam, lekarz mi na każdej wizycie truł że za szybko przybieram na wadze, w 3 trymestrze przystopowalo :) ostatecznie przytylam 17kg. Myślę że to nie dużo, do swojej wagi wrocilam 3 miesięce po porodzie...
 
Dzień dobry [emoji8] Ja już też po kawie, ale w piżamie[emoji12]
Doczytałam, pozaznaczałam sobie posty do odpisania i... źle kliknęłam i wszystko zniknęło [emoji34]
Tak w skrócie gratuluję wszystkim udanych wizyt, mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące [emoji106][emoji110]
@majaperk podziwiam Cię za Twój spokój [emoji3590] Chciałabym tak [emoji6]
Ja dzisiaj mam wyniki pappy i konsultacje z genetykiem. Boję się jak cholera [emoji30]
Miłego dnia [emoji182]
Kciuki!!
 
Naprawdę powiedzial ze za duzo??[emoji33]
Jestem przerażona a ktory masz dokładnie tydzień?
Przeciez i ćwiczysz i dbasz o siebie.. nie mozna popadac w skrajność.

Ja jutro mam wizyte zobaczymy co mi powie.
Choc startowalam z nadwaga wiec pewnie wg nie powinnam tyc w I trymestrze...[emoji15]
No moja lekarka się wczoraj bardzo ucieszyła z moich - 4 kg :p też właśnie mam nadwagę i w sumie dobrze, że na razie gubię zamiast iść w górę
 
Podziwiam! Mnie szlag trafiał przy laktatorze. A czemu nie mogłaś karmic jeśli można spytać?


Ja w ogóle nie wiem jak ludzie mogą karmić mm, przecież kp jest takie wygodne! No i najlepsze dla dziecka:D



Ojej, okropne



Nie zawsze rodzice są temu winni, często niestety dzieci w domu to anioleczki a przy kolegach sie podpisują. No i niestety zle towarzystwo robi swoje ...



U mnie na osiedlu wprowadziła się (chyba samotna) mama z synem. Chłopiec praktycznie non stop siedzi sam na placu zabaw, czasem z innymi dziecmi ale u nas same dziewczynki sa na podwórku... ogolnie grzeczny chlopak, kulturalny, podchodził nawet często do nas, głaskal naszego psa, rozmawiał z nami jak bylismy z synem na podwórku. Ostatnio przechodzilam i jedna dziewczynka mowi do swoich koleżanek (przy nim)" chodźmy sie gdzie indziej bawić , on jest jakiś dziwny..." bardzo mi sie przykro zrobiło;(

Opowiem o tym na prywatnym wątku już, bo trochę drażliwy temat.

@koni zapytam Cię kochana, masz na imię Konstancja czy tylko nick zbieżny?
 
reklama
Daj znak po wynikach, cały czas o Tobie myśle. Dodałabym jakąś emotikonkę podtrzymującą na duchu ale nigdy mi się właściwie nie dodają
Nawet bez emotikonek poczułam ciepło [emoji3590] Dziękuję [emoji8] Oczywiście że dam znać.

Dziękuję za wszystkie kciuki [emoji182][emoji182][emoji182]
 
Do góry