reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Hej dziewczyny.
Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam do Was o bóle podbrzusza, które mam od tygodnia. Dzisiaj w pracy zabolało że zdwojoną siłą i brzuch aż się zrobił twardszy. Mój lekarz kazał przyjechać. Mam wizytę o 12.50 trzymajcie proszę kciuki by było wszystko okey
pewnie macica sie stawia, nospe powinnas wziac i to spora dawke
 
Pomylil się



Babcia mówiła ze coś z pępowina niepamiemętam teraz
A pasek przy spodniach nosisz? Bo jest przesąd, że nie można.. Bo dziecko pepowiną się poddusi.
Kochana jest tyle tych przesądów, że można czytać i czytać, i gdyby w nie wierzyć to nie mogłybysmy wychodzić z łóżka, dodatkowo musiałybyśmy siedzieć w chacie same :)
Spokojnie scinaj włosy! To zabobony :)
 
Ostatnia edycja:
Jejku dziewczyny ale mam nadrobienia, wychodzimy dziś ze szpitala z synkiem.

Złapałam wirusa trochę dziś wymiotowałam w nocy i biegunka.
I zemdlałam rano upadłam na plecy. Czy którejś się to zdarzyło kiedykolwiek w ciąży? Tak się teraz martwię, uplakalam się. Będę dzwonić o 15 do lekarza. Ale myśli mam straszne :(
Biedna ;(
Moim zdaniem jedz do lekarza lub na IP, niech Cie zbadają, bo inaczej będziesz sie zadręczać, że coś stało się maluszkowi.
 
Hej dziewczyny.
Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam do Was o bóle podbrzusza, które mam od tygodnia. Dzisiaj w pracy zabolało że zdwojoną siłą i brzuch aż się zrobił twardszy. Mój lekarz kazał przyjechać. Mam wizytę o 12.50 trzymajcie proszę kciuki by było wszystko okey
Trzymam mocno zaciśnięte kciuki [emoji3590][emoji3590]
 
Dziewczyny czy Wasze pociechy już wiedza? Jaka reakcja? My czekamy do prenatalnych ale powiem wam szczerze, że się boję powiedzieć starszakowi bo wcześniej ciągle mówił, że chce rodzeństwo a dziś jak mu powiedziałam, tzn podpytalam czy chciałby dalej to powiedział, że już nie chce i się aż poplakal, że nie o i kropka [emoji2957][emoji15]

Az się teraz boję[emoji849] jak to ogłosić? Jak go delikatnie przekonać? Nie chce go na bok odsuwa i mówić, że ma się pogodzić i kropka, tylko jakoś go fajnie przekonywać, że warto i fajnie mieć rodzeństwo.. Pewnie zazdrość w górę wzięła bo jednak ma już 5 lat i dobrze zaczyna rozkminiac, że dziecko będzie płakać i będzie czasem trzeba trochę ciszej się bawić itp. (takie argumenty użył między innymi)
Przekupywac go nie chce czymś bo to nie jest rozwiązanie, z resztą ja jestem daleka od takich przekupstw dziecka
 
Hej dziewczyny.
Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam do Was o bóle podbrzusza, które mam od tygodnia. Dzisiaj w pracy zabolało że zdwojoną siłą i brzuch aż się zrobił twardszy. Mój lekarz kazał przyjechać. Mam wizytę o 12.50 trzymajcie proszę kciuki by było wszystko okey

Trzymam kciuki [emoji1320] Też mam takie bóle podbrzusza, ale takie typowe jak na okres. Nie martw się, będzie dobrze [emoji173]️
 
reklama
Do góry