reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Po prostu bardzo nie lubi się czesac i wiecznie był krzyk [emoji33]
Czemu obcięła? Jakiś szczytny cel?
Pierwsze zdjęcie z lipca jakoś, więc o dużo urosły :) a drugie już po
received_340234193548657.jpeg
IMG_20191104_171759.jpeg
 
reklama
Może jakbym miała książeczkę ciąży.. Ale jak na złość została w domu..
Rozumiem że u rodzinnego nie masz pierwszeństwa[emoji12]? Ja dzisiaj taka nabuzowana (brak porannej kawy i śniadania) jechałam na pobranie krwi, że mówię sobie "trudno, najwyżej zrobię awanturę i wejdę bez kolejki" [emoji34] Wchodzę, a tam.... Ani jednego człowieka [emoji23][emoji23][emoji23]
Zapomniałam karty ciąży [emoji849]
u rodzinnego wg przepisów prawa możesz wejść poza kolejnością po okazaniu książeczki ciąży ja ostatnio tak wchodziłam
 
Też ścinam włosy w grudniu. Długo się z tym zbierałam. Mam w naturalnym kolorze, gęste włosy do pasa, więc postanowiłam je oddać na fundację.
Super, że oddajesz włosy dla fundacji. To jest mega.
Sama chętnie bym oddała, ale to muszą być chyba zdrowe włosy, więc odpada. Bo niestety od połowy mam je wytrawione od rozjaśniacza, a w szczególności końcówki.
 
Widzę, że idziemy łeb w łeb :D ja dziś ten sam tydzień i dzień :D miałaś już prenatalne? Być może pisałaś ale czasem nie sposób was wszystkie przeczytać i gubię się kto i co [emoji28] termin masz na 13 maja?

O ale super, że ktoś jest na takim samym etapie jak ja :D tak, miałam wczoraj, nawet pisałam tutaj zbulwersowana bo tyle się naczekalam na to badanie, a wyszłam rozczarowana samym jego przebiegiem i lekarzem. Na szczęście z dzidzią wszystko jak należy wiec to wynagradza zdecydowanie wszystko ❤ a jak w tym temacie u Ciebie?
Ja mam termin na 14 maja
 
Super, że oddajesz włosy dla fundacji. To jest mega.
Sama chętnie bym oddała, ale to muszą być chyba zdrowe włosy, więc odpada. Bo niestety od połowy mam je wytrawione od rozjaśniacza, a w szczególności końcówki.
Długo nosiłam sombre, czyli blond końcówki długo skracałam żeby się ich kompletnie pozbyć.
Włosy mogą być farbowane, ale nie mogą być rozjaśniane niestety.
 
Dziewczyny wczoraj pisalyscie, że łapie was grypa. Dzisiaj ja się obudziłam z bolacym gardłem, kichaniem co pięć minut i zatkanym nosem. Jednak jesień daje o sobie znaki. Dobrze, że wczoraj pisalyscie o sposobach na radzenie sobie z przeziębieniem w ciąży ❤
 
@natalia0 właśnie miałam wczoraj napisać, po przeczytaniu Twojego posta o badaniach prenatalnych, że strasznie jestem zniesmaczona tym jak to u Ciebie wyglądało.
10 minut? Co przez taki czas można zbadać dokładnie? Okropna lekceważąca postawa lekarza.
Też byłabym rozczarowana takim badaniem, ale tak jak dziewczyny pisały najważniejsze, że dziecko zdrowe.
 
reklama
@natalia0 właśnie miałam wczoraj napisać, po przeczytaniu Twojego posta o badaniach prenatalnych, że strasznie jestem zniesmaczona tym jak to u Ciebie wyglądało.
10 minut? Co przez taki czas można zbadać dokładnie? Okropna lekceważąca postawa lekarza.
Też byłabym rozczarowana takim badaniem, ale tak jak dziewczyny pisały najważniejsze, że dziecko zdrowe.

Dokładnie. Ja i po wpisach na forum i po czytaniu o tym badaniu nastawialam się conajmniej na 30-40 minut. Niestety spotkało mnie złe doświadczenie i tylko namawianie na kolejne i kolejne badania płatne wykonywane w tej danej klinice. Oczywiście naciagnie. Wczoraj cały dzień miałam już z życia wyjety przez to wszystko. Ale dzisiaj już stwierdziłam, że nie ma co przeżywać. Oby jak najmniej kobiet jednak takie coś spotkało. Najgorsze jest to, że nawet jednego zdjęcia usg nie dostałam ani wydruku badań. Za tydzień mam wizytę u swojego ginekologa to się też wyzale :)
 
Do góry