reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No właśnie przede mną również jeszcze badania. Mamaginekolog pisała, ze swoim pacjentkom zaleca aby zrobiły pobranie krwi tydzień wcześniej żeby mieć już pełne wyniki na dzień usg. Moja ginekolog powiedziała żebym Zrobiła „w okolicy terminu” i tez się zastanawiam kiedy najlepiej...
Ja mam w ten sam dzień jedno o drugie, opis usg na miejscu , wyniki krwi mogę odczytać przez Internet i wydrukowac na drugi dzien , automatycznie sa wysyłane tez do mojego ginekologa, albo tradycyjnie wysyłają pocztą zawsze mogę wybrać opcję jaka mi pasuje.
 
reklama
Jak byłam w poprzedniej ciąży to też miałam 26 lat i lekarz polecił zrobić mi pappa, ale wtedy nie mówił nic o usg genetycznym.
W tej ciąży jak lekarz zrobił pomiary to stwierdził, że pappa nie muszę robić, bo jestem jeszcze poza grupą ryzyka, a z usg nie wychodzi ryzyko. Ja posłuchałam lekarza, więc może i Ty zapytaj swojego o radę.

Ja mam 32 lata i zrobiłam tylko dlatego że mam bliźnięta. Normalnie nie robiłabym.
 
Kochane chciałam się Wam się pochwalić nie zapeszając, że dzisiaj pierwszy raz nie obudził mnie ssący głód o 5 nad ranem i spokojnie się wyspałam bez pośpiechu na robienie szybko żarełka :-D :-D coś czuje, że to zasługa zbliżającego się drugiego trymestru.
Miłego dnia wszystkim [emoji173]
Zobacz załącznik 1041563
Widzę, że idziemy łeb w łeb :D ja dziś ten sam tydzień i dzień :D miałaś już prenatalne? Być może pisałaś ale czasem nie sposób was wszystkie przeczytać i gubię się kto i co [emoji28] termin masz na 13 maja?
 
Kocham kolejki u rodzinnych lekarzy. Spędzę tu chyba z godzinę [emoji849] mam nadzieję, że nie wyślę mnie do ginekologs, bo tam spędzę kolejne dwie [emoji849]
Rozumiem że u rodzinnego nie masz pierwszeństwa[emoji12]? Ja dzisiaj taka nabuzowana (brak porannej kawy i śniadania) jechałam na pobranie krwi, że mówię sobie "trudno, najwyżej zrobię awanturę i wejdę bez kolejki" [emoji34] Wchodzę, a tam.... Ani jednego człowieka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Piękne i włosy. Ja moje miałam prawie do pasa, wczoraj poszły pod nożyczki i są do ramion. Najlepsza decyzja [emoji4]
Moja córka miała włosy za pupę, szkoda było wczoraj ściąć..
Też ścinam włosy w grudniu. Długo się z tym zbierałam. Mam w naturalnym kolorze, gęste włosy do pasa, więc postanowiłam je oddać na fundację.
 
Rozumiem że u rodzinnego nie masz pierwszeństwa[emoji12]? Ja dzisiaj taka nabuzowana (brak porannej kawy i śniadania) jechałam na pobranie krwi, że mówię sobie "trudno, najwyżej zrobię awanturę i wejdę bez kolejki" [emoji34] Wchodzę, a tam.... Ani jednego człowieka [emoji23][emoji23][emoji23]

[emoji23][emoji1303]
 
reklama
No Ty z bliźniakami to już w ogóle powinnaś mieć gwarancję, ale chyba przy cc to jest planowane, więc chyba ciutkę inaczej?

Inaczej ale chodzi o to żebym miała zabezpieczenie jak zacznie się tfu tfu dużo za wcześnie

Ja mam wieczorem genetyka do omówienia wyników pappa (wyszły mi wysokie ryzyka), pewnie dostanę skierowanie na amniopunkcję

Masz powyżej 300. Mój lekarz mówił że do 300 ryzyko wysokie a od 300 pośrednie. Głowa do góry to są statystyki. Mój gin dodał też że różne rzeczy widział po pappa i że naprawdę nie jest to tak łatwo idealnie zmierzyć.

Tak ale zapisać się na termin CC na żelazną że skierowaniem to też loteria ;) dlatego chodzę do lekarza stamtąd :) Żeby w odpowiedniej chwili wpisał mnie w grafik.

Do jakiego lekarza chodzisz i ile płacisz za wizytę? Cos czuje ze musze się wkręcić na 2-3 wizyty gdzieś...

Dziewczyny a mnie wciągnęło szydelko od wczoraj.. Pracuje nas chustą dla młodszej.. Tylko takie oczojebne kolory wybrała ze mnie rażą [emoji23]
 
Do góry