reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Też w środe wizytuje i mam już ogromnego stresa, bo to bardzo ważna wizyta.
Bozeee ja wczoraj już nie wytrzymałam i płakałam cały dzien, boje się wogole tego żeby serduszko biło bo już tu przeczytałam ze się dowiedziała dziewczyna na prenatalnych ze nie bije i od razu stres. Jeszcze jak na złość mdłości przeszły jak ręka odjął :hmm: w którym tyg jesteś? I na która masz wizytę w środę? Ja mam na 14.40 i U nas dzisiaj 13+0. Buziaki i ściskam mocno.
 
Z dzidzią wszystko w porządku. Kość nosowa widoczna, NT 1.3...jest ok? Mówił lekarz, że dzidzia straszny wiercioch, nie mógł w ogóle go złapać na usg, piersze robil dopochwowo a pozniej przez brzuch. Nastepna wizyta za 4 tyg, ale tak i tak za 2 tyg pojde do luxmedu na usg :) nie wytrzymam 4 tyg. I u niego na wadze przytyłam 3,5 kg w 3 tyg...mówił, ze duzo. Więc musze troche sie ograniczyć nie wiem czy dam radę :) 1.3 NT jest w normie? Bo mj lekarz jest mało mówny...

Jest ok!! Gdyby było coś nie tak, na pewno lekarz by Cie poinformował, i zalecił inne badania.
 
Zobacz załącznik 1040621

U mnie tez jest piesek [emoji190]
Mam nadzieje że bez problemu zaakceptuje bobasa, jeszcze nie miał za bardzo kontaktu z noworodkami. Starsze dzieci uwielbia i pięknie się delikatnie zachowuje wiec mam nadzieję, że z dzidziusiem też tak będzie. Boję się tylko że nie będzie wystarczająco delikatny, ma dopiero rok - skacze jak wariat, obija się o nas i czasem w zabawie złapie zębami albo uderzy łapą. Niby tylko 17 kg ale przy maluszku może być niefajnie. Najgorzej ze nie będzie ich nawet jak odizolować gdyby coś bo mamy kawalerkę. Mam nadzieję, że do porodu jeszcze trochę się uspokoi.

A co do ruchów dzidziusia, u mnie dziś 15+5 i wydaje mi się że czuje jak sobie pływa [emoji87]
<3 śliczny psiak. Mój pies miał rok jak się urodziła. Był wielkości wilczura i dość agresywny dla obcych.. Ale ja byłam jego oczkiem w głowie. Krok w krok za mną całe swoje życie. Pilnował mnie jak leżała na kocyku, a jak tylko wyszłam z kocyka to biegł i alarmował moją mamę że ma mnie znowu włożyć na kocyk <3
 
U mnie już Screenshot_2019-11-02-13-30-53-974_com.gravid.gravid.png :D
 
Mojego joie kupilam wlasnie w niemczech na baby-markt. Byl prawie 40€ tańszy niz w innych sklepach.


Ja z moim nie mialam żadnych problemow, codziennie zjezdzalam z nim ze schodow w 1 pietra, skladalam do auta kilkadziesiat razy a mimo to ostatecznie sprzedalam go w idealnym stanie
ja tez nie narzekalam, ale rozne opinoe slyszalam. Jeszcze lekkie i fajne sa valco snap ale drozsze
 
reklama
Do góry