reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mi lekarz powiedział jasno "jeść dla dwojga, nie za dwóch" ponieważ duża otyłość matki może zaszkodzić dziecku. Staram się tego trzymać bo i tak już mam nadwagę. Nie chce skrzywdzić siebie i maleństwa jedząc aż nadto. Co innego jak ktoś waży malutko i wtedy nawet przytycie 30kg jest ok (moja mama tak miała ze mną w ciąży heh).
Ja w pierwszej zaczęłam od 52 kg a w dniu porodu ważyłam 92. Szybko zrzuciłam. Badali mnie a w końcu sienonazalo ze tak bardzo wodę zatrzymuje. Niewiele jadłam i nie objadalam się zreszta prowadzimy aktywny tryb życia i zdrowy. Ale nie mogłaM zapanować nad woda:) a pic musiałam. Pół roku po byłam w swojej wadzensprzed ciąży:) a teraz po dwóch latam starań i przyjęciu masy górników znów przytyłam przed ciaza pomimo treningów i zdrowego jedzenia. Zobaczymy jak teraz w ciąży będzie się waga zachowywała.
 
reklama
Ja kilka kwiatów mam, te które kota interesowały za bardzo oddałam dalej, te które olewa stoją.
Storczyk ją nie rusza :)
Tak, tak nie chciałam wspominać o zatruciu.. :/
Wykończy mnie ten siersciuch.. Własnie wlazla mi pod nogi, i mało brakowało a leżałabym jak długa!!
Jak tu ich nie kochać hahaha :p moj partner ma ich już dość :p ale przyjął w pakiecie ze mną to teraz ma :p
 
Jak tu ich nie kochać hahaha [emoji14] moj partner ma ich już dość [emoji14] ale przyjął w pakiecie ze mną to teraz ma :p
Ja przyjęłam meza z kotem hahah.. Ale to za czasów jak mieszkaliśmy z treściami, trzy lata temu się wprowadziliśmy, kot został tam, a ja się zaklinalam, żadnych zwierząt w bloku, żadnych, nawet rybek!!
Po 4 miesiącach adoptowalam kota hahah myślałam o jeszcze jednym. Ale rozsądek wziął górę, po tym jak mi demoluje chalupe hahahah
 
Ja w pierwszej zaczęłam od 52 kg a w dniu porodu ważyłam 92. Szybko zrzuciłam. Badali mnie a w końcu sienonazalo ze tak bardzo wodę zatrzymuje. Niewiele jadłam i nie objadalam się zreszta prowadzimy aktywny tryb życia i zdrowy. Ale nie mogłaM zapanować nad woda:) a pic musiałam. Pół roku po byłam w swojej wadzensprzed ciąży:) a teraz po dwóch latam starań i przyjęciu masy górników znów przytyłam przed ciaza pomimo treningów i zdrowego jedzenia. Zobaczymy jak teraz w ciąży będzie się waga zachowywała.
Ja z moją wagą mam niezłe jazdy.. Eh. Nie umiem nad tym zapanować. Kiedyś miałam stałą wagę 64kg i było mi tak dobrze. Zaczęłam brać tabsy anty i bum.. Obudziłam się jak miałam 87 kg... Późnej odstawiłam tabsy, dieta, ruch i 17kg na minusie. Została mi waga 70kg przez ok pół roku.. A późnej znowu coś zjadłam i bum 3 kg do góry.. I późnej znowu trochę mniej, a późnej znowu bach 5kg do góry. Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży to ważyłam 83 kg i chciałam znowu wejść w dietę.. Informacja o ciąży zmieniła wszystko heh. Obecnie mam te 79..podejrzewam, że póki moje mdłości i wymioty nie odpuszczą to jeszcze mogę trochę zgubić. No i staram się jeść dość zdrowo (choć nie przesadnie :p zdarzają się grzeszki)
 
Ja przyjęłam meza z kotem hahah.. Ale to za czasów jak mieszkaliśmy z treściami, trzy lata temu się wprowadziliśmy, kot został tam, a ja się zaklinalam, żadnych zwierząt w bloku, żadnych, nawet rybek!!
Po 4 miesiącach adoptowalam kota hahah myślałam o jeszcze jednym. Ale rozsądek wziął górę, po tym jak mi demoluje chalupe hahahah
Przy dwóch kotach nie ma takich demolek bo są zajęte sobą. Z resztą koty to specyficzne stworzenia i trzeba się nieźle natrudzić żeby je dobrze rozumieć i to co chcą nam przekazać. Np drapanie mebli to oznaka, że potrzeba drapaka (ale tu też są schody.. Bo drapak musi być odpowiedni i postawiony w dobrym miejscu. Czasem nawet kilka), ciągłe posty to oznaki nudy często czyli braku towarzystwa kociego :) no długo by o tym opowiadać :)
 
Przy dwóch kotach nie ma takich demolek bo są zajęte sobą. Z resztą koty to specyficzne stworzenia i trzeba się nieźle natrudzić żeby je dobrze rozumieć i to co chcą nam przekazać. Np drapanie mebli to oznaka, że potrzeba drapaka (ale tu też są schody.. Bo drapak musi być odpowiedni i postawiony w dobrym miejscu. Czasem nawet kilka), ciągłe posty to oznaki nudy często czyli braku towarzystwa kociego :) no długo by o tym opowiadać :)

Kotki są cudowne. Ja swojego miałam aż 16 lat!!!! Wraz tez bym chciała ale mąż uważa ze kotu będzie przykro jak będzie sam w Donu :))))) mąż nie miał nigdy stworzenie w domu i nie bardzo wie jak to jest. Z drugiej strony obawiam się że jak jestem w ciąży to tym bardziej nie powinniśmy mieć zwierzątka.
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja co prawda też się tutaj mało co udzielam, ale podczytuje regularnie. Mój brak wielkiego udzielania się chyba jest spowodowany tym, że wydaje mi się, że jestem tutaj najmłodsza bo jak urodzę moją kluskę będę miała 21 lat i tak naprawdę dopiero wszystkiego się uczę i staram się ciągle czytać mamę ginekolog czy inne rzeczy które pomogą mi odnaleźć się spokojnie w nowej roli ;) widziałam, że pisałyście wczoraj o tym jak ta wasza ciąża wyszła. U nas była to zdecydowanie niespodzianka. Niektórzy powiedzą, że za wcześnie, niektórzy, że wiek w porządku, dla mnie na początku była lekka załamka, ale raczej nie z powodu ciąży, ale pod tym względem jak sie odnajde w roli mamy i jak sobie z tym wszystkim poradzę.
Uhh! Ale się teraz rozpisalam :D ale to tak, żebyście poznały też trochę mnie i moja historię ❤
 
Do góry