reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
@Asiczek84 wspominasz o używanej kurtce.
Zerknij sobie na strony typu VINTED czy SZAFA. i dla nas i dla bobasów ogrom rzeczy !!

@madziolina_p dziękuję <3

@carlas trzymam kciuki za wizytę !!! :*

@CatsMum ja też 160 i i miałam pod 80kg... ostatniego roku udało się dychę zgubić i tak zostało 69-70kg (a gdzie tam waga z przed choróbska !! nawet nie myślę ) No ale do rzeczy i mdłości i migreny a jakoś nie leciałą mi te kg - więc jednak szczęsciara z Ciebie :) <3
Wg tego co @Jaska.JDM wysłała ja powinnam przytyć 10-11kg ... ciekawe. Moja mama w każdej ciąży po 24-26kg.. kuzynka 35kg.. hmm nie najlepiej to wróży :o
 
To prawda. Ja nie wiedziałam co kupić, co zabrać do szpitala, jaki wózek, gdzie ubranka kupić i ile. Poza tym moje koleżanki nie rozumiały moich "zmartwień". A tutaj się wszystkiego dowiedziałam. :)
Dlatego właśnie to forum jak znalazłam to dla mnie było trochę koło ratunku, dużo tutaj można się dowiedzieć i dziewczyny też są cudowne. Cieszę się, że tu trafiłam, naprawdę :)
Ja to obecnie jak zbawienie traktuje książki "Mamy dla mamy". Są tam odpowiedzi na praktycznie wszystkie pytania... Serio... Nawet kwestie prawne w pracy itd. Wszystko jest aktualne i pisane przez mamy, ale mamy specjalistki w danym temacie <3 polecam
 
Dziewczyny. Jak to w końcu jest z jedzeniem makareli wędzonej na ciepło oraz w piszczeć (konserwy) ? Uwielbiam jeść pastę z makreli, serem białym i cebulą ale czytam dużo sprzecznych informacji.
 
Jeszcze co do kotów.. Wie z Was może jak nazywa się ten kwiat??
Niestety mąż kupując nie skonsultowal tego ze mną, i nie wiem czy nie jest trujacy dla kotów.
Nie znam nazwy.. Jedyne co wiem, to to że mój kot oszalał na jego punkcie i zjada liście.. Odganiam jak mogę, ale kunda i tak go dopada.
Boję się żeby nie zrobiła sobie jakiejś rewolucji w żołądku!

Zobacz załącznik 1040539
Wygląda jak celozja, dla ludzi nieszkodliwy to może i dla kotów ok?
 
Jeszcze co do kotów.. Wie z Was może jak nazywa się ten kwiat??
Niestety mąż kupując nie skonsultowal tego ze mną, i nie wiem czy nie jest trujacy dla kotów.
Nie znam nazwy.. Jedyne co wiem, to to że mój kot oszalał na jego punkcie i zjada liście.. Odganiam jak mogę, ale kunda i tak go dopada.
Boję się żeby nie zrobiła sobie jakiejś rewolucji w żołądku!

Zobacz załącznik 1040539
Wygląda jak celozja, dla ludzi nieszkodliwy to może i dla kotów ok?
 
@Asiczek84 wspominasz o używanej kurtce.
Zerknij sobie na strony typu VINTED czy SZAFA. i dla nas i dla bobasów ogrom rzeczy !!

@madziolina_p dziękuję <3

@carlas trzymam kciuki za wizytę !!! :*

@CatsMum ja też 160 i i miałam pod 80kg... ostatniego roku udało się dychę zgubić i tak zostało 69-70kg (a gdzie tam waga z przed choróbska !! nawet nie myślę ) No ale do rzeczy i mdłości i migreny a jakoś nie leciałą mi te kg - więc jednak szczęsciara z Ciebie :) <3
Wg tego co @Jaska.JDM wysłała ja powinnam przytyć 10-11kg ... ciekawe. Moja mama w każdej ciąży po 24-26kg.. kuzynka 35kg.. hmm nie najlepiej to wróży :o
No dobra :D ale mam znajomą, która w pierwszym trymestrze 10 kg zgubiła przez wymioty i mdłości :p ta to dopiero miała niezłą przeprawe :D
 
reklama
Do góry