reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]
Super, teraz już możesz być spokojna.
 
reklama
44C70890-3618-4BAC-8512-DA877CF6BBAA.jpeg

wybrałam typowo ciążowa bo jednak jeszcze 1,5 miesiąca, nie chciałabym mieć na koniec niespodzianki żeby się nie zapiać :wink:

O miałam ostatnio podobną sytuację z partnerem. On oglądał film, a ja siedziałam obok niego i czytałam wczuta forum, to też usłyszałam, że znowu czytam te majóweczki, że mam się uspokoić i czego znowu się tam dowiedziałam! Normalnie aż mną zatrząsnęło! Ale cóż...faceci dużo rzeczy nie rozumieją :-D
Oj Ci panowie :-D mój informatyk to spędzając czas przy lapku nie narzeka ze ja tez ciagle tylko z telefonem :-p
 
@OdNowa widziałam tę promkę na łóżka, ale nawet jak jest tez na łóżeczka to ja takie większe już mam, zostaje mi tylko upolować dostawkę. :)

Do Ikea to może jednak jutro, dzisiaj pojechałam na nowy towar do lumpa odnalazł się trochę ponieść :D mam 6 x pajac, galoty, chustkę i czapeczkę i wszystko jak nowe i przesłodkie! Jeszcze nie wiem, kto mieszka w brzuchu ale co mi tam, to jedno różowe najwyżej komuś oddam jak będzie chłopak :)

Adjustments.JPG
 
reklama
Do góry