reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kochanie chciałam się Wam się pochwalić nie zapeszając, że dzisiaj pierwszy raz nie obudził mnie ssący głód o 5 nad ranem i spokojnie się wyspałam bez pośpiechu na robienie szybko żarełka :-D :-D coś czuje, że to zasługa zbliżającego się drugiego trymestru.
Miłego dnia wszystkim ❤
Zobacz załącznik 1041563
Coś czuję, ze dobrze czujesz:)
Ja im dalej,to tym lepiej sie czuję ! :)
 
[GROUP=]
Rzeczywiście sytuacja skłania mu zrobieniu tego badania. Tym bardziej, że masz skierowanie. Ja bym nie robiła, bo chciałabym uniknąć stresu w oczekiwaniu na wynik, ale jeśli Ciebie będzie stresować brak badania to zrób. Wszystko, tylko żeby nie dostarczać sobie powodów do stresu.
Szczerze to jak zrobię będę czekać na wynik i jakieś nerwy będą, jak nie zrobię też beda. Będę myśleć czy dobrze zrobiłam odpuszczajac to badanie. Bez powodu mi tego skierowania lekarz nie dał. Jeszcze mi nie pomógł bo powiedział że USG to tylko 74% pewności, a po PAPA 94% i według niego kazda kobieta powinna zrobić to badanie, tak jak każda powinna być pod opieką lekarza ginekologa w ciąży. Że pełne badanie genetyczne to USG i to badanie. Ale żebyśmy zdecydowali sami, on obowiązkowo zaleca po 30 życia. I weź tu kobieto zdecyduj.
[/GROUP]
 
A powiedz mi maja różne odcienie? Bo ja jasny brąz preferuje. Polece dziś do apteki I zapytam. Dziękuje za info:)

To jest link do palety:

Ja mam swoje włosy bardzo czarne i dla mnie ciemne brązy i czernie są bardzo OK.
Te farby napewno nie są agresywne, więc lepiej przytrzymać dłużej na odroście, aby złapało siwe włosy :)
Ja tez dzisiaj farbuje :D
 
Dziewczyny te które farbują włosy. Możecie mi polecić jakaś farbę która nie będzie szkodziła? Mam już takie odrosty ze patrzeć na siebie nie mogę. Do tej pory farbowałam w domu casting albo U fryzjera ale Nie wiem jakie farby są bezpieczne.
Szukaj farb bez amoniaku.
Ja mam za sobą juz farbowanie.. Na dniach kolejne, bo odrost plus siwy look mnie drażni hahah
Farbuje SYOSS Oleo Intense na 100 nie mają amoniaku
 
To jest link do palety:

Ja mam swoje włosy bardzo czarne i dla mnie ciemne brązy i czernie są bardzo OK.
Te farby napewno nie są agresywne, więc lepiej przytrzymać dłużej na odroście, aby złapało siwe włosy :)
Ja tez dzisiaj farbuje :D

Ja farbowałam włosy 2,5 tygodnia temu, a już mam taki odrost, że niedługo będzie mi już wstyd. Włosy rosną jak opętane :D
 
Kochane chciałam się Wam się pochwalić nie zapeszając, że dzisiaj pierwszy raz nie obudził mnie ssący głód o 5 nad ranem i spokojnie się wyspałam bez pośpiechu na robienie szybko żarełka :-D :-D coś czuje, że to zasługa zbliżającego się drugiego trymestru.
Miłego dnia wszystkim [emoji173]
Zobacz załącznik 1041563
Cudowne uczucie prawda?? :D
 
Ale będę męczyć tutaj ehh a powiedzcie jak to badanie PAPA wygląda. To takie zwykłe pobranie krwii czy jak. ? Trzeba się jakoś do niego przygotować, być na czczo. Z rana, popoludniu czy pora obojętnie. Jeszcze nic nie jadłam dziś, leżę w łóżku póki co i bije się z myślami. Dziś jutro czy wogole. Jeść śniadanie czy nie mogę jeść nic przed tym badaniem.
 
Szukaj farb bez amoniaku.
Ja mam za sobą juz farbowanie.. Na dniach kolejne, bo odrost plus siwy look mnie drażni hahah
Farbuje SYOSS Oleo Intense na 100 nie mają amoniaku
Ja się farbowałam u fryzjera. Poprosiłam żeby były zbliżone kolorem do odrostów żeby ciągle nie farbować :p i tak już chodzę 2 miesiące i mam święty spokój :p pewnie po nowym roku sobie lekko odświeże :D
 
reklama
Ja farbowałam włosy 2,5 tygodnia temu, a już mam taki odrost, że niedługo będzie mi już wstyd. Włosy rosną jak opętane [emoji1]

A to jak rosną to super. Mi znowu potwornie, ale to potwornie wypadają… Jakbym była po jakichś Chemii… Coś potwornego.
Nie wiem z czego to wynika .... albo przez anemię którą mam a jest już dość nisko albo cholera wie.
 
Do góry