reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No już niektórzy faceci tacy są bez wyobraźni. Nie ma co się denerwować, odkrec mu zimna wodę pod prysznicem i ucieknij
emoji85.png
głupie ale jaki wkurw potem..
emoji1787.png
dla tej miny warto :D
Niestety nie podziała, moj codziennie bierze natrysk z lodowatej wody :D
 
reklama
Dziewczyny martwię się!
Miała któraś z was w ciąży silne bóle prawego boku pod żebrami promieniujące w stronę kręgosłupa? Trudno opisać ten ból, kłujący, bardzo silny. Leżałam w wannie i jak mnie nagle złapało tak od razu zemdlałam i później ledwo wyszłam z wanny, nie miałam siły dojść do pokoju nawet. Od tamtej pory ból zelżał ale teraz jest coraz gorzej, bardzo promieniuje w kręgosłup i nie wiem co robić. Lekarz gin powiedział ze to raczej nie jest problem ciążowy i kazał brać no spe 3x dziennie i obserwować, ewentualnie przyjechać na ostry dyżur.
Z tym ze mam wizytę w czwartek i boje się ze w szpitalu zrobią mi usg i martwię się ze to za często i zaszkodzi bobasowi. Macie doświadczenia z takim bólem?

Może żołądek od tłustego jedzenia.
 
To prawda. Moja psiapsi ma. Genialna sprawa ale i kosztowna. Na pewno kiedyś zainwestuje. Moze po porodzie [emoji4]
Termomix w ogóle jest świetny. Bratowa ma
I naprawdę cuda w nim robi:) a jakie drinki wychodza to wow:) my się jeszcs nie zdecydowaliśmy na zakup ale wszystko przed nami.
 
Ja nie miałam, ale jesteś w ciąży..skoro zemdlalas i tak bardzo Cię boli to nie bagatelizuj tego. Przynajmniej ja bym albo pojechała do lekarza albo na pogotowie jeśli bol nie przeszedł.
Dziewczyny martwię się!
Miała któraś z was w ciąży silne bóle prawego boku pod żebrami promieniujące w stronę kręgosłupa? Trudno opisać ten ból, kłujący, bardzo silny. Leżałam w wannie i jak mnie nagle złapało tak od razu zemdlałam i później ledwo wyszłam z wanny, nie miałam siły dojść do pokoju nawet. Od tamtej pory ból zelżał ale teraz jest coraz gorzej, bardzo promieniuje w kręgosłup i nie wiem co robić. Lekarz gin powiedział ze to raczej nie jest problem ciążowy i kazał brać no spe 3x dziennie i obserwować, ewentualnie przyjechać na ostry dyżur.
Z tym ze mam wizytę w czwartek i boje się ze w szpitalu zrobią mi usg i martwię się ze to za często i zaszkodzi bobasowi. Macie doświadczenia z takim bólem?
 
Ja przed ciążą byłam pod opieką diabetologa, mam IO i hiperinsulinemię. Obecnie lekarz traktuje mnie jakbym miała cukrzycę ciążową, mierzę 6x dziennie cukier glukometrem i co 2 m-ce badania lab. Cukier mam cały czas w normie (przed posiłkiem do 90, 1h po posiłku max 120), choć nie trzymam się do końca diety i jem czasem słodycze, np. dziś bajaderkę, uwielbiam!
No to tylko sie cieszyć, że Ci sie unormowało. Dieta bardzo ważna, male posiłki i często. Jak są dobre cukry to i bajaderka , póki jest ok.
 
Szukaj , szukaj [emoji4]
Ja właśnie nie chce za dużo kupić i nie chodzi tu tylko o kasę, ale w tych czasach kupujemy zdecydowanie za dużo.. A z tego co czytam większość rzeczy mamusie nawet nie używają
Juz wrzuciłam;) co prawda nie ma idealnej wyprawki, niekiedy rzeczy ktore przydały się jednej mamie nie przydadzą sie drugiej.
Jedno dziecko Bedzie ulewalo i bedzie trzeba przebierac kilka razy dziennie a drugiemu jedno ubranie na dzień wystarczy

Ja z biegiem czasu wiem ze wszystkiego kupilam o dużo za dużo
 
reklama
Przy pierwszej niektóre ciuszki raz tylko ubrałam synowi bo tak szybko rósł. Teraz za dużo kupować nie chcę

Ja znowu w drugą stronę .posłuchałam wszystkich dookoła i najmniejszego rozmiaru kilka sztuk miałam .
A moja mała topiła się w 56 :D.
I wolno rosła .
Teraz mam zamiar lepiej się przygotować
 
Do góry