reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Kochane,
Ledwo Was narobiłam a nie było mnie 1 dzień...[emoji1787]
Mocno ściskam wszystkie mamusie, które mają gorszy dzień i humor. Tak to już bywa w ciąży, ale trzeba ciągle myśleć o tym, że rozwija się w nas mały CUD[emoji173]
Ja dzisiaj weszłam w 12 tydzień wg aplikacji.
I w ogóle wstałam z większym brzuszkiem niż miałam wczoraj i wcale sobie nie wmawiam..no chyba, że mnie wzdęło[emoji4]
Byłam dzisiaj na zakupach kupiłam w końcu spodnie ciążowe czarne takie jakby legginsy, świetne są. Mega pasują do tunik, sweterkow itd. Nawet mój nie mąż mówi, że wyglądam seksssi[emoji85]
Oczywiście kupiłam jeszcze parę sweterkow itp. Jestem zadowolona.
P.s Cudowne macie zwierzaczki, ja jestem miłośnikiem od małego chowalam się i z kotami i z pieskami. Mój tato ma serduszko jak ja A raczej ja mam serduszko jak tato i odkąd pamiętam zawsze przywozil niechciane przybledy. Swego czasu mieliśmy 8 psów.
Daj znac gdzie kupiłaś takie fajne legginsy? Ja zamowilam spodnie ciążowe z hm ale są beznadziejne. Nie mam jeszcze dużego brzuszka ale wszystkie normalne spodnie mam z wysokim stanem i jak miałam się zapiać w pasie to już mnie cislo. Wygodniejsze by były właśnie takie leginsy. Pozdrawiam :D
 
Oj to jest dla mnie bardzo ciezki temat w tym momencie :( moj mąż dokladnie tydz temu pojechał do Szwajcarii niby na pol roku...kontakt mamy utrudniony bo tam strasznie dużo liczą za rozmowe czy smsa, za 3 min rozmowy naliczylo 10 zl...ja nie mam zamiaru płacić na koniec miesiaca abonamentu 700 zl, wiec rozmawiamy raz na 2-3 dni ale co sie nagadasz w 3 min :( musial wyjechać bo mamy kredyt bo w tym roku rozbudowe domu robilismy, cala gora do remontu a teraz ciąża itd i kasy by bylo brak na wszystko. Wolałam zeby teraz jechał niż po porodzie, ale jak z nim wczoraj rozmawiałam to sie rozpłakał, ze strasznie teskni i pewnie wroci po 3 miesiacach. Strasznie mi jest brak jego bliskosci... Eh

Sent from my LG-M320 using Forum BabyBoom mobile app

Jejku kochana podziwiam Cię za to, że się trzymasz i dajesz radę! Ale wszystko wyjdzie Wam na dobre. Oczywiście, że lepiej, że pojechał teraz niż po porodzie. Wtedy to dopiero będziecie się potrzebować nawzajem :)
Ahhhh dobrze się tak wam wygadać co leży na serduchu w aktualnym momencie. Czułam się kiepsko a widzę, że nie tylko ja takie rzeczy przeżywam i od razu poczułam się lżej i lepiej :)
 
7D908467-08DA-48E8-9534-9F0D57E03780.jpeg

To moje pierwsze „dziecko” Benito - zwany przez moja babcie Beniuszkiem:)
 
Wiesz co, ludzie bardzo często są nieodpowiedzialni i kupują konkretną Rase bo im się podoba wizualnie, nie znając zupełnie cech osobowości takiego psa i tego do jakich warunków jestem stworzony. Nie każdy pies nadaje się też dla dzieci. Najbardziej szkoda mi jest tych stworzeń… Bo przyzwyczajam się do człowieka a potem ten człowiek którego ta Psina jest wpatrzona pozbywa się go, bardzo często z powodu własnej głupoty.

Masz rację, szczególnie kiedy zwierzątka kupuje się komuś w prezencie. Dlatego po długich dyskusjach (I mimo mojej miłości do większych psow) stwierdziliśmy, że chcemy pieska, którego zabierzemy na wakacje, któremu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

Pies u rodziców wlasnie znalazł się tam bo pewna dziewczyna wzięła sobie pieska A miała prace i studia i nie miał kto się nim zająć. Musiała go oddać i trafił do nas. A teraz jest psem podróżnikiem bo kilka razy do roku jeździ na żagle, ma nawet swój kapok. :)
 
Kochane,
Ledwo Was narobiłam a nie było mnie 1 dzień...[emoji1787]
Mocno ściskam wszystkie mamusie, które mają gorszy dzień i humor. Tak to już bywa w ciąży, ale trzeba ciągle myśleć o tym, że rozwija się w nas mały CUD[emoji173]
Ja dzisiaj weszłam w 12 tydzień wg aplikacji.
I w ogóle wstałam z większym brzuszkiem niż miałam wczoraj i wcale sobie nie wmawiam..no chyba, że mnie wzdęło[emoji4]
Byłam dzisiaj na zakupach kupiłam w końcu spodnie ciążowe czarne takie jakby legginsy, świetne są. Mega pasują do tunik, sweterkow itd. Nawet mój nie mąż mówi, że wyglądam seksssi[emoji85]
Oczywiście kupiłam jeszcze parę sweterkow itp. Jestem zadowolona.
P.s Cudowne macie zwierzaczki, ja jestem miłośnikiem od małego chowalam się i z kotami i z pieskami. Mój tato ma serduszko jak ja A raczej ja mam serduszko jak tato i odkąd pamiętam zawsze przywozil niechciane przybledy. Swego czasu mieliśmy 8 psów.

Ja też w końcu muszę sobie kupić takie legginsy bądź spodnie ciążowe. Co prawda też jeszcze nie widać bardzo brzuszka, ale już spodnie jak siedzę mnie upinają, wolałabym tego uniknąć więc teraz ciągle tylko dres i dres i dres :p
 
reklama
Do góry