reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witajcie. To ja napiszę coś od siebie. U mnie dziś wychodzi 6tc + 2 i jest to moja pierwsza ciąża. Obecnie czuje się dobrze, jestem tylko zmęczona, chce mi się spać i nie mam ochoty na jedzenie. U lekarza byłam bardzo szybko ponieważ mam ciężka fizyczne pracę. Zrobiłam testy kolejnego dnia beta 1500 ponad zas kolejnego dnia 12.09 już poszłam na wizytę. Z marszu po badaniu i wyniku bety dostałam zwolnienie. Z poniedz badań. Beta była już ponad 16000. W środę 18.09 byłam na kolejnej wizycie oraz 25.09 mam wizyte. Wtedy lekarz powiedział że ustalimy USG. Chodzę na NFZ aby wyniki były za darmo. A juz 3 raz w pondz idę na krew. Niestety w przychodni nie ma USG. Tylko prywatnie, więc będę na nie chodzić do lekarza prowadzącego do gabinetu prywatnie w zależności od potrzeby. Nie miałam jeszcze USG i trochę się tym denerwuje bo nie widziałam tak jak wy żadnego pęcherzyka i czy wszytko ok. Musze poczekać do środy. Wtedy bede wiedzieć kiedy USG. Wybaczcie że się tak rozpisalam
Bedzie wszystko dobrze! ja bylam tydz temu, byl sam pecherzyk, lekarz powiedziel, ze mam przyjsc za 2 tyg. albo jak chce za tydz.ale ide za dwa bo wiem ze za tydzien, mzoe za wiele sie nie zmienic i bede sie tylko niepotrzebnie denerwowac
 
reklama
Jeżeli mogę zapyta kobietki w jakim jesteście wieku? Macie już swoje pociechy czy to wasze kolejne ciąże. Przekopać się przez 60 stron wątku to nie takie proste.:) Oraz kto z waszych bliskich wie o ciazy. Kiedy myślicie mówić o tym teściom, rodzeństwu?
 
Jeżeli mogę zapyta kobietki w jakim jesteście wieku? Macie już swoje pociechy czy to wasze kolejne ciąże. Przekopać się przez 60 stron wątku to nie takie proste.:) Oraz kto z waszych bliskich wie o ciazy. Kiedy myślicie mówić o tym teściom, rodzeństwu?

Ja mam 33 lata, zero dzieci k dwa poronienia za sobą.
Obecnie 4+5 na heparynie i akardzie.
Po ostatnich przejściach nie mówię narazie nic... wie mąż ;) i rodzice. Na tym koniec.:)
 

A ja mam problem bo loguje się przez fb i jest taka informacja , ze mam zamknąć okno , nadal nie mogę wejść do aplikacji bo wymaga logowania przez fb co bir chce przejść...

Help?
IMG_0935.JPG
 
Jeżeli mogę zapyta kobietki w jakim jesteście wieku? Macie już swoje pociechy czy to wasze kolejne ciąże. Przekopać się przez 60 stron wątku to nie takie proste.:) Oraz kto z waszych bliskich wie o ciazy. Kiedy myślicie mówić o tym teściom, rodzeństwu?
Mam 27 lat i jestem mamą rocznej Helenki :)
O ciąży wie najbliższa rodzina i kilka koleżanek :)
 
Lat 34
Ciąża nr 5
Trzy starsze córki 14,10 i rok.
Poroniłam na początku roku.
Wie mąż,koleżanka i narazie tyle.
Czuję się ok, ale jak kucam czy schylam się to mam zawroty głowy. W ciąży z roczną też tak miałam. Poprzednie ciążę były "nieodczuwalne"[emoji3]
Ciut się obawiam 4 CC ale cóż do odważnych świat należy [emoji3]
Jeżeli mogę zapyta kobietki w jakim jesteście wieku? Macie już swoje pociechy czy to wasze kolejne ciąże. Przekopać się przez 60 stron wątku to nie takie proste.:) Oraz kto z waszych bliskich wie o ciazy. Kiedy myślicie mówić o tym teściom, rodzeństwu?
 
Jeżeli mogę zapyta kobietki w jakim jesteście wieku? Macie już swoje pociechy czy to wasze kolejne ciąże. Przekopać się przez 60 stron wątku to nie takie proste.:) Oraz kto z waszych bliskich wie o ciazy. Kiedy myślicie mówić o tym teściom, rodzeństwu?
Jeszcze mam 29 lat. Mam córeczkę, która 2 dni temu skończyła 2 latka. To moja 3 ciąża. Drugą poroniłam w maju. O ciąży wie na ten moment mąż, córka i przyjaciółka. Chyba pracodawca się domyśla. Czekam jak usłyszę serduszko i wtedy powiem najbliższej rodzinie.
 
Jeżeli mogę zapyta kobietki w jakim jesteście wieku? Macie już swoje pociechy czy to wasze kolejne ciąże. Przekopać się przez 60 stron wątku to nie takie proste.:) Oraz kto z waszych bliskich wie o ciazy. Kiedy myślicie mówić o tym teściom, rodzeństwu?
Ja mam 35 lat, to moja 5 ciąża, mam niespelna trzylatka w domu. U mnie rodzice i teściowa nie wiedza jeszcze o ciąży
 
reklama
Jeżeli mogę zapyta kobietki w jakim jesteście wieku? Macie już swoje pociechy czy to wasze kolejne ciąże. Przekopać się przez 60 stron wątku to nie takie proste.:) Oraz kto z waszych bliskich wie o ciazy. Kiedy myślicie mówić o tym teściom, rodzeństwu?

Ja mam 27 lat, nie mam dzieci.
O ciązy wie mój partner, moi rodzice i jedna zaufana kolezanka.
Mysle, ze innym bedziemy oglaszac po mojej drugiej wizycie, czyli 10 pazdziernika. Mam nadzieje, ze wtedy zobaczę juz bijące serducho [emoji5]
 
Do góry