reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@nikolka1203 @Luxuorius @Milcziena
Dzięki za wsparcie [emoji1672]ostatecznie poszłam prywatnie i lekarz stwierdził że plamienie było spowodowane cytologia którą mi wykonał wczoraj lekarz. Z racji utrzymujących się boli brzucha dostałam 3op Duphastonu i mam brać 2xdziennie... iiiiiiiii zrobił usg iiiiiiiii jest tam 1cm pecherzyk, który jest dobrze ulokowany, kamień z serca [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Jejka , pół dnia mnie ominęło a przewijanie i nadrabianie wątku końca nie ma [emoji106]
Cudowna wiadomość z rana :)
 
reklama
Dobrze że wszystko ok. Plamienia w ciąży nie zawsze musi oznaczać nic złego. Ja z synem mialam krwotok w 9tc ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze [emoji16]

Dziewczyny cieszę się że nie tylko ja jestem taka swirnieta i latam co 5 minut do kibla i sprawdzam czy nie ma jakiegoś krwawienia, myślałam że to moja taka przypadłość z racji komplikacji w poprzedniej ciąży ale jak widzę że nas więcej to jestem spokojniejsza.

Co do USG to poczesci zazdroszczę że macie możliwość zrobic je na tak wczesnym etapie ciąży z drugiej zaś zastanawiam sie czy nie maja racji u nas że robia USG dopiero w 12 tygodniu bo wtedy to i serduszko bije i dzidziusia widać i nie ma wątpliwości co do tego czy jest ciąża czy nie.
Bety tez nie robia wiec nikt się nie musi stresować przyrostem czy spadkiem.

Ja dalej mam rozciaganie w dole brzucha, jajniki też mnie czasem pobolewaja, no i ból piersi dołączył, modle sie tylko zeby mdłości nie przyszły co prawda byly lekkie tuz przed okresem i tuz po terminie ale teraz ustapily a z synem wymiotowalam przez 7 miesiecy ciazy.
Ja mieszkam w Niemczech i żeby stwierdzić ciążę lekarz robi na wczesnym etapie ciąży usg, ale nie ma tutaj badania bety. Nawet mimo mojego poprzedniego poronienia nie dostanę nic na podtrzymanie, bo do 3 miesiąca ma prawo się wszystko wydarzyć i to natura powinna zadecydować. Zdaniem doktora jestem zdrowa i mam ogromne szanse na zdrową ciążę. Kartę ciąży zakłada się kobiecie jak na usg słychać serduszko. Czyli u jednych ok. 7 tygodnia, a u innych na kolejnej wizycie czyli ok. 9 tygodnia.
Tutaj takie mają podejście.

Jeśli chodzi o wymioty to też z córką nawet do 8 miesiąca wymiotowałam, a teraz to mam chyba wszystkie możliwe objawy bóle podbrzusza, piersi, zawroty, senność, drażliwość, brak apetytu i mdłości cały dzień (na razie udało mi się nie wymiotować). Tym razem na szczęście cera jest ok.
 
Ja biorę luteine z poprzedniej ciąży i acard no i kwas foliowy. Z jakiego powodu masz przepisana heparyne? Robiłas badania i przeciw zakrzepicy czy po kilku poronieniach jestes i lekarz tak postanowil? Pytam, bo nie wiem co u mnie ginekolog zdecyduje.

Jestem po 2 poronieniach i choruje na rzadki rodzaj białaczki.
W pierwszej ciąży serduszko przestało bić i było podejrzenie że mógł być mikroZakrzep.
Sądzę że to bardziej profilaktycznie bo heparynę może bardziej pomóc niż zaszkodzić.
 
Ciąża
Moje ostatnie testy też takie.
Hej dziewczyny, we wtorek pisałam o moim wyniku beta HCG. W sumie to przeszło trochę bez echa, ale może pamiętacie :)
Nadal nie wiem czy jest już się czym cieszyć ale zrobiłam dzisiaj rano test i wyszło takie cuś. Więc chyba beta podskoczyła. Badania mogę zrobić dopiero w poniedziałek najwcześniej bo jestem na wyjeździeZobacz załącznik 1024336
 
Dziewczyny, czy któraś z Was używała w poprzednich ciążach detektor tętna płodu? Zastanawiam się żeby tym razem go zakupić. Mąż mówi, że to przesada, a ja jestem ciekawa opini.
 
Cześć, dziewczyny!
Dołączam do Was :)
W zeszłym miesiącu 12.08 poroniłam w 6t. Aktualnie znów jestem w ciąży, wg OM 5+4. We wtorek zaczęło mnie kłuć w podbrzuszu i wpadłam w panikę, pojechałam na IP ale jest wszystko dobrze. Ginka twierdzi, że ciąża jest trochę młodsza, ale było widać dobrze ułożony pęcherzyk na usg. We wtorek robiłam tez betę (2960) i potem wczoraj, w czwartek (6150) wiec przyrost mam dobry. Pierwsza wizyta u mojego gina to dopiero 9.10. Termin wypada mniej więcej 18.05. Mam nadzieję, że dotrwam tu z wami :)
 
Hej. Ale się rozpisalyscie ! :)
Co do zamkniętych forum to dobrze ,że one są. Nikt nie ma dostępu do informacji o was , do waszych zdjęć. To nie jest zły pomysł. My miałyśmy grupę na FB. ( Wrzesniowki 2018 )

Witam wszystkie nowe majówki [emoji3590]

Moja córa wczoraj skończyła rok
Byłam po zakupy. Wczorajszy dzień był ciężki , byłam tak zmęczona ,że uciekłam dosłownie z domu i zostawiłam małą z mężem. Jutro oficjalne urodziny :) więc mam trochę roboty , sprzątania.

To kolejny dzień kiedy stwierdzam ,że czuje się coraz lepiej [emoji3590]
Wchodzimy powoli w 9 tydzień [emoji3590]
Screenshot_20190920-075457.jpeg
 
Dziewczyny, czy któraś z Was używała w poprzednich ciążach detektor tętna płodu? Zastanawiam się żeby tym razem go zakupić. Mąż mówi, że to przesada, a ja jestem ciekawa opini.
Przyznam ,że będąc w szpitalu położne miały problem z odnalezieniem tętna. Możesz nawet pomylić go ze swoim pulsem. Moim zdaniem nie potrzebny gadżet , gdy ciąża rozwija się prawidłowo. Można sfiksowac.
 
Cześć, dziewczyny!
Dołączam do Was :)
W zeszłym miesiącu 12.08 poroniłam w 6t. Aktualnie znów jestem w ciąży, wg OM 5+4. We wtorek zaczęło mnie kłuć w podbrzuszu i wpadłam w panikę, pojechałam na IP ale jest wszystko dobrze. Ginka twierdzi, że ciąża jest trochę młodsza, ale było widać dobrze ułożony pęcherzyk na usg. We wtorek robiłam tez betę (2960) i potem wczoraj, w czwartek (6150) wiec przyrost mam dobry. Pierwsza wizyta u mojego gina to dopiero 9.10. Termin wypada mniej więcej 18.05. Mam nadzieję, że dotrwam tu z wami :)
Witaj :)
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was używała w poprzednich ciążach detektor tętna płodu? Zastanawiam się żeby tym razem go zakupić. Mąż mówi, że to przesada, a ja jestem ciekawa opini.

Ja używałam ale dopiero po 20 tygodniu bo wcześniej nie zawsze udało się złapać serducho i tylko się denerwowałam.. Potem extra rzecz. Codziennie z mężem podsłuchiwaliśmy wieczorem [emoji4]
 
Do góry