reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hejka dziewczyny :) moge do Was dolaczyc? jestem bardzo zestresowana (mam nadzieje, ze bede) majowa mama:) OM 9 sierpien, bylam we wtorek na usg wedlug OM bylam wtedy w 5 t 4dz, a USG pokazywalo 5t 1 dz, widzialam narazie sam pecherzyk wuiem, ze jeszcze za wczesniej, bardzo sie sie stresuje bo mam 3 poronienia za soba, a teraz starutje z b. niskiej bety 9,58 :(
 
reklama
Zazdroszczę tym co widziały i słyszały serducha..
Ja mam wizytę jutro. Będzie 7+6..

Co do mdlosci ja mam je extra silne...paraliżujące wręcz.. Nieprzerwanie od dwóch tygodni już prawie...[emoji853]
Ubrania z pralni mi się wysypują... Kurzu wszędzie mnóstwo.. A ja nie mam siły na nic.. Z domu nos wychylam tylko żeby zawieźć /przywieźć dzieci że szkoły.. Nie mogę za bardzo jeździć autem bo mam straszne zawroty głowy..
Widzę ogromną różnice pomiędzy dwoma pierwszymi pojedynczymi ciążami a ta z 2 bąblami.
W pracy dogadałam się że zatrudnimy moim podopiecznym dodatkowa osobę do pomocy ale to miało być troszkę później.. Widzę że nie wiedzą chyba że wrócę bo ogłoszenie już wisi od poniedziałku..
Jeszcze 2 kursy dziś... Kółko teatralne... I wszystko sama... Już mam dość tego.. Mąż jeszcze przez pół roku nie wróci... Żyjemy już tak ponad 2 lata..

Wyżaliłam się...

Nie masz nikogo do pomocy, albo wsparcia? Mamy,babci,sąsiadki,rodzeństwa? Czasami jeden dzień z pomocą pozwala zmienić wszystko. Czy praca męża zmieni się za te pół roku i będzie z Wami?

Dużo sił dla Ciebie. Spróbuj te gumy Pregna vomi. Trochę pomagają :)
 
Hejka dziewczyny :) moge do Was dolaczyc? jestem bardzo zestresowana (mam nadzieje, ze bede) majowa mama:) OM 9 sierpien, bylam we wtorek na usg wedlug OM bylam wtedy w 5 t 4dz, a USG pokazywalo 5t 1 dz, widzialam narazie sam pecherzyk wuiem, ze jeszcze za wczesniej, bardzo sie sie stresuje bo mam 3 poronienia za soba, a teraz starutje z b. niskiej bety 9,58 :(
W 6 tygodniu taka beta? Czy wcześniej taka była? BedZiemy trzymać kciuki za Ciebie jak i za każda z nas. Każda tu ma nadzieje ze ten maj to będzie nasz maj:)
 
Zazdroszczę tym co widziały i słyszały serducha..
Ja mam wizytę jutro. Będzie 7+6..

Co do mdlosci ja mam je extra silne...paraliżujące wręcz.. Nieprzerwanie od dwóch tygodni już prawie...[emoji853]
Ubrania z pralni mi się wysypują... Kurzu wszędzie mnóstwo.. A ja nie mam siły na nic.. Z domu nos wychylam tylko żeby zawieźć /przywieźć dzieci że szkoły.. Nie mogę za bardzo jeździć autem bo mam straszne zawroty głowy..
Widzę ogromną różnice pomiędzy dwoma pierwszymi pojedynczymi ciążami a ta z 2 bąblami.
W pracy dogadałam się że zatrudnimy moim podopiecznym dodatkowa osobę do pomocy ale to miało być troszkę później.. Widzę że nie wiedzą chyba że wrócę bo ogłoszenie już wisi od poniedziałku..
Jeszcze 2 kursy dziś... Kółko teatralne... I wszystko sama... Już mam dość tego.. Mąż jeszcze przez pół roku nie wróci... Żyjemy już tak ponad 2 lata..

Wyżaliłam się...

Ojej. Ja mam jednego syna, męża na miejscu i tez czasem nie wiem w co ręce wsadzać. Przed testem ciążowym byłam u lekarza myślałam ze to choróbsko i na zwolnieniu jestem. Cały dzień siedze i się zadręczam. Nie mam już co sprzątać.
 
Nie masz nikogo do pomocy, albo wsparcia? Mamy,babci,sąsiadki,rodzeństwa? Czasami jeden dzień z pomocą pozwala zmienić wszystko. Czy praca męża zmieni się za te pół roku i będzie z Wami?

Dużo sił dla Ciebie. Spróbuj te gumy Pregna vomi. Trochę pomagają :)

Dzięki.
Gumy zuje non stop. Zwłaszcza wtedy kiedy mam wyjść z domu [emoji4]

Do pomocy nie mam nikogo w tym momencie. Do tej pory pomagała mi teściowa dopóki pracowałam.. Teraz jestem na zwolnieniu więc = jestem w domu to już sobie sama poradzę tylko że ja nie bez powodu jestem na tym zwolnieniu..

Mąż tak czy siak miał wrócić już na przyszła wiosnę. Ciąża tylko to przyspieszy i parę tygodni. Na początku na pewno będzie nami ale potem normalnie będzie już pracował.
 
tak 29 -31, teraz mi sie unormowaly, wczesniej mialam tragedie raz 30 raz 42... mialam mnostwo polipow endometrialnych w macicy i to moglo byc przyczyna
 
No to pewnie dlatego taka niska beta 29 dc. Podobno niektórym w terminie miesiaczki beta wychodzi poniżej 5. A jaki powód poronień jeśli mogę spytać. Leczysz się na coś?
 
reklama
Dzięki.
Gumy zuje non stop. Zwłaszcza wtedy kiedy mam wyjść z domu [emoji4]

Do pomocy nie mam nikogo w tym momencie. Do tej pory pomagała mi teściowa dopóki pracowałam.. Teraz jestem na zwolnieniu więc = jestem w domu to już sobie sama poradzę tylko że ja nie bez powodu jestem na tym zwolnieniu..

Mąż tak czy siak miał wrócić już na przyszła wiosnę. Ciąża tylko to przyspieszy i parę tygodni. Na początku na pewno będzie nami ale potem normalnie będzie już pracował.

A jak wróci to już będzie pracował blisko domu?
Teściowa nie wie jeszcze o ciąży? Może wtedy byłaby bardziej chętna do pomocy?

Ja zaliczyłam wizytę w łazience :( A teraz walczę żyjąc gumą
 
Do góry