reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja do testow mam taki stosunek ze nie wyobrazam sobie ich nie zrobic. Mimo tego, ze jestem mloda i nie ma zadnych przeslanek do tego zeby cos moglo pojsc nie tak. Mam bardzo slaba psychike jezeli chodzi o takie rzeczy dlatego wole wczesniej przygotowac sie psychicznie niz pozniej rozczarowac po porodzie. Wiem, ze to wiazaloby sie z wieloma problemami, glownie psychicznymi...
Tak czy siak, staram sie nie myslec o ciazy w takich kategoriach [emoji854]
U mnie dzis rowniez piekna pogoda. Bylam na pobraniu krwi a w kuchni gotuje sie rosołek, o ktorym marze od kilku dni [emoji39][emoji39]

Co do imion to chlopczyk bedzie Szymon, a z dziewczynka mamy problem bo moj partner na wszystkie imiona narzeka. Moje wymarzone to Nina lub Pola [emoji4]
 
U mnie tez wlasnie rosołek sie gotuje i kluseczki domowe :) mniaaam. Tez za mną chodzil od kilku dni! Co do imion to z mężem mieliśmy umowę, że jak będzie córa to ja wymyślam imię a jak syn to on...no i teraz żałuję tego. ;) takie imiona wymyśla, ze szok. Dla córki ma być Jowita lub Sabina a dla syna LEON, TOBIASZ lub ARON. W sumie mamy baardzo trudne nazwisko wiec imię powinno byc łatwe bo nasze dziecię bedzie robiło byki nawet w imieniu i nazwisku :) dzisiaj wchodze w 10 tydz. We wtorek ide na badania krwi to przy okazji pojde prywatnie na usg. A do lekarza mam isc w 12 tyg.
 
U mnie tez wlasnie rosołek sie gotuje i kluseczki domowe :) mniaaam. Tez za mną chodzil od kilku dni! Co do imion to z mężem mieliśmy umowę, że jak będzie córa to ja wymyślam imię a jak syn to on...no i teraz żałuję tego. ;) takie imiona wymyśla, ze szok. Dla córki ma być Jowita lub Sabina a dla syna LEON, TOBIASZ lub ARON. W sumie mamy baardzo trudne nazwisko wiec imię powinno byc łatwe bo nasze dziecię bedzie robiło byki nawet w imieniu i nazwisku :) dzisiaj wchodze w 10 tydz. We wtorek ide na badania krwi to przy okazji pojde prywatnie na usg. A do lekarza mam isc w 12 tyg.
Leon bardzo ladne:)

Ja lubie zwyczajne proste imiona. Mieszkamy w Austrii. Moj maz nie jest polakiem dlatego będzie napewno jakies proste międzynarodowe imie. Mamy w domu Davida. Jakby byla córeczka bylaby prawdopodobnie Natalia
 
reklama
Do góry