reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja też jutro mam zrobić badania moczu tylko zastanawiam się nad ich sensem, ponieważ przyjmuje luteinę dopochwowo. Teraz wieczorem sobie zaaplkowalam, a jutro rano pójdzie wszystko do porannego moczu. Zapomniałam porozmawiać o tym z lekarzem ale skoro przepisał mi luteinę i skierował na badania to jest świadomy tego.
 
reklama
Ja też jutro mam zrobić badania moczu tylko zastanawiam się nad ich sensem, ponieważ przyjmuje luteinę dopochwowo. Teraz wieczorem sobie zaaplkowalam, a jutro rano pójdzie wszystko do porannego moczu. Zapomniałam porozmawiać o tym z lekarzem ale skoro przepisał mi luteinę i skierował na badania to jest świadomy tego.
Nie wiem jak jest teraz zalecane..
Ale ja x czasu temu, jak brałam tabletki dopochwowe, to lekarz kazał mi przed pobraniem próbki, zakryć wejście do pochwy jałowym gazikiem albo tamponem, żeby jak najmniej wyleciało/wleciało do pojemniczka wydzieliny.
No i obowiązkowo środkowy strumień, ale to wiadomo, bo tak zawsze hihi
 
Witaj [emoji4]u mnie rano wymioty,pozniej mdlosci bez wymiotów. Na jedzenie nie moge patrzec tak do 14 i pozniej jakos juz idzie.

@martabunia

U mnie to nawet nie rodzina,a znajomi dalsi, sasiedzi tacy mili i wszyscy obcy, ktorych spotykamy na placykach zabaw itd. Ze jak to jest ze mloda 14 miesiac skonczony i dopiero sie uczy chodzic. Ja jej absolutnie nic nie przyspieszam i nie będę tego robic tymbardziej, ze jezdzilismy pol roku na rehabilitacje i co przeszlysmy to tylko ja wiem i mąż.
Dlatego ja uczę się dystansu. Może z tym nie było problemu , ale do tej pory irytują mnie nakazy , szczegolnie teściowej. Załóż jej skarpetki, nie zimno jej , a może to , a.moze.tamto... Itp. przed ciążą wyluzowałam a teraz hormony dają się we znaki i zaczynam się jej stawiać czasami ;)
 
Ja też jutro mam zrobić badania moczu tylko zastanawiam się nad ich sensem, ponieważ przyjmuje luteinę dopochwowo. Teraz wieczorem sobie zaaplkowalam, a jutro rano pójdzie wszystko do porannego moczu. Zapomniałam porozmawiać o tym z lekarzem ale skoro przepisał mi luteinę i skierował na badania to jest świadomy tego.
W instrukcji pobierania jest napisane żeby wcześniej umyć okolice intymne. Zawsze się zastanawiam czy jest wykonalne chlupanie się w wodzie kiedy strasznie chce się siku
 
Nie wiem jak jest teraz zalecane..
Ale ja x czasu temu, jak brałam tabletki dopochwowe, to lekarz kazał mi przed pobraniem próbki, zakryć wejście do pochwy jałowym gazikiem albo tamponem, żeby jak najmniej wyleciało/wleciało do pojemniczka wydzieliny.
No i obowiązkowo środkowy strumień, ale to wiadomo, bo tak zawsze hihi
W instrukcji pobierania jest napisane żeby wcześniej umyć okolice intymne. Zawsze się zastanawiam czy jest wykonalne chlupanie się w wodzie kiedy strasznie chce się siku
Jest wykonalne, ale ciężko. Zależy od wyćwiczenia mięśni kregla.
A co tego zakrywania wejścia pochwy to prawda że w ten sposób warto by luteina nie wleciała w mocz.
Miałam badanie moczu kiedyś w trakcie też leczenia dopochwowego.
 
Ja też jutro mam zrobić badania moczu tylko zastanawiam się nad ich sensem, ponieważ przyjmuje luteinę dopochwowo. Teraz wieczorem sobie zaaplkowalam, a jutro rano pójdzie wszystko do porannego moczu. Zapomniałam porozmawiać o tym z lekarzem ale skoro przepisał mi luteinę i skierował na badania to jest świadomy tego.
Ja też biorę luteinę i robiłam badania moczu - wszystko wyszło ok. Tak jak dziewczyny piszą, podmyc się i środkowy strumień.
 
Dzień dobry, szok! Wyspałam się, cała noc bez pobudki. Az musiałam wstac i sprawdzić czy z synem wszystko ok, że nie przyszedł hihi.
Córka wyszła do szkoły, mąż na 2zmiane.. Leżę i czekam na śniadanie.
Zazyczylam sobie domowego burgerka..a co póki nie mdli hahah

Jak się czujecie?? :)
 
Dzień dobry, szok! Wyspałam się, cała noc bez pobudki. Az musiałam wstac i sprawdzić czy z synem wszystko ok, że nie przyszedł hihi.
Córka wyszła do szkoły, mąż na 2zmiane.. Leżę i czekam na śniadanie.
Zazyczylam sobie domowego burgerka..a co póki nie mdli hahah

Jak się czujecie?? :)
Ha ha ja wczoraj robiłam burgery na kolację [emoji4][emoji488]
U nas samopoczucie jak narazie ok. Mam nadzieję że te mdłości już opuszczają na dobre, bo mam dzisiaj trochę roboty [emoji123]
Pozdrawiamy [emoji8]
 
Dzień dobry. Ja już po śniadaniu, teraz chwilę polezec i jakieś pranko ogarnąć trzeba, dzieciom się majtki kończą, hehe. [emoji847][emoji2960] Dziś mnie czeka randka z piekarnikiem, mąż ma urodziny i trzeba się za ciasta wziąć, a jak mi się nie chce! Miłego dnia [emoji4][emoji847]
 
reklama
Cześć dziewczyny...
Nie wiem czy ktokolwiek mnie jeszcze pamieta ;(
Nie odzywałam się z 3 tygodnie, ale jestem na bieżąco co tam u Was. Cieszę się ze wszystkich Waszych udanych wizyt, ale też bardzo przeżywam straty...
Nie miałam weny przez te 3 tygodnie, ogólnie źle się czuje psychicznie, mam nadzieję, że nie wróci mi depresyjny nastrój jak w pierwszej ciąży.
A jeszcze miałam wizytę tydzień temu i niestety nie mam najlepszych wiadomości, do następnej wizyty żyje w totalnym strachu, ale chyba nie będę wnikać w szczegóły, żeby Was dziewczyny nie straszyć, bo wiem jak łatwo się nakręcić niepotrzebnie. A my ciężarówki jesteśmy w tym chyba mistrzyniami. [emoji2960]
 
Do góry