reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A ja dziś dostalam wezwanie do endokrynologa! Ha czyli moje telefony cos zdzialaly. Dawka zwiększona z 125mg do 200mg i wizyty kontrolne co 2 tygodnie czyli jednak można [emoji848]

Poza tym termin pierwszego scanu na 6.11 i chyba umre do tego czasu z ciekawości [emoji2368]
 
reklama
Hej! Ja dziś nad ranem miałam mocne ciągnięcia po lewej stronie podbrzusza, ale całe szczęście już przeszły.

Ja blizniaki rodziłam CC ale teraz bardzo bym chciała SN. Jak tylko dostanę zielone światło na SN będę skakać z radości:)

Dziś dzwoniła położna umówić mnie na wizytę i jakie było moje zaskoczenie ze przyjdzie do domu. Będzie w przyszły czwartek- pobierze krew, zmierzy ciśnienie i porozmawiamy tak ogolnie. A za 10dni wybieram się na usg do walk in clinic (to bedzie 7tc i 2dni i mam nadzieje ze zrobią bo nie chce czekac aż do 13tc na usg
 
Hej! Ja dziś nad ranem miałam mocne ciągnięcia po lewej stronie podbrzusza, ale całe szczęście już przeszły.

Ja blizniaki rodziłam CC ale teraz bardzo bym chciała SN. Jak tylko dostanę zielone światło na SN będę skakać z radości:)

Dziś dzwoniła położna umówić mnie na wizytę i jakie było moje zaskoczenie ze przyjdzie do domu. Będzie w przyszły czwartek- pobierze krew, zmierzy ciśnienie i porozmawiamy tak ogolnie. A za 10dni wybieram się na usg do walk in clinic (to bedzie 7tc i 2dni i mam nadzieje ze zrobią bo nie chce czekac aż do 13tc na usg
Już masz położna? To prywatnie czy jak ? Bo ja jestem zielonaw tym temacie ;)
 
Ja ogólnie sam poród wspominam dobrze. 16 h wszystko trwało. Miała skurcze z krzyza ,więc było tragicznie. Plusem jest to ,że bez oksy doszłam do pełnego rozwarcia [emoji854]. Rodziłam z mężem więc spoko , ale nie wyobrażam sobie znów się tak męczyć i kończyć CC ! O nie.
 
Powiem Wam, ze zabrałam męża na spacer. Wciąż nie chce mi się jeść ale znalazłam coś co mogę zjeść zawsze - robimy placki ziemniaczane, do tego mam coś na kształt ratatuja z ciecierzyca :D
 
Macie mdłości ciągiem czy w wybranych porach dnia? Mnie regularnie męczą rano i mocno wieczorem. Słaba się robię, mam uderzenia gorąca.
Mnie dopadło dzisiaj wieczorem I ogólnie ja to mdłości przeważnie popołudniu lub wieczorem miałam w ciąży z małą. Tutaj zobaczymy, ale raczej tak samo.. Strasznie boli mnie znowu żołądek i non stop wymiotuje może macie na ten okropny ból żołądka jakieś sposoby?
 
reklama
Już masz położna? To prywatnie czy jak ? Bo ja jestem zielonaw tym temacie ;)

Położna ze szpitala, tyle ze ja mieszkam w UK wiec tu trochę inaczej :)

A mnie znowu zaczynaja męczyć wzdęcia i odrazu mam klocie w podbrzuszu i juz wiem ze to jest powiązane, tylko cholera co ja mam robić żeby pozbyć się tych wzdęć ‍♀️
 
Do góry