reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny.... Pisałyacie, że Wasze organizmy przygotowują się do porodu i zaczynają się oczyszczać...
Matko... dziś w nocy byłam 3 razy w toalecie 🙈 tak mnie brzuch bolał... wkreciłam sobie, że może i mój organizm zaczyna się oczyszczac a później wpadłam w szok, że to dopiero 36 tydzień... i zaczynałam sobie tłumaczyć, że może po prostu zjadłam coś nietypowego i przez to... ale raczej nie.
Masakra 🙈
Mam nadzieje, ze to taka jednorazowa noc...
Jak tam u Was? Jak się czujecie?
Mnie bolą plecy, Mały nadal wysoko, więc mam mega ucisk na przeponę... Ciężko mi cokolwiek zrobić, wczoraj nawet prysznic było mi ciężko wziąć 😅 ostatnio też bardzo mnie suszy.

@Anipul spokojnie, nie nakręcaj się, poobserwuj się :)
 
Mnie bolą plecy, Mały nadal wysoko, więc mam mega ucisk na przeponę... Ciężko mi cokolwiek zrobić, wczoraj nawet prysznic było mi ciężko wziąć 😅 ostatnio też bardzo mnie suszy.

@Anipul spokojnie, nie nakręcaj się, poobserwuj się :)
Tak się staram :) Haha :) Człowiek pod koniec to już w panice 🙈
😂
 
Dziewczyny.... Pisałyacie, że Wasze organizmy przygotowują się do porodu i zaczynają się oczyszczać...
Matko... dziś w nocy byłam 3 razy w toalecie 🙈 tak mnie brzuch bolał... wkreciłam sobie, że może i mój organizm zaczyna się oczyszczac a później wpadłam w szok, że to dopiero 36 tydzień... i zaczynałam sobie tłumaczyć, że może po prostu zjadłam coś nietypowego i przez to... ale raczej nie.
Masakra 🙈
Mam nadzieje, ze to taka jednorazowa noc...
Jak tam u Was? Jak się czujecie?
Spokojnie ja mam biegunkę juz od 32 , każdy organizm ma swój rytm ... w pierwszej ciąży tez jakoś od 35/36 mialam biegunkę teraz szybciej 😊
 
Dziewczyny.... Pisałyacie, że Wasze organizmy przygotowują się do porodu i zaczynają się oczyszczać...
Matko... dziś w nocy byłam 3 razy w toalecie [emoji85] tak mnie brzuch bolał... wkreciłam sobie, że może i mój organizm zaczyna się oczyszczac a później wpadłam w szok, że to dopiero 36 tydzień... i zaczynałam sobie tłumaczyć, że może po prostu zjadłam coś nietypowego i przez to... ale raczej nie.
Masakra [emoji85]
Mam nadzieje, ze to taka jednorazowa noc...
Jak tam u Was? Jak się czujecie?

Ja też już wcześniej miałam fazę oczyszczania organizmu. Wiec się nie martw.
 
Wszystkiego najlepszego :*
Ja oczywiście wczoraj o 19 padlam, wstałam o 22 i dalej poszłam spać, w efekcie już wstałam i nie wiem co będę robić dalej, jak na razie zjadłam torta czekoladowego kawałek bo dzisiaj mam 39 urodziny [emoji512][emoji3], no a zaraz będzie mnie mdlic ale co tam myślałam że język mi ucieknie wiadomo gdzie[emoji6]

Moi chłopcy kupili mi wczoraj piękne kwiaty i skromny prezent kupiłam ja sobie bo oni ciężko z allegro mają, ale są kochani [emoji7]Zobacz załącznik 1108207
 
Podobno dzieci odczuwają kiedy mamy robione usg, nie wiem ile w tym prawdy :)
Widzę że też borykasz się z tym problemem co ja [emoji23] my naszego widzieliśmy wyraźnie tylko na genetycznym. Mój się śmieje że z charakterku to czysta mamusia [emoji85] uparty wstydzioch a do tego śpioch xD i nijak go idzie dobudzić [emoji23]

Upór ma swoje dobre strony ;) no ale żeby tak mamie pokazywał różki? [emoji85] Bąbelek wstydził się tłumu, dobrze mu w brzuszku u Ciebie a wgapiają się w niego obcy ludzie [emoji23].
Tak teraz myśl mi przyszła- czy te nasze maluchy wiedzą kiedy je podglądamy? [emoji848]
 
To mnie tak rano przeczyscilo totalnie, ale moze to tylko przypadek. Znowu pol nocy mnie skurcze meczyly. Pierwszy, ktory mnie obudzil to az mnie zatelepalo z bolu. I bole krzyzowe przy okazji. Kurcze, co ciaza to macica mocniej cwiczy. W poprzedniej ciazy mnie tak dlugo meczyly, ale teraz sa jeszcze bardziej bolesne. A dzisiaj rowne 35 tygodni. Wykonczy mnie to. Przez to dzisiaj sie czuje jakbym miala kaca. Bola mnie biodra, kolana, glowa, krzyz... Oby do konca [emoji3061]
Dziewczyny.... Pisałyacie, że Wasze organizmy przygotowują się do porodu i zaczynają się oczyszczać...
Matko... dziś w nocy byłam 3 razy w toalecie [emoji85] tak mnie brzuch bolał... wkreciłam sobie, że może i mój organizm zaczyna się oczyszczac a później wpadłam w szok, że to dopiero 36 tydzień... i zaczynałam sobie tłumaczyć, że może po prostu zjadłam coś nietypowego i przez to... ale raczej nie.
Masakra [emoji85]
Mam nadzieje, ze to taka jednorazowa noc...
Jak tam u Was? Jak się czujecie?
 
reklama
To mnie tak strasznie ale to strasznie bolał żołądek o jelita po tym Monuralu, ze myślałam że się wykończe 😱 miałam.go wziąć na noc po 3 h nie jedzenia (ciężko było Bo mąż przywiózł torta bo moja mała szwagierka miała urodziny) ;) nie pamiętam kiedy ostatnio było mi tak niedobrze, tak źle i tak bolo. Co prawda zawsze miałam problem z zoladkiem ale nie spodziewałam się. (Chociaż wzielam antybiotyk na pusty zoladek 😖)
Jeżeli chodzi o bóle, to powiedzcie czy bóle w okolicy spojenia lonowego i pachwin jeat normalna? Nie mogę czasem nogi podnieść bez bolu o chodzę na pingwin ! Jakby mnie tak rozrywalo...

@nnat. Gdzie uciekłaś? Daj znać jak po świętach!
@julia2s Jestem za ale nie umiem tego zrobić 😁
 
Do góry