reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Matko u mnie jeszcze ponad miesiąc do terminu 35 tc dopiero, a już mam dość... spałam moze 2 godziny dzisiaj . Brzuch piecze, pępek boli. Młoda w nocy taka imprezę robila w brzuchu ze jak zasnęła to o 8 musialam ja budzić bo aż się wystraszyłem. Jak będzie miała temperament po bracie to ja ja w wariatkowie wyląduje...
Kominiarze nas dziś pobudzili, czyscili kominy od 6 rano 🤦‍♀️
Biodro po lewej str daje mi popalić , A po prawe żebra bolą zeby nie bylo za latwo dla równowagi 🤪🙈
A obiecałam sobie , że nie będę więcej narzekać 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Gratuluję!
Już pora śniadania w szpitalu więc pewnie już Cię powoli pionizująca, powodzenia!
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Chciałam napisać zaraz po przyjęciu na oddział ale nie miałam internetu i w sumie czasu [emoji39]

Przyjęli mnie o 19.00 zrobili ktg - brak akcji skurczowej ale rozwarcie na 2 cm [emoji15] więc stwierdzili ze zrobią cesarkę od razu bo jak się zacznie coś rozkręcać to o 3.00 w nocy się im nie będzie chciało [emoji23]

Byłam przerażona ale też szczęśliwa że tak szybko będę to mieć za sobą.

O 21.15 moja córka przyszła na świat [emoji7]
Jest piękna i zdrowa
53 cm waga 3200 10pkt
Nie mogłam od niej oderwać wzroku.

Sama operacja faktycznie nie taka straszna mimo że po stole tam skakałam prawie tak mnie trzepało że stresu.
Anestezjolog mówił co robią a ja miałam wrażenie że po 1 minucie ja wyjęli. Poczulam taka ulgę w brzuchu.. I usłyszałam płacz [emoji16]
Oczyścili jej nosek pokazli ją na szybko i zabrali na badanie które cały czas widziałam.
Potem podali mi ją pod buzię mogłam wycałować od razu przestała płakać [emoji7]
Potem znów zabrali ubrali i leżała w łóżeczku obok i patrzyła na mnie bez płaczu taka grzeczna. Skończyli operacje i dali mi ją do łóżka. Położna zrobiła zdjęcia i nagrała film :)

Próbowała mi ją później przystawiać do cyca ale ja nie dałam rady się obrucic.. Wiadomo nogi jak skala a mam mały bust i tak na płasko nam to nie szło. Potem jak było trochę lepiej to ona wolała spać [emoji23]
Będziemy próbować jeszcze.

Po północy zabrali ją na odział noworodków na noc.. Z jednej strony chciałam ja mieć obok ale wiedziałam że przecież sobie nie poradzę bez czucia itd.

Kazali mi się wyspać.
Pisząc to jest 2.30 i zaczynam odczowac ból w okolicy brzucha nie wiem czy to rana czy macica ale mam tabletki jak coś.
Wcześniej dostałam morfinę.
Wstawanie po sniadaniu ponoć.
Zasnąć z tych emocji nie mogę

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak sprawnie to poszło i jak personel się mną zajął. Panie naprawdę przekochane.
Pracują niektóre po 24h.. Szacunek.
Leżę na sali sama na razie.

Nie wiem czy to ma jakiś ład i skład co napisałam ale staralalam się [emoji16]
Odezwę się jeszcze
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Chciałam napisać zaraz po przyjęciu na oddział ale nie miałam internetu i w sumie czasu 😋

Przyjęli mnie o 19.00 zrobili ktg - brak akcji skurczowej ale rozwarcie na 2 cm 😳 więc stwierdzili ze zrobią cesarkę od razu bo jak się zacznie coś rozkręcać to o 3.00 w nocy się im nie będzie chciało 😂

Byłam przerażona ale też szczęśliwa że tak szybko będę to mieć za sobą.

O 21.15 moja córka przyszła na świat 😍
Jest piękna i zdrowa
53 cm waga 3200 10pkt
Nie mogłam od niej oderwać wzroku.

Sama operacja faktycznie nie taka straszna mimo że po stole tam skakałam prawie tak mnie trzepało że stresu.
Anestezjolog mówił co robią a ja miałam wrażenie że po 1 minucie ja wyjęli. Poczulam taka ulgę w brzuchu.. I usłyszałam płacz 😁
Oczyścili jej nosek pokazli ją na szybko i zabrali na badanie które cały czas widziałam.
Potem podali mi ją pod buzię mogłam wycałować od razu przestała płakać 😍
Potem znów zabrali ubrali i leżała w łóżeczku obok i patrzyła na mnie bez płaczu taka grzeczna. Skończyli operacje i dali mi ją do łóżka. Położna zrobiła zdjęcia i nagrała film :)

Próbowała mi ją później przystawiać do cyca ale ja nie dałam rady się obrucic.. Wiadomo nogi jak skala a mam mały bust i tak na płasko nam to nie szło. Potem jak było trochę lepiej to ona wolała spać 😂
Będziemy próbować jeszcze.

Po północy zabrali ją na odział noworodków na noc.. Z jednej strony chciałam ja mieć obok ale wiedziałam że przecież sobie nie poradzę bez czucia itd.

Kazali mi się wyspać.
Pisząc to jest 2.30 i zaczynam odczowac ból w okolicy brzucha nie wiem czy to rana czy macica ale mam tabletki jak coś.
Wcześniej dostałam morfinę.
Wstawanie po sniadaniu ponoć.
Zasnąć z tych emocji nie mogę

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak sprawnie to poszło i jak personel się mną zajął. Panie naprawdę przekochane.
Pracują niektóre po 24h.. Szacunek.
Leżę na sali sama na razie.

Nie wiem czy to ma jakiś ład i skład co napisałam ale staralalam się 😁
Odezwę się jeszcze
Gratuluję i cieszą się mała jak już dojdziesz do siebie teraz najważniejsze aby wyjść że szpitala jak najszybciej i w domu siedzieć
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Chciałam napisać zaraz po przyjęciu na oddział ale nie miałam internetu i w sumie czasu 😋

Przyjęli mnie o 19.00 zrobili ktg - brak akcji skurczowej ale rozwarcie na 2 cm 😳 więc stwierdzili ze zrobią cesarkę od razu bo jak się zacznie coś rozkręcać to o 3.00 w nocy się im nie będzie chciało 😂

Byłam przerażona ale też szczęśliwa że tak szybko będę to mieć za sobą.

O 21.15 moja córka przyszła na świat 😍
Jest piękna i zdrowa
53 cm waga 3200 10pkt
Nie mogłam od niej oderwać wzroku.

Sama operacja faktycznie nie taka straszna mimo że po stole tam skakałam prawie tak mnie trzepało że stresu.
Anestezjolog mówił co robią a ja miałam wrażenie że po 1 minucie ja wyjęli. Poczulam taka ulgę w brzuchu.. I usłyszałam płacz 😁
Oczyścili jej nosek pokazli ją na szybko i zabrali na badanie które cały czas widziałam.
Potem podali mi ją pod buzię mogłam wycałować od razu przestała płakać 😍
Potem znów zabrali ubrali i leżała w łóżeczku obok i patrzyła na mnie bez płaczu taka grzeczna. Skończyli operacje i dali mi ją do łóżka. Położna zrobiła zdjęcia i nagrała film :)

Próbowała mi ją później przystawiać do cyca ale ja nie dałam rady się obrucic.. Wiadomo nogi jak skala a mam mały bust i tak na płasko nam to nie szło. Potem jak było trochę lepiej to ona wolała spać 😂
Będziemy próbować jeszcze.

Po północy zabrali ją na odział noworodków na noc.. Z jednej strony chciałam ja mieć obok ale wiedziałam że przecież sobie nie poradzę bez czucia itd.

Kazali mi się wyspać.
Pisząc to jest 2.30 i zaczynam odczowac ból w okolicy brzucha nie wiem czy to rana czy macica ale mam tabletki jak coś.
Wcześniej dostałam morfinę.
Wstawanie po sniadaniu ponoć.
Zasnąć z tych emocji nie mogę

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak sprawnie to poszło i jak personel się mną zajął. Panie naprawdę przekochane.
Pracują niektóre po 24h.. Szacunek.
Leżę na sali sama na razie.

Nie wiem czy to ma jakiś ład i skład co napisałam ale staralalam się 😁
Odezwę się jeszcze
Gratulacje!! Zdrówka i szybkiego powrotu do domu 🤗🤗💐
 
Ja jakoś od wczoraj kiepsko się czuje, weszłam dzisiaj na wagę i masakra jestem 2 tyg w domu i przytulam 4 kg, tragedia a tak mi dobrze szło, jestem taka spuchnieta, ale mi na żołądku jak zjadłam rano płatki to mnie ciągnie na wymioty ogólnie mam taki ciągle niesmak w ustach i nudnosci jakieś, mam już powoli dość, zaczęłam się pakować do szpitala i nie wiem jaką wziąć mam taką małą walizkę ale same podkłady do niej mi weszły, chyba wezmę torbę duża na ramię z tymi podkladani bo sporo tego, ale to lekkie, ale też śpię, może 4 do 5 godzin łącznie, mam jakiś kiepski humor dzisiaj 🙁 nic mi się nie chce
 
Ja jakoś od wczoraj kiepsko się czuje, weszłam dzisiaj na wagę i masakra jestem 2 tyg w domu i przytulam 4 kg, tragedia a tak mi dobrze szło, jestem taka spuchnieta, ale mi na żołądku jak zjadłam rano płatki to mnie ciągnie na wymioty ogólnie mam taki ciągle niesmak w ustach i nudnosci jakieś, mam już powoli dość, zaczęłam się pakować do szpitala i nie wiem jaką wziąć mam taką małą walizkę ale same podkłady do niej mi weszły, chyba wezmę torbę duża na ramię z tymi podkladani bo sporo tego, ale to lekkie, ale też śpię, może 4 do 5 godzin łącznie, mam jakiś kiepski humor dzisiaj 🙁 nic mi się nie chce

Ja dzisiaj jakos w miarę, ale wczoraj i przedwczoraj zle spałam 😰 na wadze mam 20 na plusie 🙉🙊🙈 ale ja tak już mam, bo przed ciążą 49 kg max 50. Zrobilam sie juz bardziej na twarzy, ramionach i stopach pyzata 😜 nudnosci to raczej mnie nie opuszczaja, ale to wieczorami. Walizka spakowana od poczatku marca, wozek zlozony, lozeczko turystyczne gotowe, lozeczko w sypialni tylko przystroic (tak mnie juz ciagnie 😂) i tylko hustawaka/leżaczek i niania elektroniczna w drodze i w sumie pełna gotowość 🙂
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Chciałam napisać zaraz po przyjęciu na oddział ale nie miałam internetu i w sumie czasu 😋

Przyjęli mnie o 19.00 zrobili ktg - brak akcji skurczowej ale rozwarcie na 2 cm 😳 więc stwierdzili ze zrobią cesarkę od razu bo jak się zacznie coś rozkręcać to o 3.00 w nocy się im nie będzie chciało 😂

Byłam przerażona ale też szczęśliwa że tak szybko będę to mieć za sobą.

O 21.15 moja córka przyszła na świat 😍
Jest piękna i zdrowa
53 cm waga 3200 10pkt
Nie mogłam od niej oderwać wzroku.

Sama operacja faktycznie nie taka straszna mimo że po stole tam skakałam prawie tak mnie trzepało że stresu.
Anestezjolog mówił co robią a ja miałam wrażenie że po 1 minucie ja wyjęli. Poczulam taka ulgę w brzuchu.. I usłyszałam płacz 😁
Oczyścili jej nosek pokazli ją na szybko i zabrali na badanie które cały czas widziałam.
Potem podali mi ją pod buzię mogłam wycałować od razu przestała płakać 😍
Potem znów zabrali ubrali i leżała w łóżeczku obok i patrzyła na mnie bez płaczu taka grzeczna. Skończyli operacje i dali mi ją do łóżka. Położna zrobiła zdjęcia i nagrała film :)

Próbowała mi ją później przystawiać do cyca ale ja nie dałam rady się obrucic.. Wiadomo nogi jak skala a mam mały bust i tak na płasko nam to nie szło. Potem jak było trochę lepiej to ona wolała spać 😂
Będziemy próbować jeszcze.

Po północy zabrali ją na odział noworodków na noc.. Z jednej strony chciałam ja mieć obok ale wiedziałam że przecież sobie nie poradzę bez czucia itd.

Kazali mi się wyspać.
Pisząc to jest 2.30 i zaczynam odczowac ból w okolicy brzucha nie wiem czy to rana czy macica ale mam tabletki jak coś.
Wcześniej dostałam morfinę.
Wstawanie po sniadaniu ponoć.
Zasnąć z tych emocji nie mogę

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak sprawnie to poszło i jak personel się mną zajął. Panie naprawdę przekochane.
Pracują niektóre po 24h.. Szacunek.
Leżę na sali sama na razie.

Nie wiem czy to ma jakiś ład i skład co napisałam ale staralalam się 😁
Odezwę się jeszcze
Cudownie, że wszystko poszło tak sprawnie :) wycałuj swój Skarb od Forumowych Ciotek :*
 
reklama
Dziewczyny ja dziś miałam wizytę 🙂 Miałam pobierany wymaz do GBS i o dziwo ja nie zanoszę do swojej poradni tylko doktor się tym zajmuje 🙂 mały waży 2527 g więc jak to doktor mówi wielkoludem nie będzie 🙂 ale przybiera na wadze więc jest ok 🙂 poza tym wszystko wporzadku tam ta jedna miedniczke troszkę większą ale kazał się tym nie martwić ... powiedział że jakby nawet teraz się urodził nie byłoby problemu 🙂😁 ale lepiej żeby jeszcze poczekał sobie bezpiecznie 😅 jestem za tym żeby aż mu się tak nie śpieszylo 😅😅
 
Do góry