reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Na to nikt nie da gwarancji. Ja mialam dwa razy zzo i zadnych pozniej boli. Teraz tez bym chciala, ale zobaczymy jak bedzie, raz nie zdazyli podac tak szybko poszlo
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :D
Mnie się pojawiają sporadycznie (raz, dwa razy w tygodniu) plamienia zabarwione na różowo ale dwóch ginekologów potwierdziło że takie plamienie może być przyczyną mojej szyjki i pessara.
Teraz tylko kontrolować co wylatuje i skurcze, by nie pomylić początku porodu z normalnym stanem ciąży [emoji23]
Jeszcze się głęboko zastanawiam nad znieczuleniem zewnątrzoponowym, bo słyszałam że to może wiązać się z późniejszymi problemami z kręgosłupem [emoji2356]
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi :D
Mnie się pojawiają sporadycznie (raz, dwa razy w tygodniu) plamienia zabarwione na różowo ale dwóch ginekologów potwierdziło że takie plamienie może być przyczyną mojej szyjki i pessara.
Teraz tylko kontrolować co wylatuje i skurcze, by nie pomylić początku porodu z normalnym stanem ciąży 😂
Jeszcze się głęboko zastanawiam nad znieczuleniem zewnątrzoponowym, bo słyszałam że to może wiązać się z późniejszymi problemami z kręgosłupem 🤦‍♀️
Bierz w ciemno kobieto ja prosiłam, ale położna była pro natural i gledzila ze już za późno byla byla , i że to wydluzy porod, a ja i moglabym rodzić z 8 godzin dluzej zeby tylko nie bolało. Mam bóle krzyżowe niestety i skurcze jedne za drugimi, że miałam nawet wstrzymane na chwile zeby mlody mial czas odpoczac bo tak mu daly popalić skurcze ze tętno wariowalo. Dostalam jakis zastrzyk na wstrzymanie skurczy Boze jaka to była ulga, za chwilę następny na przywrócenie 2 parte i wyszedl bidak moj 😁
 
Na to nikt nie da gwarancji. Ja mialam dwa razy zzo i zadnych pozniej boli. Teraz tez bym chciala, ale zobaczymy jak bedzie, raz nie zdazyli podac tak szybko poszlo

Bierz w ciemno kobieto ja prosiłam, ale położna była pro natural i gledzila ze już za późno byla byla , i że to wydluzy porod, a ja i moglabym rodzić z 8 godzin dluzej zeby tylko nie bolało. Mam bóle krzyżowe niestety i skurcze jedne za drugimi, że miałam nawet wstrzymane na chwile zeby mlody mial czas odpoczac bo tak mu daly popalić skurcze ze tętno wariowalo. Dostalam jakis zastrzyk na wstrzymanie skurczy Boze jaka to była ulga, za chwilę następny na przywrócenie 2 parte i wyszedl bidak moj 😁

Skoro tak to zaraz wyciągam plan porodu i zaznaczam chęć otrzymania zzo 😁🤗
 
My się zdecydowaliśmy na Polski Bank Komórek macierzystych na pakiet z bankowaniem krwi pępowinowej i wyizolowanymi komórkami ze sznura pępowinowego (pakiet Błękitny).

My też na pakiet błękitny w PBKM 👍🏻 przy wczesniejszych ciazach tez PBKM, ale to byly jakies inne wtedy pakiety 🤔
Myslalam o lozysku jesczcze, ale gdy osiaga dojrzalosc III stopnia, to juz jest stare, wiec pobieranie moze nie miec wiekszego sensu i zostalismy przy dodatkowo sznurze.
 
Ściągnęłam w .pdf-ie plan porodu szpitala w którym chcę rodzić i właśnie tam jest taka opcja do wyboru :) wypełniony pp mam zabrać ze sobą do szpitala na przyjęcie ;) (zaliczono mnie do porodu w Salve w Łodzi)
Tak tak jest ta opcja w planie porodu, no i szpital w Lodzi duzy, to pewnie anestezjolog bedzie na zawolanie ✊🏻
 
reklama
Do góry