reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Musisz kochana doczytać dokładnie, ja wpisalam w wyszukiwarkę i z pierwszej strony jaka mi się wyswietlila jest info ze do 6 tyg po porodzie.
Screenshot_20191128_142054_com.android.chrome.jpeg
 
Dziękuje. Tak jak już pisałam ; ubezpieczenie martwi mnie najbardziej,bo ciąże prowadzę na NFZ
Do dnia porodu?
Zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt 4a lub 4b ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U.2016.1793 j.t. ze zm.) do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych na zasadach określonych w ustawie mają prawo: (inne niż wymienione w pkt 1-3) osoby posiadające miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które są w okresie ciąży, porodu lub połogu (połóg trwa 42 dni od daty porodu):

  1. posiadające obywatelstwo polskie lub
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

może macie jakieś sposoby na zaparcia i okropne wzdęcia? Pół nocy nieprzespanej, brzuch jak baalon!

Jakieś leki typu espumisan, ulgix itp., czy można stosować w ciąży?

Dieta nie pomogła mi wcale.(pomelo ,śliwki, grejpfruty, jabłka ,płatki owsiane ,woda rano ,kefiry ,maślanki ....)
Czopkek glicerynowy zadziałał😁

Przeszło całkowicie jak odstawiłam magnez 🤔
 
Do góry